Ana Menü

Transferler[Tüm Transfer Haberleri Burada]

Başlatan 2 dia 2 muerto, Mayıs 28, 2007, 12:08:06

0 Üyeler ve 7 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

freedom forever

Bu haberde balon olup gidecek gibi gözüküyor fakat alınırsa tam bir kapalı kutu
Paris'te 72 gün boyunca fabrikalar çalıştı, atölyeler üretti, fırınlar yiğit Parislilere ekmek yetiştirdi. Paris'te 72 gün boyunca ücretin, sermayenin, karın, paranın olmadığı bir dünya kuruldu.

Anarchy*

ınsaLLah aLınır ama bana baLon gıbı geLıyo..

Spy radamantis

Kartal'a 2. Delgado

Beşiktaş, Cruz Azul takımında oynayan Arjantinli yıldız Cesar Delgado'nun peşine düştü.

Teknik direktör Ertuğrul Sağlam'ın talebi üzerine golcü arayışlarını hızlandıran Beşiktaş, rotasını Meksika'ya çevirdi. Genç ve kaliteli bir forvet almak için harekete geçen siyah-beyazlılar, Cruz Azrul takımında forma giyen Cesar Delgado ile temasa geçti. Beşiktaş yönetimi, 26 yaşındaki yıldız futbolcu için Meksika ekibiyle ilk görüşmesini yaptı.

TEKLİF 1.5 MİLYON EURO
Orta Amerika ekibinde forma giyen Delgado'nun kulübüyle olan sözleşmesinin 2008 Haziran'da biteceği ve bonservis bedelinin de 2.5 milyon euro olduğu öğrenildi. Siyah-beyazlıların, Meksika ekibine 1.5 milyon euro önerdiği ve yanıt beklediği ifade edildi. Arjantinli yıldız ve kulübü ikna edilirse, Beşiktaş'ta yeni sezonda "2" Delgado birden forma giyecek.

CARLTON COLE BEKLENİYOR
Beşiktaş'ın, uzun süredir peşinde olduğu isimlerden biri olan Carlton Cole için de bekleyişin sürdürdüğü öğrenildi. West Ham'a, 3 milyon pound'luk bir teklif götüren siyah-beyazlıların İngiliz ekibinden bugüne kadar herhangi bir yanıt gelmemesi üzerine sıkıntıya düştüğü ifade edildi. Beşiktaş, Cole'den olumsuz bir yanıt gelirse Cesar Delgado'yu bitirecek.

BaBalaR CorTLaMaZ

Adriano

Cesar Delgado'yu önceden biliyorum FM saolsun :) Araştırmıştım internetten biraz çok kaliteli bir oyuncu..
Cole veya Cesar 2side yararlı olacak oyuncular..
Uçurumlardan düşmeden tut elimizi..

Adriano

Arjantin Milli Takımı kadrosunda da yer alıyor.. Hatırlatayım :) Ama takımda 2 Delgado kötü oLur ;D
Uçurumlardan düşmeden tut elimizi..

ugur24

13 gün sonra ilk maçımızı oynayacaz ama hala transfer yok..bu nasıl bir yöneticilik anlayışıdır ? özellikle meksika milli takımında süper yetenekler var..eğer yöneticilerimiz zahmet edip izlemeye gitselerdi müthiş bir transfer yapabilirdik !

carlito1903

zaten Copa Amerikayı izlememek büyük saçmalık, kasetten izleyip topçu alıyolar....

Kartalizmatik

çok haklısınız meksikayı seyrettim ve hayran kaldım gerçekten genç ve kaliteli futbolculara sahip kasetten futbolcu transfer eden yönetime duyrulur
{a,b,c,ç,d,e,f,g,ğ,h,ı,i,j,k,l,m,n,o,ö,p,r,s,ş,t,u,ü,v,y,z}

TÜRKÇE KONUŞ!

Çirkin kadın yoktur,boş tribün vardır!

allen ıverson

Avrupada oynamamış güney amerikalılar avrupa disiplinine ve futboluna uyumu zor oluyor...Latin amerikayı boşverip bilinen futbolcularla ilgilenmemiz lazım CELAL KOLOT tavrı falan çok antibatik,dün röpörtaj veriyo tv devamlı gülüyo falan sabrımı zorluyo :alkis :hayde

astbjk1903

ingiltere dısında bır ulkeden alaınan yabancı bos kardesım bızde kıler yerlı
Her Zaman Her Yerde En Buyuk KARTAL

Doktor

İyi guzelde dostlar burası Transfer Haberleri yerimi yorum yerimi haberlerden çok yorumlar var burada... :allaalla

cassa23

Alıntı yapılan: Doktor - Temmuz 18, 2007, 22:13:48
İyi guzelde dostlar burası Transfer Haberleri yerimi yorum yerimi haberlerden çok yorumlar var burada... :allaalla
zaten transfer yokki ne konuşacağımızı şaşırdık yaw

carlito1903

hakkatten ya transfer topici sohpet topicine döndü,yönetim duy sesimizi ne zaman transfer yapacaksınız ligin 10. haftasında mı????

Onur1903

delgadı buraya desek iki delgado gelecek:D Tüm takım İbrahimlerden ve delgadolardan oluşacak:D

NoPasaran

Transfer haberlerini basında Beşiktaştada konuşabilirsiniz..

Topicte bir yanlışlık yuok şu an için
Aşk bu Aşk !

volkanca.net