Ana Menü

Ayrılık Vakti [ Son Paragraf CHEm' e İthafen Yazılmıştır ]

Başlatan 2 dia 2 muerto, Haziran 23, 2007, 10:54:20

0 Üyeler ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2 dia 2 muerto

Ayrılık Vakti Yaklaştı Artık Elvede Renktaşlar Ben Gidiyorum
Şimdi bu başlığa tıklayanlar CHEm kardeşimin dün yapmış olduğu şakayı hatırlayıp artık bu işin kabak tadı verdiğini ve gidenin biran önce gitmesi görüşüne kapılmışlardır bile . Ama ortada iki gerçek var
1. Ne CHEm' in ne de ben Fener 1-2 yıldız aldı diye Beşiktaşı satmayız.Evet Sattık Ama Gençliğimizi
2. Başlıkta da ifade ettiğim gibi bir ayrılıktır .
Bu olayı forumdan üç kişi bilmektedir. [ Satuk , Gökhan ve CHEm ] . Edebiyat yönümün kuvvetli olmasına rağmen pek fazla edebi sanatlara yer vermeden size konuyu açıkça kısa bir biçimde açıklamak istiyorum . Kısaca ;
Peder Beyin işleri yolunda gitmediğinden dolayı annem ve ben gelecek sene Rize ' de yaşıycaz . Biraz zor olacak ama elimden birşey gelmiyor . Dün akşam saatlerinde forumdan ayrılıp son kez Necipbeyden Lahmacun yedim ve sahile indim. Biraz içim buruktu ama bir o kadar da gururluydu . Ve bugün öğleden sonra bu şehre veda edicem . Söylediğim gibi çok üzüntülü değilim iki olay dışında
1. Beşiktaş maçlarını Tv başından izlemek
2. Henüz arkamda bir bekleyenimin olmaması
Aslında Ağustos ayının sonunda gitmek isterdim; çünkü Ağustos ayında Beşiktaşımızın maçları başlayaktı ve son olarak bu heycanı tatmak istiyordum ama olmadı işte ...
Neyse konuyu fazla dağıtmaya ve duygu sömürüsü yapmaya gerek yok . Yalnız Faruk'tan kurtulduk, artık Alex'in arkasından atıcaz diye düşünenler olursa şimdiden sağ elini açıp avucunu yalamaya başlasın . Zira Pc ' mi yanımda getiriyorum.
Son paragrafı CHEm ' ithaf ettiğimi belirttiğim için belkide çoğunuz öncelikle burayı okmuştur. Evet kabul ediyorum bu kısımda duygu sömürüsü yapıcam . Dün CHEm msn de bana Fenerli olduğunu söylediği zaman; ' Sen Fenerli olabilirsin ama ben senin sonuna kadar arkandayım ve sonuna kadar kardeşinim yalnız fener macında karşıma çıkma ' demiştim. Şimdi CHEm den birşey isticem. Tamam anladın sen işte . İdman montunu istiyorum uleyn. Önce para teklif ettim kabul etmedin şimdi para falan da vermiycem zaten param yok. Eğer CHEm o monto yollarsa bu yaralı kartalın yarasına biraz merhem sürmüş olur. Ulan CHEm ben bile yazdıklarımdan etkilendim ona göre. CHE'in bu duygu sömürüsünden etkilenip etkilenmediğini montu gönderdiğinde [ bak gönderdiği diyorum ] anlamış olacaz .
Hızlı hızlı yazmış olduğum için sürç-i lisan etmişsem affola. Son olarak Faruk burada değil diye arkasından asıp keseriz diye düşünmeyin gerekirse yaya gelir hesabını sorarım
Yaklaşık olarak 24 saat sonra görüşmek için herşey hazır .
Kendinize iyi bakın
NOT: Erkek Adam Renkli Takım Tutmaz Renli Harfle Yazar  ;D

Simurg

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

CHEm !

ağlatcanmı olm beni sabah sabah :(
senin için yararlı olacaksa istanbulu boşver git bende kaçmak için yer arıyorum he beşiktaşım diyosan alışmak zor ama kalbindeki sevgi tükenmeyeceği için problem olmaz gibime geliyor
monta gelince biraz zor görürsün onu :)futbolcuların idman montu leynn hatırası var :)

sei sempre nei nostri cuori palermo ! :)
yolun açık olsun
Allah kitap Beşiktaş

2 dia 2 muerto

Ulan O kadar edebiyat yaptım senin için biraz etkilenir be insan .
Evet bende onu diyorum zaten . Sen olmuycan ama hatıran yeticek .
Yalvartma lan daha fazla yoksa
Alıntı yapılan: CHEm ! - Haziran 21, 2007, 20:25:49
.....nokta nokta ;D ;D

NoPasaran

Bilirim ayrılıkları , bir şehri terketmenin verdiği acıyı..

Mecbusundur kimse anlamaz seni..

Ekonomik zorluklar hayatımızın bir parçası, takma kafana diyeceğim ama ....

Bekliyoruz tekrar, umarım herşey yoluna girer..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Simurg

çok üzüldüm gerçekten zor olsa gerek
yaşadığın şehirden uzaklaşmak
hayırlısı olsun
iyi yönlerinden bakmaya çalış
en azından trafik derdin olmayacak :)
inş. babanın işleri açılır tekrar dönersin

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

2 dia 2 muerto

Ulan gitmeden önce adam gibi bir transfer de yapamadık ki . :D

Non Mollare Mai

Gerçekte tanışma fırsatımız olmadı zaten. Ama msnden güzel sohbetler ettik. Rize'ye gittiğinde devam ederiz artık.
Anlıyabiliyorum durumunu. Zamanla alışırsın umarım.
edit

NoPasaran

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

2 dia 2 muerto

Var Abi.
Şu Palermo ! olan nickimi Alex10 diye değiştirirsen mutlu olurum :D

2 dia 2 muerto

Adriano

Hoppala şok oldum ya. Kardeşim duyunca bi garip oldum. Beşiktaş'tan uzak kalmak, yaşadığın şehirden ayrılmak zor olsa gerek.. Farukcum bir sıkıntın olursa her zaman msnden, forumdan konuşuruz.. Konuşucaz zaten :)
İyi yolculuklar demek düşüyor bize :( İnşallah herşey yoluna girer en kısa zamanda bekliyoruz :) Seviyoruz seni :)
Senin transfer politikalarını unutmayacağız, inşallah gelecekte menajer olursun :) Sağlıcakla kal..
Uçurumlardan düşmeden tut elimizi..

2 dia 2 muerto

Eyv deniz .
Menajer olmayı düşünmüyorum yalnız .
Biz böyle de yorum yaparız :D