Ana Menü

Aynalar Yalan Söylemez

Başlatan Dem@, Mayıs 07, 2007, 17:14:24

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Dem@

Şimdi yazıcaklarımı kendine çok güvenen aklını kontrol edebilecek kişiler yapsın!!!

odanıza gidin.yanınızda bi ayna olsun.eğer odanızda boy aynası warsa daha iyi ama normal boyutlu bi banyo aynasıda olur.hiç ses olmicak odada.odanın ışklarını kapatın 1 dk falan karanlıkta oturun sonra,odanızdaki aynanın önüne sandalye koyun.biraz gevşeyin.sonra arka üstünüzden gelcek şekilde loş bi ışık bulun, yakın ve aynanın önüne oturun arkanızdaki duwarda neler göreceğinizi hayal bile edemezsiniz.bişeyler görmeye başlayınca hemen kalkmaya çalışın.hemen kalkamadığınızı görüceksiniz.bunun için o aynanın başına hemen kalkıcam hemen kalkıcam diye kendinizi şartlandırarak oturun çabuk kalkamazsanız kafayı üşütme oranınız baya yüksek.aynaların gizemini kimse çözemedi...

bide herhangi bi durumda mesuliyet kabul etmiyorum...!
not:alıntdır

unicorn

Son madde olmasaydı yaparbilirdim :)
Ne Olmuş Yani Büyük Adam Olamadıysak,

Hayallerimizi Satmadık Ya !

Dem@

mesuliyet kabul etmiyorum rıza ben akşam denicem ama sıyırırım herhalde kafayı

ugur24

kesin karabasan geliyodur o zaman..karanlık diyosun ve kalkamıyosun diyosun..muhtemelen karabasandır.. :)

desperadomert

bende denerim akşam yemişiz zaten kafayı senin üstüne atmayız suçu :P
hayat 3buçukla 4 arasındadır. ya 3buçuk 3buçuk ettirir, yada 4 4lüktür

Adriano

Uçurumlardan düşmeden tut elimizi..

Dem@

denicez bakalım hakketen ne oluyo korkunun ecele faydası yok yeterince akıllı yaşadık birazda deli yaşayalım dimi ama

Timurlenk

şimdi deneyin bari sonucu bizde öğrenelim :) :)

Dem@

şimdi nasıl deneyim iş yerindeyim hava aydınlık burda boy aynasıda yok

yuNuS1903

akşam denıyecem  ama gece uyurken ruayma gireri diye korkuyorum

Dem@

unicorn

Ne Olmuş Yani Büyük Adam Olamadıysak,

Hayallerimizi Satmadık Ya !

eyup1903

carsi52

Ben şimdi müsaitim ama ytorumlardan sonra bide yazılardan sonra denemekten vazgeçtim evde yalnızım annemler gelsin denicem ;D
Bölünür senin için uykular!

keskinli

deneyenler,denemeyenlere anlatsin :)
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin