Ana Menü

Runje gidiyor!..[Tüm Runje Konuları]

Başlatan KeePSaKe, Haziran 17, 2007, 14:59:19

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

KeePSaKe

Beşiktaş'a 2006 - 2007 sezonunun başında transfer olan Vedran Runje kendi isteği ile Siyah Beyazlı Kulüpten ayrıldı.Hırvat kaleci Türkiye'ye geldiği ilk dönemden sezon sonuna kadar sık sık eleştiri oklarının hedefi olmuş ve Beşiktaş taraftarı ile bir türlü yıldızı barışmamıştı. Runje son olarak 9 Mayıs'ta oynanan 2007 Fortis Kupası final maçının ardından, Jean Tigana ile birlikte kupa resmine girmemiş ve takım arkadaşlarının yanında yer almamıştı. Ayrıca Beşiktaş'a geldiği günden bu yana takım içinde sadece Baki Mercimek ile konuşan Runje, önünde oynayan İbrahim Toraman, Gökhan Zan, İbrahim Üzülmez gibi isimleri sürekli eleştirmişti.

Sezonun sona ermesinin ardından ülkesine dönen ve geçtiğimiz hafta içinde de Beşiktaş yöneticilerini arayarak takımdan ayrılmak istediğini belirten Vedran Runje, bonservisini ödeyerek Türkiye defterini kapatmaya hazırlanıyor. Belçika ve Almanya'da bir kaç kulüple temas halinde olduğu öğrenilen Hırvat kaleci, Beşiktaş'a geçtiğimiz sezonun başında Belçika'nın  Standard Liege takımından 1 milyon Euro bonservis bedeli ile transfer olmuştu.

Kaynak: DHA
Since 1903

pAscAliAnUmut

Ya gideceği belliydi. Yoksa bzimkilerde hakanla rüştüyü boşu boşuna almaz heralde. Elbet bi sebebi vardır. Hemen suçlamamak gerekir
Efsane yazdın tarihe Beşiktaş
Aşık oldum renklerine Beşiktaş
Ölüm olsa dönmeyiz bu yoldan
Canım feda olsun sana Beşiktaş

PaoX

abi rüştü nedir ya allah aşkına ya..
runje gibi kaleci bırakılırmı ya yine yaptı yapacağını yönetim
yine ezikbahçenin adamlarını topluyoruz
senelerce protesto ettik ezikbahçeli topçuları sen kalk beşiktaşımıza getir yeter artık ya!!

coLorbLind !

kendisi için hayırlısı olsun
keşke gitmeseydi

Non Mollare Mai

Pek üzülmedim açıkcası yabancı hakkımızı kaleden yana kullanmamalıyız.
Hakan biraz tecrübe kazanırsa kaleyi rahat korur.
Teşekkürler Runje hizmetlerin için.
edit

KeePSaKe

bende gitmesine üzüldüm.Rüştü 2002 dünya kupasında güzel kaleci olmuştur başka yerde deil yani ama Beşiktaş da yedek olarak kalır heralde hakan izin wermez sanırım
Since 1903

allen ıverson

Runje son dönemde form tuttu ama inanılmaz bi kayıpta degil,baştan beri tutturmuş tiganayla geldim tiganayla giderim diye,bence o dönmeyecegini söyleyince RÜŞTÜ onla imzalandı...Bi forvet alırız bare arkadaşlar :bayrak

cassa23

Alıntı yapılan: PaoX - Haziran 17, 2007, 15:03:58
abi rüştü nedir ya allah aşkına ya..
runje gibi kaleci bırakılırmı ya yine yaptı yapacağını yönetim
yine ezikbahçenin adamlarını topluyoruz
senelerce protesto ettik ezikbahçeli topçuları sen kalk beşiktaşımıza getir yeter artık ya!!

aynen kardeşim ağlamak istiyorum ya inanamıyorum hala rüştü kimdir ya inş yalandır yönetim yaktın ulan bizi

allen ıverson

Onlarda şimdi bizden bi adam alırlar bişe yarıştırmaya balşadı bu iş çıldıracam...YA bizim ön LİBERO ya ihtiyacımız var,STOPER olmadıgından şanpiyonluk gitti.....Böyle yönetim görmedim ben bi tane forvet al yok kardeşim onun eskisi bunun eskisi biz bu adamlara ezikbahçelilere kafa tutuyoruz siz para biz aşk diye ama nerde bu yönetim bu sene zor duracak....yaşayıp görecez

cassa23

yazık oluyor takımımıza haketmiyoruz arkadaşlar bunları rüştüyü almakla makara olduk eziklere bu transferi yapanın aklından şüphe ederim

Doktor

Ohh be once tigana sonra runje bide riko gitse daha iyi olur hadi hayırlısı :sigara

allen ıverson

Runjenin gitmesine bende sevindim :muhaha

cassa23

bundan sonra kale hakanın ona güveniyoruz ama rüştüyü istemiyoruz

alper_1903

istemiyorUZ   ben istiyorum ve neden istemiyecegimide bilmiyorum yedek kaleci olarak cok iyi bi secim
Besiktasim senin icin herseyimden vazgecerim...

Déprésivé

Kıyamet Kopar Çöker KaranLık..
ALLah Bizi Affetmez Cok Günah ALdık..
SevenLer AyrıLmaz Bir PLan Yaptık...

Tüm ÇAR$! CehenneMden Kombine aLdık..!!