Ana Menü

Sevgili Günlük...

Başlatan @LAYINA GİDER, Mayıs 23, 2007, 20:54:56

0 Üyeler ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Cem Goren

günlük içim acıyor yemin ediyorum.
altın kapılarımız kan oldu tayfun

BJK_Kübra

Alıntı yapılan: Cem Goren - Şubat 15, 2011, 02:01:05
günlük içim acıyor yemin ediyorum.

aynen yaa. İbo yüzündennn :(
Elbet Bir Gün Toprak Olup Gideceğiz, BEŞİKTAŞLI Doğduk BEŞİKTAŞLI Öleceğiz...

www.bbskd.org

KeePSaKe

Bugün dershane çıkışı banklarda oturuyorum yanımda bir tane yaşlı teyze şöyle bir soru sordu :

- Gızım saat kaç acaba ?
- ...  bire geliyor teyze
- 12 yi geçiyor mu ?
- evet teyze .
- tamam.
- ...

Bazen düşünüyorum saçları kestirsem mi diye gerçi artık alıştım 5. oldu bundan daha fenalarıda vardı minübüste amcaya yer verdiğimde sağol kızım demesi gibi  ;D
Since 1903

Banucan

Andaç gece gece koptum :ahaha :ahaha Cem ve sen standup yapın ;D
FEDA

Cem Goren

günlük yeni uyandım. birazdan üsküdar semalarına giderim bi çay içer geliriz maksat muhabbet. 5 gibi erdibatmazsiporla buluşacağız şu atkı muhabbeti 2atkı ben alıcam 1tanede o bana hediye edicek işte doğumgünüm dolayısıyla. akşamda ders çalışırız herhalde. esen kalın

Dem@

Sevgili Günlük,Uzun yıllar sonra yeniden foruma gelmem bana mutluluk verdi (: yine yeni yeniden......

Banucan

Alıntı yapılan: Dem@ - Haziran 17, 2011, 12:23:24
Sevgili Günlük,Uzun yıllar sonra yeniden foruma gelmem bana mutluluk verdi (: yine yeni yeniden......

hoşgeldin ablacımm :D
FEDA

Dem@

Alıntı yapılan: banı - Haziran 17, 2011, 13:14:41
Alıntı yapılan: Dem@ - Haziran 17, 2011, 12:23:24

hoşgeldin ablacımm :D

Teşekkür ederim Banu'cum hala sözünde durmadın 2007-2008-2009-2010-2011 hatırla bakalım (:

Banucan

vay be oldumu 5 sene abla sen kaç bedensin söyle alıyim gönderiyim bide burayı meşgul etmeyelim geyik topiğine gel :D
FEDA

Alp Erdem

sevgili günlük, ortalama yükseltme sonuçları açıklandı.geçmişm bee :)

erdibatmaz

günler boş geçiyor. organizasyon yapsın biri ramazan'dan önce bari.
bitti, dağılın.

4-8-15-16-23-42 :P

ilhan mansız_melis

Otelden ayrıldı ve ben aşk acısı çekiyorum. :D
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

Cem Goren

günlük çok sıcak. günler haddinden fazla boş geçiyor. dışarı çıkmak istiyorum ama bu sıcakda akıl karı değil bu.

kal sağlıcakla

erdibatmaz

sevgili günlük,

okulun son senesi olması dolayısı ile artık gelecek endişesi başladı doğal olarak. sinema veya televizyonculuk sektörünün aranan isimlerinden biri olmak için sıkı bir maraton vereceğiz birkaç ay sonra. tabi önce okul var. mezuniyet projesi, ödevler, çekimler falan... özel okul olması dolayısıyla hep dershane mantığıyla eğitim gördük. en büyük pişmanlıklarımdan biri de bu; devlet üniversitesinde okuyamamak. geleceğim için aldığım eğitimin kalitesi önemli fakat kendime pek zaman ayıramadığımı düşünüyorum üni hayatım boyunca. bi insanın aklına direk bol ortamlı, eğlenceli, içinde gereğinden bile fazla aşk hayatı geliyor üniversite hayatı deyince fakat bende pek öyle olmadı. ilerleyen yıllarda da ekmek parası peşine düşeceğiz, bakalım nasıl olacak. amele gibi yaşamayız inşallah.
bitti, dağılın.

4-8-15-16-23-42 :P

K.D

Sevgili Günlük,
     Baya uzun zamandır buraya bir şeyler yazmıyorum galiba özlemişim seni geçen gün eskiden bu konuya yazdıklarımı gördüm de 8. sınıfıda o çocukça tavırlarıda alpide baya özlemişim bu lise işi baya kastı galiba beni zaten seneye son sene hayırlısıyla sınavdan da alnımın akıyla çakayım da gerisi güzel olur inşallah :)fırsat buldukça sana yazacağım günlükcüm kendine dikkat et :)
I'm on a path of my own...I'm LeGeNd! :)