Ana Menü

Ertuğrul Sağlam'ın Teknik Direktörlüğe Getirilmesini Nasıl Karşılıyorunuz

Başlatan yuNuS1903, Haziran 01, 2007, 17:50:36

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Brestgerfich

Bugün YorumBlog'u ziyaret ettiniz mi?

ugur24

erken geldi diye düşünüyorum..eğer medyanın baskısı altında ezilmezse uzun vadede başarılı olacaktır bence..

NoPasaran

Alıntı yapılan: Smyrnian Jose - Haziran 01, 2007, 18:52:29
[

Olumsuz düşüncelerim:
Avrupa deneyimi yok denecek kadar az. Buda beni endişelendiriyor. En azından gruplara kalacağımızı düşünüyorum ama tecrübe çok önemli. Futbolculuk yaşantısında edindiği deneyimlerle umarım en azından çeyrek final oynatır.

Anıl iyimisin kardeşim :)

Telllolu, bakili Beşiktaşımız CL de çeyrek final :)
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

mertcan

Non Mollare Mai

Alıntı yapılan: NoPasaran - Haziran 01, 2007, 23:52:45
Alıntı yapılan: Smyrnian Jose - Haziran 01, 2007, 18:52:29
[

Olumsuz düşüncelerim:
Avrupa deneyimi yok denecek kadar az. Buda beni endişelendiriyor. En azından gruplara kalacağımızı düşünüyorum ama tecrübe çok önemli. Futbolculuk yaşantısında edindiği deneyimlerle umarım en azından çeyrek final oynatır.

Anıl iyimisin kardeşim :)

Telllolu, bakili Beşiktaşımız CL de çeyrek final :)

Gelecek sezon şampiyonlar liginde başarı bekliyormusunuz konusundaki yorumuma göre böyle yazdım. Uefa'yı kastettim. ;)
edit

çArşı_nuh

yönetim getirdi getirmesinede arkasında SAĞLAMca durmadıkça bir önemi tok açıkçasıki buna ertuğrul sağlamın çok ihtiyacı olacaktır

Anarchy*

Rammos

NE OULRSA OLSUN ERTUĞRULA TAMAMEN DESTEK OLMALIYIZ BEN BAŞARILI OLACAĞINA YÜREKTEN İNANIYORUM YETERKİ

YÖNETİM KÖTÜ SONUÇ BİLE ALINSA 1-2 MAÇ DESTEK OLSUN ERTUĞRUL ZEKİ BİR İNSANDIR ŞUAN VERİM ALAMADIĞIMIZ BİRÇOK

FUTBOLCUMUZU KAMÇILAYACAKTIR. BİZDE EMİNİM BU SENE ÇOK KEYİFLİ MAÇLAR İZLİCEZ ..
FANATİK GAZETESİ ALMA ALDIRMA!!   Black/white

TurkishTank

imza dedigin boyle olur...

Saygilar, @hmEt

Asya Kartalları

J. Tigana ne yaptıysa en az o kadarını yapar. Ben bundan eminim. Daha fazlasınıda yapacak inşallah. Hadi hayırlı olsun ertuğrul hocam yolun bahtın açık olsun

Anarchy*

freedom forever

içim kan ağlıyor adamın 3 senelik teknik direktörlük geçmişi var.O da yıpranacak taraftarda , camia da yıpranacak . . .
ikinci rıza vakası olacak görürsünüz
Paris'te 72 gün boyunca fabrikalar çalıştı, atölyeler üretti, fırınlar yiğit Parislilere ekmek yetiştirdi. Paris'te 72 gün boyunca ücretin, sermayenin, karın, paranın olmadığı bir dünya kuruldu.

Brestgerfich

Alıntı yapılan: bolşevik - Haziran 02, 2007, 22:27:51
içim kan ağlıyor adamın 3 senelik teknik direktörlük geçmişi var.O da yıpranacak taraftarda , camia da yıpranacak . . .
ikinci rıza vakası olacak görürsünüz

inşallah sonunda haklı olmazsın...
Bugün YorumBlog'u ziyaret ettiniz mi?

osi_bjk

Ben Ertuğrul hocanın takımda başarılı olacağına inanıyorum.Hem kişiliği olsun hemde beşiktaşlı durusuyla bunun altından kalkacaktır.
Şampiyon Ol Beşiktaş'ım Mesut Et Bizi