Ana Menü

Transferler[Tüm Transfer Haberleri Burada]

Başlatan 2 dia 2 muerto, Mayıs 28, 2007, 12:08:06

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

boreas

Alıntı yapılan: Doktor - Temmuz 09, 2007, 11:55:24
İyide Roberto Carlosla Owen,Saviola bir degilki lutfen bunu bilipte yorum yapalım bunlar 25 26 yasında yoklar Carlos 34 kıyaslamak cok yalnıs bence,bide yonetimden adam olmaz gibi seylerde hiç hos degil...
ben ne ddim bu adamlardan biri alınırsa o transfer golgede kalır dedim adamların bole efsanevi bir oyuncuyu alması cok kotu oldu ayrıca fener carlosu almadan once bu forumda varmıydı bilmiorum ama dier forularda avatarı fazla biçimde carlos olan insanlar vardı.yonetim bu transferi golgede bırakırız demişti ama ne cisse nede gundemdeki yepes boumsong o kadar tanınmıs ve yararlı olcak oyuncular diil.yonetim sozunu tutmadıgı için adam olmaz.brezilyadaki arjantindeki gemc yetenekleri bulmadından adam olmaz ama inş ben yanılırım

Doktor

Tamam ince eleyip sık dokuyoruz artık ama alıverin da 2 adam hadi artık. :saskin

carlito1903

yinw transferi sezon öncesi kamptan sonra yapacaklar adam takıma ısınana kadar ligin ilk yarısı bitecek bizde yine kahır şarkıları söyleyecez

Kartalizmatik

gazetelerde zalayeta ismi geçiyor ama...
{a,b,c,ç,d,e,f,g,ğ,h,ı,i,j,k,l,m,n,o,ö,p,r,s,ş,t,u,ü,v,y,z}

TÜRKÇE KONUŞ!

Çirkin kadın yoktur,boş tribün vardır!

Doktor

Valla gazetelere inanan varmıdır bilmem cunku tam bir komedi genelde transfer haberlerinde.DUYULDU,BİLDİRİLDİ,ÖGRENİLDİ,...İDDASI.gibi ifadeler oluyor yani hem kendileri sallıyorlar bide sanki birileri demiş gibi haber yapıyorlar rezil bir durum yani.ve son ornekte şöyle Zalayeta İddası nasıl inanılırki buna...??

maverick

sahtekarlar haber yapıcaz diye arka  arkaya yazıyorlar, nasreddin hoca misali: "ya tutarsa"
SİYAH BEYAZ.. ÖLÜM YAŞAM

Onurluyum Gururluyum. TÜRK'üm.
Ne Mutlu TÜRK'üm Diyene

Dem@

hergün yeni bir isim çıkıyo karşımıza ne diyelim hayırlı olcak galiba

Per Kroldrup

Kartal gibi
Beşiktaşımız, Fiorentina'da forma giyen Danimarkalı oyuncu ile anlaştı

Beşiktaş uzun zamandır devam eden stoper arayışlarını Per Kroldrup ile anlaşarak noktalamak üzere. Geçen sezon Fiorentina forması giyen Danimarkalı defans oyuncusunun Siyah-Beyazlılar ile prensip anlaşmasına vardığı kaydedildi. 28 yaşındaki tecrübeli savunmacının önümüzdeki günlerde İstanbul'a gelip, resmi imzayı atması bekleniyor. 2001-2005 yılları arasında İtalya Ligi'nde Udinese'deki performansıyla büyük beğeni toplayan Kroldrup, daha sonra 10 milyon dolar karşılığında Everton'a transfer olmuştu. Ancak İngiliz ekibinde talihsizlikler ve sakatlıklarla boğuşan 1.90'lık stoperin Premier Lig macerası sadece 2 maçla sona erdi. Uzun boyunun verdiği avantajla hava toplarında çok etkili olan Kroldrup geçen sezon forma giydiği Mor Menekşeli takımla da yollarını ayırmak istiyordu. Danimarka Milli Takımı'nda da görev alan 28 yaşındaki oyuncu ilk maçını 18 Şubat 2004'te Türkiye'ye karşı oynamıştı.

Per Kroldrup

İsim: Per Kroldrup
Ülke: Danimarka
Boy: 1.90
Kilo: 82
Mevkisi: Defans
Oynadığı takımlar: B 93, Udinese, Everton, Fiorentina
Mili Takım: 16 Maç 0 gol

Anarchy*

bu adam kım ya aLay mı edıyolar bızımLe!

artık adam akıLLı bı transfer yapın Lutfen yeter ya!

KartaL_Gurkan

bu futbolcu hakkında hiç bir bilgim yok -.-

Anarchy*

burda kımın bılgısı var kı tuhaf tuhaf adamLarı getırıyoLar basımıza!

Dem@

bide derler kombiler satılmıyor diye bööle transfer yapılırsa daha neler okucaz görcez ya bilmiyorum ki paramız mı bitti acaba?

Anarchy*

bu yonetım boyLe devam ederse daha barınamaz!
sen gıdıp hıc kımsenın tanımadıgı adamLarı getırırsen takıma kombıne satamazsın tabı!
trıbunLere taraftar cekecek kac tane transfer yaptınız kı..

maverick

yine ısrarla defansa adam.. cole u istememiş ertuğrul hoca

ya kardeşler ciddi anlamda forvete ihtiyacımız var diye düşünüyorm.. haksızmıyım
SİYAH BEYAZ.. ÖLÜM YAŞAM

Onurluyum Gururluyum. TÜRK'üm.
Ne Mutlu TÜRK'üm Diyene

boreas

gazetelere bakıorum biri b[kufur otomatik editlenmistir]tistayı istio digeri kuranyiyi bizimkilerde hala boumsong kroldrup,carlton cole pesindeler

!_black_eagle_!

Bizimkiler alıcaklar 3.ligren bi forvet sonra geleceğin yıldızı diecekler :) olacagı baska bişi olmaz merak etmeyin (:
|| 14 Şubat Hayal Ürünüdür...Tek Gerçek BEŞİKTAŞ Tribünüdür ||