Ana Menü

Nihat: Önceliğim Beşiktaş

Başlatan CHEm !, Haziran 08, 2007, 17:33:46

0 Üyeler ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

CHEm !

Best FM'de yayınlanan Ceza Sahası programında Spor Servisinden Özkan Öztürk'e konuşan Nihat, "istenilmek güzel bir şey ama şu anda kulübümden ayrılmayı düşünmüyorum" dedi.

Şu ana kadar kimseyle görüşmediğini belirten Nihat, benim hedefim Avrupa'da futbol hayatıma devam etmek. Halen de Villareal ile dört senelik bir kontratım var. İlk hedefim bunu tamamlamak, burada başarılı sezonlar geçirmek. Ama eski kulübüm olan ve formasını giydiğim Türkiye'nin gelmiş geçmiş en büyük takımlarında biri olan Beşiktaş'ta halen adımın anılması, halen insanların beni o takımda görmek istemesi gerçekten beni mutlu ediyor. Zaten Türkiye'ye döneceğim zaman her zaman söylediğim gibi ilk tercihim Beşiktaş olacaktır. Ama şu an doğruyu söylemek gerekirse o konuyla ilgili hiçbir gelişme yok. Ben burada mutluyum diye konuştu.

Roberto Carlos'un Fenerbahçe'ye transferine de değinen Nihat Kahveci, hem Türk futbolu için hem de Fenerbahçe camiası için hayırlı olmasını diliyorum. Gerçekten dünyanın gelmiş geçmiş en büyük futbolcularından biri Türkiye'ye geliyor. Bir Türk olarak ben şahsen mutlu oluyorum. Çünkü Carlos Fenerbahçe'ye imza attığından beri İspanya'da olsun Avrupa da olsun her sitede her gazetede bu haber var. Bu hem de bizim Türkiye'nin tanıtımı içinde çok büyük bir olay. Mutluluk verici bir şey. Ümit ediyorum başarılı olur orada. Bu transferde emeği geçen herkesi tebrik etmek lazım şeklinde konuştu.

Son olarak Carlos'un yaşının sorun olmayacağını söyleyen Nihat, 34 yaşında olması önemli değil. Herkes bu sene oynadığı maçlara bakıp ona göre konuşsun. Herkese hayırlı uğurlu olsun dedi.

ajansspor
Allah kitap Beşiktaş

2 dia 2 muerto

Nihat çok kaliteli bir futbolcu[ydu]. Bildiğiniz gibi sakatlandı . Şimdi ilerisine bakıcaz . Belki de kronik sakatlanmıştır . Bu yuzden su durumda takıma gelmesını ıstemem . Bir sezon boyunca oynamadı zaten . Ama ispanyada ligler bitmedi . İki maç daha var eğer oynarda birşeyler yaparsa tabiki gelmesini isterim ama kendisi zaten gelmeyeceğini belirtti .

ugur24

türkiye'ye gelse bile otuz yaşından sonra gelir..nihat'ın sociedad'ta oynadığı günlere tekrar dönmesini çok istiyorum..

keskinli

Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

BJK_06

kimler dedi ilk beşiktaş diyipde parayı görünce satanları

carsi52

Ahh gelse sağ kanada süper oLur ama geleceğini sanmam çok zor ya.
Bölünür senin için uykular!

Anarchy*

gelmesı hosumuza gıder tabı ama suan sakat epeydır mac oynamıo formsuz yanı takıma gelsede cok faydaLı oLcagını zannetmıyorum acıkcası..

cassa23

ist.hatirasi/3-4

YÖNETİM İSTİFA !!!

carlito1903

Avrupaya gidipte dikiş tutturan ender oyunculardan biri geri gelmesi hata olur bence şu sakatlığını tam olarak atlatırsa ki bu hafta kadroda zaten yine eski günlerine döner

Adriano

Ya her futbolcuya R.Carlos'u soruyor adamlar..
Uçurumlardan düşmeden tut elimizi..

MeLo

Eski günlerine tekrar dönersin inşallah.
bJk'm hAyAt sEnsiN ! ...

GENCOL

keşkem gelseydi bizde sağ kanat da oynatsaydık ilaç olurdu
hakiki  imanı 
    bulan kainata meydan okur.........

Brestgerfich

İyi futboluyla gelsin Nihat. Eğer performansı düşük olucaksa gelmesin.. Geçmişte emeği var takımımızda,ıslıklamak istemem Nihat'ı..
Bugün YorumBlog'u ziyaret ettiniz mi?