Ana Menü

Başkan boş dönecek!.

Başlatan !_black_eagle_!, Haziran 14, 2007, 11:41:49

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

!_black_eagle_!

Gelecek sezonki kadrosu için defansa kaliteli bir yabancı arayan Beşiktaş'ın önüne yüksek maliyet engeli çıktı. Real Madrid'li Helgurea veya Chelsea'li Makelele isimlerinden birini almak için Başkan Yıldırım Demirören ile yöneticiler Celal Kolot ve Mario Berk Londra'da bizzat görüşmeler yaparken, bu futbolcuların yıllık maliyetlerinin 3 milyon euro civarından inmemesi transferleri durdurdu.

Makelele ile yapılan pazarlıklarda kapıyı yıllık 1.5 milyon eurodan açan Beşiktaş, 2 milyon 250 bin euroya kadar çıktı. Ancak Fransız ön libero, 3 milyondan aşağı inmeyince yüksek maliyet yönetim içinde rahatsızlıklara neden oldu. Helguera pazarlığında ise yıldız oyuncu ile Beşiktaş arasındaki farkın 1 milyon 250 bin euro olması ve "Bonservisimi ben hallederim" demesine rağmen 1 milyon euro bonservis bedeli çıkartması bu transferden vazgeçilmesine neden oldu.

Kaynak: Sabah

Ne Zaman DoLu Donucek BiLmiorum
|| 14 Şubat Hayal Ürünüdür...Tek Gerçek BEŞİKTAŞ Tribünüdür ||

carsi52

Daha dün aldık diyoduk şimdi ise ne diyoruz.Olsun bence daha iyi oLdu hala forvet alınmasını istiyorum.
Bölünür senin için uykular!

!_black_eagle_!

forvet ve sag acık bende istiorum ama alacak bi kişi goremiorum sen goruomusun ?

carlito1903

Alıntı yapılan: !_black_eagle_! - Haziran 14, 2007, 11:52:07
forvet ve sag acık bende istiorum ama alacak bi kişi goremiorum sen goruomusun ?
herkes görüyo bi yönetim göremiyo!!!!!!

!_black_eagle_!

Bende onu demek istiorum zaten :)

eRe

www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

Delirdik

Alıntı yapılan: FaTaL_eRe - Haziran 14, 2007, 12:11:54
Ya YAPIN ya da SUSUN!!!

Budur.. onu aLcaz bunu yapcaz diyipte yapamayınca küçük düştükLerini anLamıyor mu bunLar?
| җ  ģǿĸнªп  җ | Beşiktaş'ım oLey

* Şampiyon BEŞİKTAŞ.!

ugur24

bende bu konuda pek üzüldüğümü söyleyemem..eğer yabancı yıldız alacaklarsa inşallah forvete adam alırlar..