Ana Menü

KleberSON .

Başlatan 2 dia 2 muerto, Haziran 10, 2007, 10:55:24

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2 dia 2 muerto

Vicente del Bosque konusunda CAS'tan darbe alan ve konuyu İsviçre Federal Mahkemesi'ne götüren Beşiktaş, Kleberson konusunda da sıkıntıya düştü.

Brezilya'da yayınlanan ElGlobo gazetesinin internet sitesinde yayınlanan flaş haberde, FIFA'dan Kleberson lehine karar çıktığını, Brezilyalı oyuncunun Santos ile anlaşma yaptığı duyuruldu. Futbolcunun menajeri de "Davayı kazandık" açıklaması yaparak, siyah-beyazlılardan kopan Kleberson'un bonservis bedeli olmadan Santos'a gittiğini açıkladı.

Luxemburgo istedi
6 ay ödeme yapmadığını ve parasız bıraktığını öne sürerek, FIFA'ya bu konuda belgeler sunan oyuncuyu FIFA'nın haklı bulunduğunu öne süren haberde, Kartal'ın uzun süre para vermediğinin ispatlandığı belirtildi. Bu gelişmenin ardından Santos ile flört eden Kleberson'un da anlaşma sağladığı belirtildi.

Teknik Direktör Luxemburgo tarafından istenen oyuncunun hafta başında basın önünde imza atacağı ve Santos formasını giyeceği kaydedildi. Luxemburgo, Kleberson'un kendilerine bonservisi elinde geldiğini ve parası konusunda da kendisiyle anlaştıklarını ifade etti.
Beşiktaş'ta çok zor günler geçirdiğini açıklayan Kleberson ise "6 ay boyunca İstanbul'da aç kaldım. Ancak FIFA'nın kararı futbol yaşantımı devam ettirmemi sağladı" dedi.

Alıntıdır ...

Devre arasında cok yalvardık satın diye . İlla 5 milyon vericekler sanki o değerde bir adam .  :saskin

eRe

dun bana dıyorsunuz besıktasın transfer vızyonunda ne var bunu duyan adam gelmeden once bı kez daha dusunmez mı?
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

BJK_06

Alacakları zamanında ödenmediği gerekçesiyle Türkiye'den kaçan ve Beşiktaş'ı FIFA'ya şikayet eden Kleberson, Brezilya'nın Santos kulübüyle sözleşme imzaladı. Kleberson, 2008'in aralık ayına kadar Santos'la sözleşme yaptı. Beşiktaş'la mahkemelik olan Kleberson'un yarın FIFA'dan serbest transfer sertifikası alacağı açıklandı.

2 dia 2 muerto

Orteganın da bu ülkeye kaç paraya geldiği ve nasıl gittiği belli . Ama hala geliyorlar .

allen ıverson

Ben bu yönetimin nasıl takım yönettigini anlamıyorum,hep zarar hep zarar paralar gidiyo bakalım sonumuz ne olacak..TUNCAY ŞANLI trasfer teklifi edildigi söyleniyo bırakın şu fenerbahçeli futbolcuları artık...Beşiktaşda beşiktaşlılar oynasın...

carsi52

Olacağı buydu devre arasında satılmadı elimizde patladı.
Bölünür senin için uykular!

ugur24

yıldırım demirören ve yönetimi yavaş yavaş özhan canaydın'a rakip olmaya başladı..allah sonumuzu hayır etsin.. :-\

Brestgerfich

5kuruş para kazanamadan gitti yani adam öyle mi ? bonservis falan yok!
Bugün YorumBlog'u ziyaret ettiniz mi?

keskinli

Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

eRe

evet abı heryerde cıktı haber
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

Anarchy*

bu ne ya dedık o kdar satın dıe vermedıler vermedıler bedavaya gıttı be adam karımız bıle olmadı

cassa23

yani adama para verilse neden gitsin bide yönetim biz paraları ödüyoruz diyo

DIABLO

kişilik olarak sevdiğim oyunculardan birisiydi üzüldüm gitmesine
1 Sehit  için menemeni yakan Atamı özledim.

forzaChelsea

allen ıverson

Yönetim baya kötü yönetiyo kulübü,RıZA ÇALINBAY açıklamalrına baksanıza zehir zemberek bu sene bizi çok zor bi yıl bekliyo....Bu yıl inşallah başarılı bi yıl geçiririz...

no_fear1903

gittiği çok iyi oldu bu güne kadar kaç maç iyi oynadı sorarım sizlere