Ana Menü

Kartal da 2.Aday Luxemburgo

Başlatan 1903bjk, Mayıs 09, 2007, 09:43:44

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

1903bjk

Kartal`da 2.aday: Luxemburgo
Lucescu'nun kapısını çalan Beşiktaş, Rumen teknik adamdan olumsuz yanıt gelmesi ihtimalini gözönüne alarak Brezilyalı hocayı da listesine ekledi.
09.05.2007

Favori Mircea Lucescu ama...
"Artık yorulduğumu hissediyorum. Beni hiç kimse parayla satın alamaz. Bu nedenle sezon sonunda kesin olarak teknik adamlığı bırakıyorum..." Jean Tigana, Beşiktaş Yönetimi'ne ayrılık mesajını, Fransızlar'ın ünlü dergisi France Football aracılığıyla ve işte bu sözlerle vermişti. Bu gelişme sonrasında hemen harekete geçen Siyah-Beyazlılar'ın ilk durağı, tanıdık bir isimdi: Mircea Lucescu... Üstelik, 100. Yılı'nda Kara Kartal'ı yüksekten uçuran Luce'nin Shakthar Donetsk ile sözleşmesi de bu sezon sonunda (Haziran ayı ortası) bitiyordu.

Güney Amerika cephesi!
Türkiye'yi yakından tanıyan Rumen hocayı iknaya çalışan Başkan Yıldırım Demirören ve kurmayları, muhtemel olumsuzlukları da gözönüne alarak arayışlarını sürdürüyor. Bu konudaki ilk temas, yine geçmiş dönemlerde Beşiktaş'ta görev yapan Christoph Daum ile kuruldu. Ünlü futbol adamı, Kartallar'a ilginç bir isim önerdi: Lüksemburgo... Takımda Brezilyalı Ricardinho, Nobre ve Bobo ile Arjantinli Delgado'nun bulunması nedeniyle bu isme çok sıcak bakan yönetim, Luce'den 'hayır' yanıtı gelmesi halinde Lüksemburgo'ya gitme kararı aldı.

Orhan YILDIRIM

Vanderlei Luxemburgo kimdir?
Doğum tarihi: 10 Mayıs 1952
Doğum yeri: Brezilya
Başarıları: 5 Brezilya Şampiyonluğu, 1 Brezilya İkinci Ligi Şampiyonluğu, 1 Brezilya Kupası, 1 Copa America
Çalıştırdığı takımlar: Al Ittihad, Democrata, America, Bragantino, Guarani, .Ponte Preta, .Parana, Flamengo, Palmeiras, Corinthians, Cruzeiro, Santos, Real Madrid.
FORZA BEŞİKTAŞ

mertcan

tigananın gitmesi kesin artık

gelecek t.d. hepimie hayırlı olsun

ama luxemburgo gelirse takımdaki yabancı futbolcularla daha ii iletişim kurar diye düşünüyorum

Çarþý Ulan !

yabancı istememekte ısrarlıyım

eyup1903

carsi52

Luce oLmassa Luxemburgo  olabilir bence.
Bölünür senin için uykular!

Kartalizmatik

luce olmassa türk hoca gelmeli..
{a,b,c,ç,d,e,f,g,ğ,h,ı,i,j,k,l,m,n,o,ö,p,r,s,ş,t,u,ü,v,y,z}

TÜRKÇE KONUŞ!

Çirkin kadın yoktur,boş tribün vardır!

eRe

bence luxemburgo da gelırse ıyı olur ancak korkum avrupada sadece 1 klup yonetmesı bugune kadar
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

ugur24

luxemburgo kim yaa ? sırf real madrid'i çalıştırdı diye biz istemek zorundamıyız ? hemde real'den kovularak gitmişti..

@LAYINA GİDER

del bosque olayına döner bu da

cassa23

forzo luceccu abi luceccu 1 numara

Asya Kartalları

önce lucescu. olmaz türk RASİM KARA gelsin

Timurlenk

valla bilmiyorum takımdaki brezilyalılarla iyi anlaşıp başarılı olabilir.ama herkesin dediği gibi lucescu gelirse çok iyi olur.

burak_bjk

lucescu o olmazsa paul le guen
Bu sevdadan vazgecersek ALLAH belamızı versin....