Ana Menü

Sevgili Günlük...

Başlatan @LAYINA GİDER, Mayıs 23, 2007, 20:54:56

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

K.D

günlüüüüükkkk çok yalnız hissediyorum bu aralar yaaa bir mucize olsa da hayata geri dönsem bea.
I'm on a path of my own...I'm LeGeNd! :)

erdibatmaz

sevgili günlük. mezun olduk. mezuniyet töreninde kep attık falan. darısı herkesin başına.
bitti, dağılın.

4-8-15-16-23-42 :P

erdibatmaz

sevgili günlük, 1 hafta 10 gün falan sürceğini sandığımız tatil 2 gün sürdü. çok sinirliyim. denizin güneşin kumun tadını aldık, geldik. resmen ağzımıza bal çalındı, sonra da kaşık kayboldu gibi oldu. çok kötü oldu bu.
bitti, dağılın.

4-8-15-16-23-42 :P

Banucan

hayırdır Erdi neden öyle oldu?
valla benimde tam tersi oldu bu sene hiç biyere gitmiycem dedim
İstanbul'u unutucam Ramazanın ilk gününe kadar :D
FEDA

DIABLO

2 yıldır deniz yüzü görmem bir kpss serüvenidir gidiyor sınava kadar tatil yok :(
1 Sehit  için menemeni yakan Atamı özledim.

forzaChelsea

[KralKartal]

gunluk sessizlige bürünmüs
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

[KralKartal]

Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

Alp Erdem

günlük rüyamda pektemek'i gördüm

RCA

Günlük seni 2 buçuk yıldır boşlamışım ya.  Bu sırada neler yaşadığımı anlatsam forum kitlenir valla :)

3. Sınıf bitti hakkıyla dersleri verdik altta ders kalmadı. 4.sınıfı da hakkaniyetiyle bititrersek mühendis oluyoruz ufaktan.

olay bundan sonra başlıyor. Elimizden geleni yapacağız hayırlısıyla. günlük araba aldım kendime yaklaşık 2 bucuk ay oldu çok memenunum sıkıntı yok :)

kız arkadaş mevzusunu hiç açma o iş bana göre değil :)

Yazın sonunda yurtdışına çıkmam lazım staj dolayısıyla onu da hallettik mi. bir tek okulun bitmesi kalıyor. sonra da çalış babam çalış.

hayırlısı kendine iyi bak günlükk
İnşaat mühendisliğini bitirip sinema oyuncusu olmak isteyen bir abzürd adam profili.

That's me.

ilhan mansız_melis

Alıntı yapılan: ilhan mansız_melis - Temmuz 27, 2011, 15:20:18
Otelden ayrıldı ve ben aşk acısı çekiyorum. :D

Ben burada kimden bahsetmişim ya ?  ???  :ahaha
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

dishi_eagle

GEÇMİŞ ... Bakınca ne tuhaf di mi ? Ne yaşamışım diyosun ama ne yaşadığını bile hatırlamıyosun. :) Uzun sürmemiş acın maşallah. Allah uzun sürekli acı yaşatmasın o zaman sana :D

ilhan mansız_melis

28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

K.D

Günlük bende yazmayalı 1 yıl olmuş dediğim gibi hayırlısıyla liseyi bitirdik sınavdanda alnımızın akıyla çıktık :)

Artık 5 yıl izmirdeyiz inşallah eczacılık okuyacağız bakalım nasıl bir hayat ve ortam bizi bekliyor orada gerçekten merak ediyorum.

Umarım her şey güzel olur ve forumuda unutmam bu 5 yılda neyse günlük bak 7. sınıftan üniversiteli yaptın bizi bundan sonra bir de evlendirirsin tam olur :P
I'm on a path of my own...I'm LeGeNd! :)

@LAYINA GİDER

bugün yıllar sonra kralkartal foruma girdim eski tadı bulamadım eski tad yok..

NoPasaran

Arkadaş

Sen kendini salatanın limonu olarak görüyorsan

Önce bir limon ol sonra salatayı beğenme..

Sen ben bu salata kötü bunun içine girmem dersen o salata elbette kötü olur
Aşk bu Aşk !

volkanca.net