Ana Menü

BJK TV alt yazilari ve ilgimi cekenler

Başlatan [KralKartal], Mayıs 11, 2007, 18:12:00

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

[KralKartal]

BJK TVde izleyicileri telefonundan mesaj atip, bu mesajin alt yazi olarak cikmasini saglayabiliyor..
her TVde bunlar var.. ama ozellikle BJK TVde birseyler dikkatimi cekti..

Bu kadar mi BILINCSIZ bir taraftarimiz var? anlamadim gitti..

1. Mesajlardan bir kac ornek, C.Ronaldoyu, Messiyi, Gattusoyu, Ronaldinhoyu bilmem X futbolcuyu alin....
Yani Besiktas C.Ronaldoyu, Messiyi nasil alsin ? Bunu bilmiyormu bizim taraftar..
Niye bu kadar hayalciyiz? yada gercekten mi bunlari alma gucune sahip oldugumuzu dusunuyorlar???
Hem guluyorum, hemde bunlari gordukce, uzuluyorum...

2. CARSI meselesi..Herkes alt yazi yazarak CARSI olmus, CARSI XXX sehir ismi(bu hem Turkiye hemde Gurbetciler icin gecerli)
CARSI Arnhem(hollandanin sehiri) olarak falan filan diye mesaj basliyor...
Nerde kurulmus bu CARSI grubuda haberimiz yok??? Herkes CARSI ismini diline dolamis, birseyler pesinde ama ne??
Bu kadar basit olmamali...

Bunlari sizlerle paylasmak istedim ve goruslerinizi merak ediyorum?

Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

keskinli

bende gülüyorum bu yazilara bazen,isin ilginc yanida böyle insanlar gercekten var.
60 yaslarinda bi abimiz var burada,devamli baskana kiziyor her kötü oynadimiz macta.
niye messiyi almiyon,niye kahn gibi bi kaleci dururken runjeji aliyon gibi komik laflar ediyor.
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

Timurlenk

bizden çok gsliler mesaj atıyor zaten iyice kardeş ayaklarına yatmaya başladılar.YETER !

unicorn

Daha neler neler yazılıyor buraya
Küfür edenler bile var ama kanal bunu yayınlıyor
Mesaj filtresi denen bişey yok hayret ediyorum ya!
Ne Olmuş Yani Büyük Adam Olamadıysak,

Hayallerimizi Satmadık Ya !

[KralKartal]

ben bir kere yazayim dedim, kralcarsi.com yazdim adamlar bunu EDITledi..?
kufure edit yok..kralcarsi.coma var :D
kanal d ye yazdim bir kere..denemek icin, onlar edit yapmadi???

unicorn

Ne Olmuş Yani Büyük Adam Olamadıysak,

Hayallerimizi Satmadık Ya !

2 dia 2 muerto

Ya bir de adamlar yazıyor ya yok Rooneyi, C.Ronaldoyu istiyoruz diye...

Timurlenk

birde dikkat edin bazı mesajların yarısı yok.ya tam yayınla ya hiç yayınlama ;D ;D

@LAYINA GİDER

carsi52

Bizden fazla gsliler atıyo mesaj ultrAslan diye.
Bölünür senin için uykular!

Asya Kartalları

abi çarşının bu sene çıkardığı asi ruh takviminin ilk sayfasındaki ilk cümleye dikkat edersen belki anlarsın bişeyler. çarşı sadece kapalıda sıralanan bir grup değildir.  vs... giden güzel bir yazı Belki bu ruh ve düşünceyle ÇARŞI XXX (şehir) isimleri yazıyorlardır
Alıntı yapılan: kralcarsi - Mayıs 11, 2007, 18:12:00
BJK TVde izleyicileri telefonundan mesaj atip, bu mesajin alt yazi olarak cikmasini saglayabiliyor..
her TVde bunlar var.. ama ozellikle BJK TVde birseyler dikkatimi cekti..

Bu kadar mi BILINCSIZ bir taraftarimiz var? anlamadim gitti..

1. Mesajlardan bir kac ornek, C.Ronaldoyu, Messiyi, Gattusoyu, Ronaldinhoyu bilmem X futbolcuyu alin....
Yani Besiktas C.Ronaldoyu, Messiyi nasil alsin ? Bunu bilmiyormu bizim taraftar..
Niye bu kadar hayalciyiz? yada gercekten mi bunlari alma gucune sahip oldugumuzu dusunuyorlar???
Hem guluyorum, hemde bunlari gordukce, uzuluyorum...

2. CARSI meselesi..Herkes alt yazi yazarak CARSI olmus, CARSI XXX sehir ismi(bu hem Turkiye hemde Gurbetciler icin gecerli)
CARSI Arnhem(hollandanin sehiri) olarak falan filan diye mesaj basliyor...
Nerde kurulmus bu CARSI grubuda haberimiz yok??? Herkes CARSI ismini diline dolamis, birseyler pesinde ama ne??
Bu kadar basit olmamali...

Bunlari sizlerle paylasmak istedim ve goruslerinizi merak ediyorum?

bjk_fatih

bazen kolpalarda mesaj gönderiyo yok şampiyonuz diye inş olamazsın da biz oluruz

erdibatmaz

Asya Kartalları nick li arkadaşa katılıyorum Hem çarşı kurmak için bi şart ve/veya kurallar varsa bunlar nedir söyle bilelim ama diğer görüşlerine sonuna kadar katılıyorum.Çoğumuz Çarşı yazılarını veya anarşi A'sını bi duvarda falan görünce hoşoumuza gider Heryerdeyiz işte diye.Bence orda olmasıda çok basite indirgenmiş diye yorumlanmamalı ne deolsa BJK Tv dimi!!!
bitti, dağılın.

4-8-15-16-23-42 :P

Brestgerfich

Beşiktaş bu smslerde %kaç kar elde ediyo ki ? 8 sms galiba... 5 smslik ücreti falan alıyorsak iyi...
Bugün YorumBlog'u ziyaret ettiniz mi?

[KralKartal]

Herkes CARSI olamaz... CARSI farklidir CARSILI olmak farklidir..
BESIKTAS olmak var BESIKTASLI olmak var...
ayni bu sekil..

CARSIYI diger sehirlerimizde SAGLAM ve GUZEL temsil eden bir cok
CARSI gruplari vardir.. bunlar herkes tarafindan taninan bilinen sehirler..
ornek ANKARA..veya IZMIR...

ama onune gelen CARSI uskudar, CARSI umraniye, CARSI beyoglu , CARSI bahcelievler
gibi CARSI ismi kendince kurarsa iste buna karsiyim
anlatmak istedigim bu... bunun tartismasini yapmak istemiyorum
ki cok tartisildi..herkesin kendine gore gorusleri vardir, ama boyle basit degil..