Ana Menü

seçmeler hakkında bilgisi olan var mı ?

Başlatan molla, Haziran 01, 2007, 21:51:50

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

molla

değerli beşiktaşlı arkadaşlarım bu altyapi seçmleri hakkında bilgisi olan varsa beni bir bilgilendirsin   ne gerekiyor yarın kayıt yaptıracam ama nasıl olacak bilmiyorum

melankolizm

20 lira . Nüfus cüzdanında yanında olacak tabi.

zannedersem 5 Haziran'da da başlıyor.

ist.hatirasi/3-4

Valla topici acarak yaramı destin 89 lu old. için giremiorum...sans işte

sade gidip kayıt yaptıorusun sanırım gerekli bişe olsaydı sorarlardı en fazla saglık ocagından belge
YÖNETİM İSTİFA !!!

molla

tamam sağol. ama nasıl olacak yani neye göre seçiyorlar

Anarchy*

valla ilk defa duydum boyle bisi insallah secerler seni kralcarsidan futbolcu çıksın reklamını yapalım senın ;D

2 dia 2 muerto

Futbolcu adaylarına kapılarını açan Futbol Özkaynak Düzenimiz'de 14 Mayıs tarihinde başlayan kayıtlar devam ediyor. 
Türk futboluna kazandırdığı önemli isimlerle dikkat çeken Futbol Altyapımız, yeni isimleri de futbol dünyasına kazandırmak için çalışmalarını sürdürüyor. Seçmelerimizde başarılı olan sporcular, altayapımızdaki uzman hocalar nezaretinde teknik, taktik ve mental yönden eksiksiz olarak yetiştiriliyor ve futbolun unutulmaz isimleri olmaya hazır hale getiriliyorlar.

Türk futboluna ve Beşiktaşımız'a yeni yetenekler kazandırmayı hedefleyen Özkaynak Düzenimiz yapacağı bu seçmeler ile bünyesine yetenekli sporcular kazandırmak için çalışmalarına devam ediyor.

Kayıtlar Fulya Şan Ökten Tesisleri'nde 14 Mayıs'ta başladı. 3 Haziran tarihinde sona erecek olan kayıtlara ilgi her geçen gün artarken, 1990-2000 arası doğumlular kayıt yaptırabiliyor.

Detaylı bilgi almak için 0 212 227 90 03 – 0 212 227 00 68 numaralı telefonları arayabilirsiniz.

Kaynak : Resmi Site ...

Yarın son gün elini çabuk tut ...

Anarchy*

bence de kralcarsi.comdan futbolcu çıksın ya ;D

sinan4671

Alıntı yapılan: molla - Haziran 01, 2007, 21:58:15
tamam sağol. ama nasıl olacak yani neye göre seçiyorlar

nasıl abi neye göre seçcekler yetenekliysen seçerler yoksa haa bi deeeee birilerine güvenmen gerek tek başına olcak iş diil bu  (anladın artık sen demek istediğimi)) hadi sana başarılar
Uykuların kaçar geceleri
Bir türlü sabah olmayı bilmez
Dikilir gözlerin tavanda bir noktaya
Deli eden bir uğultudur başlar kulaklarında
Ne çarşaf halden anlar, ne yastık
Girmez pencerelerden beklediğin aydınlık Kapanır yatağına çaresizliğine ağlarsın Onun unutamadığın hayali Sigaradan derin bir nefe

Çarşı10-ur

www.carsi10ur.picz[edit]om
http://www5.yonja.com/ruhumuzburda

[KralKartal]

alt yapiya genc oyuncu seciliyor...

bu hersene yapilir... tabi TORPILLI olursan direk alinirsin..
futbol tam torpil isi olmus
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

Brestgerfich

torpilin warsa oluyosun futbolcu.. kralcarsi doğru söylemiş. bizim bi arkadaş wardı 4 sene üst üste elemelerde 2. tura çıktı ama torpil olmadığı için giremedi takıma..
Bugün YorumBlog'u ziyaret ettiniz mi?

CHEm !

beşiktaş b genç ve yıldızda oynayan arkadaşlarım var çoğu semtin çocuğu vardır bi torpil herhalde
Allah kitap Beşiktaş

sinan4671

evet arkadaşlar bu kadar basit yetenek falan hikaye  ben bu yüzden futboldan soğudum yani futbolcu olmaktan bu senen girmeyi düşünüyodum aslında ama torpil işi bu aynen dedğiniz gibi olmassa olmuyo yoksa yok benden iyisi bu istanbulda :)
Uykuların kaçar geceleri
Bir türlü sabah olmayı bilmez
Dikilir gözlerin tavanda bir noktaya
Deli eden bir uğultudur başlar kulaklarında
Ne çarşaf halden anlar, ne yastık
Girmez pencerelerden beklediğin aydınlık Kapanır yatağına çaresizliğine ağlarsın Onun unutamadığın hayali Sigaradan derin bir nefe

aristokrat

arkadaşlar bunu üzülerek söylüyorum ama olaya tamamen torpıl hakım.bu çok üzücü mehmet ekşi bütün gençlere kapılarını açtığını söylüyor ama tanıdıkları seçiliyo bjk ye yararlı olcak adamlar değil.çok utanç verici...

2 dia 2 muerto

Torpil olabilir ama unutmayın ki Mehmet Topuzda zamanında torpille futbolcu oldu . Yani sonuça bir yetenek işi ve kendini geliştirmen lazım . Ama yinede haklısınız .