Ana Menü

Rüştü ve Mehmet Yozgatlı Beşiktaş'ta

Başlatan csdenis, Haziran 17, 2007, 12:06:13

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Mystery

anti-feneriz takım hala ezikbahçeli oyuncuları alıyor

Non Mollare Mai

Rüştü geldiğine göre ki doğruysa umarım Runje gider. Yabancı kontenjanımızı kalede harcamamalıyız.
Hakan korur kaleyi Rüştüde yedeği..
edit

Mystery

Alıntı yapılan: Smyrnian Jose - Haziran 17, 2007, 13:11:30
Rüştü geldiğine göre ki doğruysa umarım Runje gider. Yabancı kontenjanımızı kalede harcamamalıyız.
Hakan korur kaleyi Rüştüde yedeği..

yabacı kontenjanı diyorsunda
hiçbir yabancı gelmiyor ki
ganalı birtane gelcekmiş o da doğru mu yalan mı belli değil
makalele ve helgureayı geçtim

csdenis

Rüştü nün as kaleci olacağını düşünmüyorum Hakan harcanmamalı Runje giderse doğru tercih her ne kadar faydalıysa da gelecek sezon takımla büyük ölçüde sorunlar yaşayacağına kesin gözüyle bakılıyor..Her neyse olan olmuş hayırlı olsun...

Anti-Timsah

cenkçarşı2006

yeter artık be böyle bişey olmaz ya rüştü kim ahı gitmiş vahı kalmış yazıklar olsun böyle yönetime,yazıklar olsun gidipte kombine kart alanlara burası çapulcular klübü değil artık yeter

coLorbLind !

bende seninle aynı düşünceleri paylaşıyorum ama
kombine almakla ne alakası var

cenkçarşı2006

ne demek ne alaksı var resmen komik duruma düşürüyoruz kendimizi bi insan kombine neden alır iyi futbolcu izlemek takımına destek olmak için bu yönetim böyle devam ettiği sürece ben kombine almıyorum

ugur24

yönetimimizdeki saygıdeğer insanlar taraftarı kanser etmek için ellerinden geleni yapıyolar..daha iki hafta önce dalga geçtiğimiz rüştü'nün beşiktaş'ta ne işi var ? ben kalede hakan'ın oynayacağını düşünüyorum ve inşallah yanılmam.. :-\

eyup1903

tek kelime diyorum
helal olsun onlara böyle devam etsinler
bizi kahretmeye davam edin ama bunun hesabı sorulacaktır

erkann

Yozgatlı iyi transfer olduda rüştü için bi şey diyemicem ama kalede bi türk göricem bence güzel

noumAyberk

Mehmet Yozgatlı içi tek şey teşekkür ederim yönetimimize
Ama Rüştü :S
Yeni oyuncumuza eğer haber doğruysa biraz saygı duyalım
Suç Rüştüde değil bizi rezil etmek için Beşiktaşı Türkiyeden silmek için bizi resmek takımdan uzaklaştırmak içn çabalayan yönetimimizdedir
Bir yandan kızıyorum bir yandan hak veriyorum
Runje giderse iyi transfer fakat Hakan da iyi işler yapabilirdi
Ama bide Runje yi göndermesseler o zaman helal olsun buyrun kapı açık
İSTİFA!!!

erkann

Rüştü'nün Fenerbahçe'ye transferine Runje neden oldu !.. Sezon bitiminden itibaren "Beni Tigana getirdi. O yoksa ben de yokum." diyen Runje dün akşam siyah beyazlı yöneticilere bir kez daha Beşiktaş'a gelmeyeceğini söyleyince Rüştü transferi için gece yarısı operasyonu başladı !..
Hürriyet Gazetesi Beşiktaş Muhabiri İsmail Er, TV8 Spor bültenine bağlanarak Rüştü transferinin perde arkasını anlattı:

Runje'nin dün akşam yapılan telyefon görüşmesinde siyah beyazlı yöneticilere İstanbul'a dönmeyeceğini bildirmesinin ardından, Beşiktaş yeni kaleci arayışına girdi. Teknik Direktör Ertuğrul Sağlam'ın da onayını alarak rotayı Fenerbahçe'nin yıldız kalecisi Rüştü Reçber'e çeviren Beşiktaş'ta yöneticiler Celalettin Kolot ve Mario Berk gece yarısı Antalya'ya uçtu.

Fenerbahçe'nin transfer politikası dahilinde 750 bin Euro garanti kalanı maç başına olmak üzere 1 milyon Euro'luk bir teklif alan ve önceki günlerde prensip anlaşmasına varan Rüştü, Beşiktaş'ın 1.5 milyon Euro garanti ve artı maç başına teklifi üzerine Beşiktaş'a "Evet" dedi. Rüştü'nün teklifi kabul etmesinde Zico'dan forma şansı bulamaycağına inanmasının da etkili olduğu düşünülüyor.

CHEm !

ismail er gibi editi okumayın paso yalan
Allah kitap Beşiktaş

çArşı_nuh

Allah belanızı versin yeter artık YÖNETİM İSTİFA

Non Mollare Mai

Arkadaşlar Sakin olalım lütfen.
Aksi taktirde forum kuralları gereğince ceza alabilirsiniz..

**Beşiktaş jimnastik  klubu yada başka bir klubun Başkan,Futbolcu, taraftar,Teknik direktörüne edilecek her türlü küfürün cezası minumum 1 ay nopost, hakaret edici mesajlarda en az 1 hafta ceza alacaktır.
**Forumumuzda her hangi bir olay neticesinde küfürlü ifade kullanmanın cezası minumum 3 gün nopost
Olarak belirlenmiştir..
edit