Ana Menü

Ertuğrul Sağlam'ın Teknik Direktörlüğe Getirilmesini Nasıl Karşılıyorunuz

Başlatan yuNuS1903, Haziran 01, 2007, 17:50:36

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

yuNuS1903

ERTUĞRUL SAĞLAM HOCANIN BAŞA GETİRİLMESİNİ NASIL KARŞILIYORSUNUZ?

oy kullanalımm kullanmadan çıkma  ;D :kart

noumAyberk

Daha varmı hocamız için başka to[editlendi]
bak söleyim bi kaç tane
Fener maçında ertuğrul hoca napar
Avrupada ertuğtul hoca napar

Dem@

ben hadi hayırlısı dedim o yapar bu yapamz meselesi değil türklerde yapar avrupada örneğini biliyosunuz fatih terim inşallah ertuğrul hocada elinden geleni yapacakdır eski bir futbolcu olarak yüreğini koyacakdır ortaya asıl ben ilk 11 de değişiklik yapacak mı onu merak ettim

adanalıyık_01

SİMSİYAH günlerimizi BEMBEYAZ yap şanlı BEŞİKTAŞ...

mdc

Burada konu kitleme taşıma ve silme yetkisinin admin mod ve forum kurulunda olduğunuzu bilmenizi isteriz
Üyelerimizin uyarılarını dikkate her zaman alırız ancak uslup olarak biraz daha dikkatli olmanızda fayda vardır...
Konu Beşiktaş taraftarının en çok tartıştığı konulardan birisidir ve açılması oldukça uygundur bizlerde zaten bunun için varız..
Saygılar,sevgiler.
HAYATTA BEŞİKTAŞ

melankolizm

TÜRK Olacaksa Samet Aybaba ve Ertuğrul Sağlam'dan Birisi Olmalıydı. Nihayetinde Oldu. Efendiliğiyle Beşiktaşlılığını Çoktan Kanıtlamış Birini Bu Takımda Görmek Beni Memnun Etti. Allah Yüzümüzü Kara Çıkarmasın, Basına İnat Beşiktaş Taraftarı Arkanda . İşinle İlgileniyor Bu TAraftar . Hadi Hayırlısı

sapaSAĞLAM yola çıktık!

Non Mollare Mai

Olumlu düşüncelerim:
Ofansif anlayışla oynayacağız ve bu daha çok gol izleyene zevk veren bir futbol demektir. Ayrıca Ertuğrul hocanın oyuncusuyla iyi anlaşması ve oyuncuyu küstürmek istememesi artı bir yön. Tigana tam tersiydi bu konuda. Türkiye Ligi için son derece ümitliyim. Daima yanındayız..

Olumsuz düşüncelerim:
Avrupa deneyimi yok denecek kadar az. Buda beni endişelendiriyor. En azından gruplara kalacağımızı düşünüyorum ama tecrübe çok önemli. Futbolculuk yaşantısında edindiği deneyimlerle umarım en azından çeyrek final oynatır. Ayrıca yanılmıyorsam 38 yaşında umarım futbolcularının üstünde yeteri kadar otorite kurabilir. Ciddiye almayacak futbolcular ki çıkacağını zannetmiyorum ama ya çıkarsa demektende kendimi alamıyorum. O zaman işler kötü gider.
-------------

Umarım bu gencecik yaşında çabuk yıpranmaz. Biz yanındayız hocam. Evine Hoşgeldin..
edit

CHEm !

hadi hayırlısı çıktık yola..
desteğimiz sonsuz

cl yi kaldırabilir inşallah
Allah kitap Beşiktaş

2 dia 2 muerto

Ertuğrul Sağlam Beşiktaşlıdır . Ertuğrul bizim gözümüze  futboluyla değil efendiliğiyle gözümüze girmiştir . Başarılı olacagını umuyorum .

Timurlenk

uzun süreli düşünmek lazım bu sezon takımı iyi tanıyacak seneye ise çok şey bekliyor olacağız.tabiki hedef her zaman şampiyonluk ve avrupada başarı.

Anarchy*

carsi52

Hayırlısı diyorum başka bi şey demiyorum.Bir yandan iyi oldu bir yandan kötü oldu.
Bölünür senin için uykular!

yuNuS1903

SATUKBLADE