Ana Menü

Rüştü ve Mehmet Yozgatlı Beşiktaş'ta

Başlatan csdenis, Haziran 17, 2007, 12:06:13

0 Üyeler ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Kartalizmatik

tamam beyler daha tartışmıyorum.ama yarın birgün mehmet yozgatlı orta açıp nobre gol attığında sevinmessiniz..kalın sağlıcakla
{a,b,c,ç,d,e,f,g,ğ,h,ı,i,j,k,l,m,n,o,ö,p,r,s,ş,t,u,ü,v,y,z}

TÜRKÇE KONUŞ!

Çirkin kadın yoktur,boş tribün vardır!

maverick

birde şöyle düşünün 13 yıldan sonra bir adam demek ki kendini o takıma ait hissetmiyor ki transfer olabiliyor. isabetli karar.. ne diyor kendi beşiktaş taki arkadaşlığı kıskanıyorduk.. inönü debana hiç kötü laf edilmemesi büyük etken diyor..
bırakın gelsin.. runje den iyi bir kaleci olduğu kesin..hakan a abilik yapsın .. sinyör terim bile vazgeçemezken  bizi isteyn bir adamı fenerli diye istemiyosunuz .. o feneri istemiyor kardeşim açın bakın eziğin forumlarına .. antuya .. çıldırdılar

kesin yarın ibrahim akın a sararlar

[b]rüştü ye destek.. 33 yaşında bir adam .. 13 yıllık kulübünü ancak daha büyüğü için bırakır[/b]
SİYAH BEYAZ.. ÖLÜM YAŞAM

Onurluyum Gururluyum. TÜRK'üm.
Ne Mutlu TÜRK'üm Diyene

yuNuS1903

cassa23

die-4-u

Alıntı yapılan: Kartalizmatik - Haziran 17, 2007, 16:44:22
çıkarın kapalıdan 11 tane doğuştan beşiktaşlı şampiyon olalım ben kaptan olayım alen abi antrenör
''Athletic Bilbao İspanya'nın Bask Bölgesi'nin futbol takımıdır. 1928'den beri La Liga'da mücadele eden kulüp Real Madrid ve FC Barcelona ile birlikte ligden hiç düşmemiş üç takımdan birisidir. Athleic Bilbao 8 kez La Liga'yı, 24 kezde İspanya Kupası'nı kazanmayı başarmıştır.
Bask Bölgesi'nin diğer takımlarından farklı olan Athletic Bilbao bölge haricinde hiçbir oyuncuyu takımında oynatmaz. Takım bu geleneğini yıllardır sürdürmektedir. Formasına hiçbir zaman reklam almayan Bilbao temsilcisi bu özelliği ile Dünya'nın sayılı kulüplerinden biridir.''
Bu sene küme düşmesi en muhtemel takımlardan biri...Bu akşam işler ters giderse seneye LaLiga'da mücadele etmeyecekler...
Bazı arkadaşlarımızın istediği de bu sanıırm...
Sportif anlamda dibe vurmak
Bugün Liverpool Kulübü satıldı kimse de tepki vermedi..Neden?Son 3 yılın 2'sinde CL finali oynadılar...
Futbol değişiyor biz de bu değişime istesek de istemesek de ayak uyduracağız

allen ıverson

Böle bi mantık olur mu ya,tabikide sevinirim BEŞİKTAŞ'LI oldugum için adam bedava mı oynuyacak sanki bizim için savaşa gidicek gibi konuşuyosun,hala başarılı olup olmadıgını tartışıyosun,gelsin yaptıgı ortalarla 30 tane gol attırsın biz burda etikten bahsediyoruz.BİZİM Bİ DURUŞUMUZ VAR.BİZ BEŞİKTAŞLIYIZ yıllarca şerefli ikinciliklerle övünmüş beşiktaşlı olmuşuz şanpiyonluk görmeden beşiktaşlı oldu çogumuz rica ediyorum,şanpiyonda olabiliriz bizim tepkimiz ezikbahçelilerin arka bahçesi olmamak.... :oklava

mdc

Eğerki Hakan'ın yedeği olacaksa,bir takım tecrübelerini ona aktarıcaksa
Gelmesinde bir sakınca yoktur.
Fakat 33 yaşındaki bir adamı kaleye alıp Hakan gibi genç yeteneği kenarda bekleticekse gelmesinin ve oynamasının hiç bir anlamı yok.
HAYATTA BEŞİKTAŞ

