Ana Menü

Runje gidiyor!..[Tüm Runje Konuları]

Başlatan KeePSaKe, Haziran 17, 2007, 14:59:19

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

carlito1903

son haftalarda düzelsede ilk yarıda az yakmadı takımı gitmesi yabancı kontejanı açısından ii oldu

1903bjk

bakalım ilk haftalar lens taraftarı ne yapıcak :muhaha ;D ;Dyolun acık olsun
FORZA BEŞİKTAŞ

pAscAliAnUmut

:D:D:DD: ehehedoğru söyledin ama belki sonralara doğru açılır :D:D
Efsane yazdın tarihe Beşiktaş
Aşık oldum renklerine Beşiktaş
Ölüm olsa dönmeyiz bu yoldan
Canım feda olsun sana Beşiktaş

isyankar_ÇARŞI

duysun alem böyle aşkı bu alemde kral çarşı

Kartalizmatik

lens taraftarıda her topu eline alışında runjee runjee der:d:d:d
{a,b,c,ç,d,e,f,g,ğ,h,ı,i,j,k,l,m,n,o,ö,p,r,s,ş,t,u,ü,v,y,z}

TÜRKÇE KONUŞ!

Çirkin kadın yoktur,boş tribün vardır!

CHEm !

hala adamla dalga geçiyosunuz tabi gider
her topu eline alışında adamı yerin dibine soktunuz,soktular
sen bazılarından daha çok beşiktaşlıydın !
Allah kitap Beşiktaş

AsA

carabobo

Arkadaslar bazi arkadaslarimiz konuya tersten bakiyorlar... Sizce Runje gitmek istedigi icin kaleci alınmadi mi?? Bu acik ortada Runje Besiktas'tan gitmek istedigi icin 2 tane kaleci alindi.. Ve bence cok dogru.. Rustu bu sene kalede olur ama ondan sonra Hakan kaleyi devralir benim dusuncem bu.. Ayrica su anda 2 yabancı alabiliriz; buda diger iyi yani.. Bi stoper ve on libero veya forvetle is tamam olur.. Artık sozlesmeler imzalanmis transfere karsi cikmanin bir faydasi yok, Runje'ye olan Rustu'ye olmasin bare.. Runje cok karekterli bir futbolcuydu ve gitmek icin sezon sonunu bekledi yoksa 5. mac giderdi... Saygilar
BİZ SENİ SEVİNMEK İÇİN SEVMEDİK....ALAYINA İSYAN B J K

mdc

Hoş geldin carabobo
Çok iyi açıklamışsın
Teşekkürler
HAYATTA BEŞİKTAŞ

Brestgerfich

http://s1.bitefight.net/c.php?uid=119554

geçen sezonun ikinci yarısındaki performansını ilk yarıda da gösterseydi hem şampiyon olurduk hem de gitmesine üzülürdüm ama şimdi pek üzülmedim. yabancı kontenjanımız açıldı en azından.
Bugün YorumBlog'u ziyaret ettiniz mi?

PaoX

Beşiktaş jimnastik  klubu yada başka bir klubun Başkan,Futbolcu, taraftar,Teknik direktörüne edilecek her türlü küfürün cezası minumum 1 ay nopost, hakaret edici mesajlarda en az 1 hafta ceza alacaktır.

Forum Kurulu

ugur24

runje'nin üstüne rüştü gelmedi arkadaşım..runje gitmek istediği için rüştü geldi..bunların ikisi çok farklı şeyler.. ;)

AsA

Bence Runje'nin gidecegiini yonetim cok onceden biLiyordu onun icin sezon biter bitmez hemen kaLeci transferLerine basLadirLar... Yani rustu iLe hakan Rinje'nin ustune geLdigi soyLenemez.

blackeagle.3

bu yönetim kafayı yemiş galiba tam form tutmuş bir kaleciyi gönderiyorsun yerine rüştüyü alıyosun demirören sen git tüp sat başkanlık sana göre değil

CHEm !

Beşiktaş, kaleci Rüştü'yü almasının ardından Fransa'nın Lens Kulübü'ne sattığı Hırvat file bekçisi Runje'nin transferini İMKB'ye bildirdi. Beşiktaş Futbol Yatırımları Sanayi ve Ticaret AŞ'den yapılan açıklamada, ''Şirketimiz kalecisi Runje'nin transferi hususunda Lens ile yapılan görüşmeler neticesinde 1 milyon Euro karşılığında satış sözleşmesi imzalanmıştır'' denildi.

Allah kitap Beşiktaş