Ana Menü

Lütfen dikkat!

Başlatan poacher, Aralık 02, 2006, 20:14:40

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

poacher

Arkadaşlar hep beraber maç öncesi diğer futbolculara olduğu gibi Runje'yede destek veriyoruz ama her maç Runje her topu kurtardığında Runje diye bağırmamız bence yanlış.Bir yerden sonra bu dalgaya giriyor.Hem sahada 11 futbolcu oynuyo diğerlerinede haksızlık oluyor bence gerektiği yerde zaten Runjeye desteğimizi gösteriyoruz sürekli Runje diye bağırılmaz ki ben olsam dalga geçiyorlar sanarım
Şu an maçta hala Runje diye bağırıyorlar
AÇIN GÖZLERİNİZİ BAKMAYIN ŞAŞI, ALAYINIZ GELSE YIKAMAZ ŞANLI BEŞİKTAŞI

CHEm !

eet bu tezahürat sıkmaya başladı artık
Allah kitap Beşiktaş

epitaph_

HAKEDILEN YERDE HAKEDILEN ŞEYE HAK EDENIN HAKKINI VERME BİZDE ORTADAN KALKTIĞI İÇİN BİR DEĞER EROZYONU YAŞANIYOR BEŞİKTAŞTA BJK TV DE: FUTBOLCULAR MEDYA YAZARLAR TIGANA AKLINIZA GELEBILECEK HERŞEY ELEŞTIRILIRKEN NEDEN KIMSE YÖNETİMİ ELEŞTİRMIYOR  !!!BUNLARIN ARASINA NOBREYE KAPTANLIK PAZU BANDINI VERMEYIDE KATABILIRSINIZ !!?

Non Mollare Mai

Bencede artık daLqa oLmaya başLadı. Her top qeLdiğinde Runje Runje die başLıoz. Bende oLsam daLqaya aLıoLar sanarım.
edit

ugur24

evet işin şeyi çıkmaya başladı..tamam kurtarış yapınca bağıralım ama yandan orta geliyo runje alıyo başlıyolar bağırmaya..geri paslarda bile bağırcaklar utanmasalar..

19caner03

Alıntı yapılan: ugur24 - Aralık 02, 2006, 21:43:00
evet işin şeyi çıkmaya başladı..tamam kurtarış yapınca bağıralım ama yandan orta geliyo runje alıyo başlıyolar bağırmaya..geri paslarda bile bağırcaklar utanmasalar..
dgr solııyonn

eren06

dün maçta runje kuçağına gelen topu tutuyo başlıyolar runje runje diyorum bağırmayın beyler herifler hala devam ediyo hadi maç 2-0 olur fln makaramızı yaparız ama öyle bi durumda yok anlamadım gitti

yuNuS1903

bence dalga geçiyorlar adam gol yiyecek küfür edecekler bide öbür futbolcular futbolcu deyil miİ?

dj_pascal

adam anlamıstır dalga gecildiğini cünkü böyle bir kaleciye dünyanın hiçbiryerinde sahip cıkılmaz.
besiktasli olmak bir ölüm kalim meselesi degildir, çünkü çok daha önemlidir"

hrby

ya evet dünkü maçta yan taraf her top rujeye değdiinde başlıyorlar runjeye die bağırmaya dier futbolculara haksızlık oluyo zaten runjede ii bi kalaeci deil bence..
"Her Zaman Her Yerde Seninle Birlikte Ölüm Gelsin İsterseee
Gözlerde Bir Damla Yaş Kalbimizde Bir Aşk Sensin Beşiktaşş"..

çArþý_ulan

valla adam topu tuttuğu an runjeeee runjeeee...sıkıyo

bjk_fatih

bencede alay konusu gibi oluyo sanki 10 yaşındaki cocuk her topa vuruşunda oley aferin sana hehehehe ne bu ya adam penaltı kalecisiymiş bence penaltı kurtarınca runye diye bağaralım

Timurlenk

valla ankara maçında sinir oldum .ben numaralıdaydım.adam her topu tuttuğunda başlıyorlar runje runje .işin cılkı çıktı artık

black-eagle

diğer futbolulara ayıp yapılıo runjenin ankara maçında önemli kurtarısıda yok hadi guzel şutları tutsa bağırılır
bu sevda bitmez hasret bitmez isteyen gider hiç farketmez bu alemde cArsi  herşeye karşı allah affeder cArsi affetmez!!!

osi_bjk

Alıntı yapılan: CHEm - Aralık 02, 2006, 20:32:51
eet bu tezahürat sıkmaya başladı artık

Evet cem'e katılıyorum.
Şampiyon Ol Beşiktaş'ım Mesut Et Bizi