Kartalizmatik

bir arkadaşım fenerbahçe altyapısında kalecilik yapıyor ve antalyaspor a takımına transfer olmak üzere şuan..rüştünün genç kalecilere tavsiyelerde bulunduğunu tecrübelerini aktardığını antrenmanı izlerken gözlerimle gördüm..bundan şüpheniz olmasın
{a,b,c,ç,d,e,f,g,ğ,h,ı,i,j,k,l,m,n,o,ö,p,r,s,ş,t,u,ü,v,y,z}

TÜRKÇE KONUŞ!

Çirkin kadın yoktur,boş tribün vardır!

allen ıverson

Bİ arkadaş ispanya liginden örnek vermiş ne alaka o dedigin takım etnik kimlikli bi takım formalarına reklem almamalırının nedeni milli takım olarak görüyolar.aynı şey katalanlar içinde geçerlidir oda reklam almaz miil takım olarak görür..Bizim amblemimize bakman yaterli..KONUYLADA HİÇ ALAKASI yok dediginin biz futbolcu almayalım demiyoruz onların bıraktıklarını ve devamlı ezikbahçeden almayalım..diyoruz :bayrak

Déprésivé

Rüştünün Ne İşi Var Kardeşim Bu Takımda Yaa..
Mehmet YozgatLı Sag Kanat İçin YeterLi Bence..

Ama Rüştüye Veto Pls..
Kıyamet Kopar Çöker KaranLık..
ALLah Bizi Affetmez Cok Günah ALdık..
SevenLer AyrıLmaz Bir PLan Yaptık...

Tüm ÇAR$! CehenneMden Kombine aLdık..!!

allen ıverson

BASK bölgesinin ispanyol futbolcularını oynatmamalarının nedeni ırkçılık degil mi?bu konuyla rüştü konusu ne alaka şimdi

pAscAliAnUmut

Ewt mehmet yozgatlı sağ kanada ilaç olabilir ama ben hala rüştünün alınmasının nedenini anlayamıyorum.Kalemize milli bir kaleci vardı yaw (hakan arıkan) hem o kadar saydırdığım adama nasıl  tezahurat yapabiliriz ki
Efsane yazdın tarihe Beşiktaş
Aşık oldum renklerine Beşiktaş
Ölüm olsa dönmeyiz bu yoldan
Canım feda olsun sana Beşiktaş

die-4-u

Hadi canım sende..Ben Bilmiyordum çünkü Bask bölgesinin takımı olduğunu ve Ayrı bi'  etnik kimlikleri olduğunu...
Katalanlar Biz İspanyoluz Demezler Katalan'ız Derler...
Rahat ol ben sadece Futbolun geldiği noktada içine kapanık sistemlerin nerelere sürüklendiğini söylemeye çalıştım..
Livorno'ya sempati duymayanımız yoktur ama Şampiyon olabileceğini düşünen var mı?
Futbol Endüstriyelleşiyorsa Biz de Kıyısından Köşesinden Yakalamalıyız Gelişmeleri..
Yoksa uzun yıllar şampiyonluk göremeyiz..
Herkes yorumunu yazsın ancak içi boş ve bi' anlık öfkeyle yazılan tipte olmasın..
Çünkü Bunun Yarını da var..
Kim ne dedi hepsini göreceğiz...
Selametle...

allen ıverson

Güzel anlatmışsında futbolun endüstiri oldugunu inkar eden mi oldu?Futbolcu transfer etmeyelim mi dedim?paftan adam mı çıkaralım dedim o konulardsa senle aynı fikirdeyim ben yanlızca şunu diyorum kardeşim 13 yıl bi takıma hizmet etmiş fenerbahçeli oldugu bilinen bi insanın bize gelmesine karşıyım...

Forum Kurulu