Ana Menü

"Carlos ayarında futbolcu alacağız"

Başlatan akbaba71, Haziran 07, 2007, 18:10:19

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

akbaba71

Beşiktaş Kulübü Futbol Şube Sorumlusu Celalettin Kolot, Fenerbahçe'nin yeni transferi Roberto Carlos kalitesinde bir oyuncu alacaklarını söyledi. Kolot, yönetim kurulunun Akaretler'deki kulüp binasında düzenlediği toplantının ardından yaptığı açıklamada, içte ve dışta güzel transferler yapacaklarını belirterek, ''Biz de en az Roberto Carlos kadar kaliteli bir oyuncu alacağız'' dedi. Bu konuda temaslarının sürdüğünü ifade eden Kolot, ''Fenerbahçe, Carlos'u 2 senede aldı. Bunun için 2 sene uğraştı. Biz de bir kaç aydan beri uğraşıyoruz. Defans, ön libero, forvet olabilir. Hepsini göreceksiniz'' şeklinde konuştu.

Beşiktaşlı taraftarlardan sabır isteyen futbol şube sorumlusu Kolot, ''Beşiktaş gerekli yerlere gerekli transferleri yapacaktır. Şu an isim vermeyeceğim. Çalışmalarımız devam ediyor. Transferi yapınca da şaşıracaksınız. Taraftarlarımız gönüllerini ferah tutsunlar'' dedi. Yabancı oyuncu sayısı konusundaki soruyu da yanıtlayan Celalettin Kolot, ''Yabancı oyuncu sayısının 6'dan fazla olmasına karşıyız. Futbol Federasyonu'ndan bu konuda nasıl bir karar çıkacak merak ediyoruz. Bizim dememizle olmuyor. Ondan sonra çalışmalarımızı artırabiliriz'' diye konuştu. Kolot, bir basın mensubunun ''Başkanın yöneticilerden maddi kaynak istediğini doğrulayabilir misiniz?'' sorusunu ise ''Yalanlayabilirim'' diyerek yanıtladı.

-KLEBERSON KONUSU-

Celalettin Kolot, sezonun son haftalarında Beşiktaş'tan ayrılan Brezilyalı futbolcu Kleberson hakkında ise şunları kaydetti: ''Kleberson'un son taksiti federasyona yatırılmış vaziyette. Eğer herhangi bir takımda oynamak isterse, Beşiktaş'a bonservis parası vermeden oynayamaz. FIFA geçici lisans verebilir. Ancak bize para ödemesi lazım. Kleberson'un yerine bir yabancı oyuncu daha arıyoruz. Bu oyuncuyu yok sayıyoruz. Kleberson'u sayarsak 6 yabancı oluyor.''

http://schwarzadler.blogspot.com/

2008-2009 TSL Şampiyonu Beşiktaş

2 dia 2 muerto

Neden Carlos ayarında alıyoruz ki ondan daha iyi bir adamı alalım
Ayrıca ben daha fazla sabredemiyorum bitirin artık su transferleri .

black_eagle_sefa

45'lik plak,35'lik rakı,25'lik hatun...

Anarchy*

bız carlos'tan daha ıyısınıde alabılırız bır an once bıtse su transferler cok ıyı olacak sabrımız kalmadı

eRe

Hırs yapıp sadece ısmı kalan bır futbolcu almayalım da bıze buyuk katkı versın gerekırse adını kımse duymasın
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

carsi52

Zaten sol tarafa TELLO'yu aldık alıcaksak forvete almamız lazım.
Bölünür senin için uykular!

eRe

hayır ne yarısı bu bole kımın ne kadar neye ıhtıyacı varsa
www.erdemeksi.com

Non Mollare Mai

Beşiktaş Yöneticisinin yaptığı açıklamaya bakın..
Bu resmen kıskançlık fesatlıktır.
Carlos ayarında adam almayın. Beşiktaşımıza yarar sağlayacak adam alın.!
edit

ugur24

isim yapmış bir oyuncu almamıza hiç gerek yok..beşiktaş için canını dişine takarak oynaması bizim için yeterli..

ist.hatirasi/3-4

bizene fenerbahcenin aldıgı adamdan abi bizene

bırakın ya...boyle yonetim olmaz adamlar ona buna bakarak futbolcu alıorlar sonra neden takım neden basarılı degil bundan sonra tepkiyi koyacaksın
YÖNETİM İSTİFA !!!

RCA

yani bu resmen özentilikdir kamuoyundaki insanlar bunları gaza getirmiş ya biz beşiktaşımıza yaralı olacak bi oyuncu arıyoruz örneğin bobo kimse anımıyodu ama şimdi peşinden ekipler koşuyo biz öle yuncu istiyoruz savaşan oyuncu adı olan değill...
İnşaat mühendisliğini bitirip sinema oyuncusu olmak isteyen bir abzürd adam profili.

That's me.

eRe

benım anlamadıgım yıldırım demırorenın nıye ekıbınden hep bole adamlar cıkıyor!!!
www.erdemeksi.com

ugur24

daha önceki mesajlarımda yine yazmıştım..bu celal kolot denen adamın söylediği her cümle beni sinir ediyo.. >:(

NoPasaran

Carlos ayarında isteselerde kimi alacaklarki :)
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

alper_1903

carlos ayarinda...  christanval mi??????

bekliyoruzz...
Besiktasim senin icin herseyimden vazgecerim...