Ana Menü

Ricardinho ' ya ' Sağlam ' Bilet

Başlatan 2 dia 2 muerto, Haziran 21, 2007, 10:23:31

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

CHEm !

ikisi de daha bu sene geldi türkiyeye
bu sene patlama yapmak zorundalar
kalmalı ikisi de bence
ikisinin de avrupa tecrübesi var
Allah kitap Beşiktaş

2 dia 2 muerto

Ali Kariminin de avrupa tecrübesi var .
Hem de Bayern Munchen .
Bir futbolcu koskoca bir yıl boyunca kendini gösterememişse ondan patlama beklenmez zaten elinde palamış demektir .

Anarchy*

rıco kalsın bu adam gıbısını bulamayız

Kartalizmatik

iyi bir teklif gelirse rico nun gönderilmesinden yanayım..shaktar da bir oyun kurucu vardı mazukalem miydi neydi adam çok iyi top kullanıyor onun alınmasını isterim..delgado nun kalması gerekir
{a,b,c,ç,d,e,f,g,ğ,h,ı,i,j,k,l,m,n,o,ö,p,r,s,ş,t,u,ü,v,y,z}

TÜRKÇE KONUŞ!

Çirkin kadın yoktur,boş tribün vardır!

rommedahl

Ya iyimisiniz bu sene herkesin hayranlıkla izlediği futbolcu değilmiydi Ricardinho yaptığı hareketlerle futboluyla beyefendiliğiyle Alex'ten daha ii denmedimi Ricardinho yu nereye gönderiyorsunuz hakikaten bizim klüp kafayı yemiş Beşiktaşın en iyi oyuncusunu göndericez sonra hayalle Delgado bu sene patlama yapıcak diye bekliycez Yuh yani

2 dia 2 muerto

Kim Alex ' ten daha iyi dedi .
Alex 19 gol 11 asist
Rico 6 gol [ 3 ' ü penaltıdan ] 7 asist
Sen karar ver kim daha iyi .

cassa23

ali karimi mukemmel topçuymuş ya hayran kaldım bence hemen alınmalı dehşet bişey

dejembeji

bu adam dehset bişiy yahu..hangi takımda oynuor bu ?

Brestgerfich

http://s1.bitefight.net/c.php?uid=119554

bana kalırsa delgado ricardinho nun kalitesinde değil ama yaş farkı var arada.. beLki daha iyi oLur.. ne kadar beLki lerden hiç sonuç alamamış olsakta yine de beLki diyoRuz
Bugün YorumBlog'u ziyaret ettiniz mi?

2 dia 2 muerto

rommedahl

Alıntı yapılan: Palermo ! - Haziran 21, 2007, 13:24:38
Kim Alex ' ten daha iyi dedi .
Alex 19 gol 11 asist
Rico 6 gol [ 3 ' ü penaltıdan ] 7 asist
Sen karar ver kim daha iyi .

Gollere bakıyosak o zaman tüm gol krallarını transfer edelim ben oyuncu içindeki katkısından bahsettim Rico gönderilsin diyenler acaba kimi getirecek merak ediyorum Robinho mu gelcek Rico şuan takımımızdaki en kariyerli ve en iyi oyuncudur...

1903bjk

rico kalsa daha iyi bütün macları rico sayesinde kazandık hemen hemen bütün macları izleyin her golde riconun payı var delgado dogru düzgün oynamadı bile adam 10 deplasmanda oynamadı@:
FORZA BEŞİKTAŞ

Anarchy*

rıco gıtmesın ya ıstatıslıklerın neyıne bakıyosunuz !
alex hangı derbıde top oynamıs !
hangı avrupa macında takımını kurtarmıs lutfen!

Asya Kartalları

hiç bişii olmaz topçu felan değil bu. göndersinler. daha iyi birini alsınlar

erkann

tamam rico kaliteli futbolcu ama bi takıma 2 tane aynı tip oyuncu lazım değil delgado hem daha genç form tuttuğunda güzel parayada satabilirsin koray var zati orta sahada oda gayet güzel  işler yapıyor bence