Ana Menü

Rüştü ve Mehmet Yozgatlı Beşiktaş'ta

Başlatan csdenis, Haziran 17, 2007, 12:06:13

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Doktor

Rüştüya helal olsun mukemmler transfer çok faydalı olacaktır hem fbliler buyuk tepki gosterdi bosverin siz yok arka bahcemiz laflarına falan cunku rustu soz verdi onlara ama bize geldi yoksa imza atacaktı onlara yani kaptık diyebiliriz bari biz destek verelimde yalnız kalmasın adam...

NoPasaran

Evet oda ayrı bir konu..

Beşiktaş taraftarı artık Rüştü'ye sahip çıkmalı..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

parmanides

sakin olalim beyler onlarin kalbini sokup aldik birde bu acidan bakin olaya tuncay yok umit ozat yok rustude yok kaptanlar gemiyi batarken terk edermis bu isde bir is var ama anlayamadim ben....azizeden kaynakli bi problem olabilir bence..ayrica mehmet yozgatli bence turkiyenin en iyi sag acigi umarim iyi olur ertugrul hocamiz israrla istemisti onu...  bize daha top oynamadan elestiri yapmak yakismaz ayrica runjenin hr yedigi golden sonra tribunlerde alay konusu olmasi onu psikolojik olarak etkiliyodu bence gittigi iyi olmus....rustu bu ulkenin yetistirdi en degerli kalecidir ve ulkenin en buyuk kulubune gelmeside bence normaldir...transfer isi birazda moral motivasyon isi....cevremdeki fenerlilerin hepsi tecavuze ugramis gibi rustu gordukce aglayacaklari geliyo bence iyi transferler ....

Adriano

Bıktım Fener'den oyuncu alınmasından.. Fener'in kapıdışı yaptığı oyuncuları almaktan sıkıldım.. Yazıklar olsun ulan
Uçurumlardan düşmeden tut elimizi..

NoPasaran

Hangisini kapıdışı etti.

Rüştü ile anlamıştı ama dün karar değiştirdi :)
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Adriano

Abi kaleye Serdar geçti artık.. Mehmet Yozgatlı'ya sözüm yok gerçekten ligde en beğendiğim kanat oyuncularındandır.. Ya her sezon fenerden oyuncu almak üzüyor beni ki bunlar fenerin oynatmadığı oyuncular olunca üzüntüm 2 kat artıyor.. Neyse saçma bir düşüncem var Fener'de bir takım ondan da oyuncu alabiliriz gerçek bu.. Ama her sezon Fener'den bir oyuncu alınca üzülür gibi oluyorum..
Uçurumlardan düşmeden tut elimizi..

Kartalizmatik

serdar sakatlandı diyelim yerine volkan geçerse yaşadık..ve şampiyonlar liginde büyük ihtimal rüştüyü oynatırlardı tecrübeli olduğu için
{a,b,c,ç,d,e,f,g,ğ,h,ı,i,j,k,l,m,n,o,ö,p,r,s,ş,t,u,ü,v,y,z}

TÜRKÇE KONUŞ!

Çirkin kadın yoktur,boş tribün vardır!

@LAYINA GİDER

ya mehmet neysede rüştü ne ya yuh artık milli takımda uzaktan bizim maçlarda uzaktan atılan gollerde yaptığı hatalarla tanıdık onu ben karşıyım bu işe ya yuh yönetim istafa artık yeterrrrrr

Anarchy*

m.yozgatlı iyi ama rustu'nun ne isi var bu ne yaa bi tumeri verdik die her sene bu adamlardan topcu almaya calısıoz!

akbaba71

rüştüyle fener kazım ın imzasında anlaştığını acıklamıştı fakat ruştu karar değiştirmiş fb nin istemediği bi adam değil yani o acıdan rahat olabilirsiniz
http://schwarzadler.blogspot.com/

2008-2009 TSL Şampiyonu Beşiktaş

2 dia 2 muerto

Fenerbahçeden futbolcu almaktan cekınen arkadaslarımız var galıba ama Yozgatlı gıbı bır sag kanat oyuncusu varmı baska .
O zaman Serdar ' ı da bursadan aldık onu da almasaydık .
Boyle dusunmekle bır yere varılmaz .
Yozgatlı sağ kanatı korıdor gıbı kullanıcak . Rüştü de dogru yolu buldu . Ona da sahıp cıkıcaz .

noumAyberk

Faruk ilk defa sana katılıyorum koçum :D
Rakibinden futbolcu alamassın diye bi kuralmı var hadi adam iyi değil dersin ama yozgatlı bizim için harika bi transfer oldu

ist.hatirasi/3-4

alt yapımız cok iyi işliyor.fener buluyor ve biz her sene alıyoruz.

alt yapı die övünüyoruz..şimdi kim var işini bilmeyen bir yonetim kaldıgı sezonlarda takımda ruh bırakmadı ne kadar iyi oyuncularda olsa farketmez...

KİM VAR TAKIMDA!!!!!!ALT YAPIDAN OLANDA GONDERİLİYOR...

YAZIK!!!

Takım için yapılmış birşey değil hepiniz biliyorsunuz.!!! bu fenere karsı yapılmış bişeydir.cevap verme isteği duyan acaip bir yonetim!
YÖNETİM İSTİFA !!!

MeLo

Beşiktaş'ımıza hayırlı olsun !
YozgatLı iş yapacak !
Rüştü de güzeL bir misilleme !
bJk'm hAyAt sEnsiN ! ...

ismailcem

tek kelime ile yazıklar olsun alanada alınmasına izin verenede