Ana Menü

Kartal seyircisiz kalabilir

Başlatan CHEm !, Mayıs 07, 2007, 13:18:28

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

CHEm !

Derbinin temsilcileri, Beşiktaş taraftarının son 9 dakikada topluca ve organize olarak küfür ettiğini raporuna yazdı. Bu nedenle önceden de 3 kez sabıkası bulunan Kartal'a 1 maç seyincisiz oynama cezası gelmesi bekleniyor.

Gözlemci raporlarına göre Beşiktaş taraftarı maçın son 9 dakikasında topluca ve organize küfür etmiş. Gözlemciler de Fırat Aydınus'a 8 puan verdi.

Beşiktaş'tan olaylı şekilde F.Bahçe'ye giden Tümer, derbi sonu soyunma odası koridorunda kendisinin de bulunduğu fotoğrafları görünce isyan etti. Tümer "Neden benim resimlerim hâlâ burada asılı. Çıkartın kardeşim benim resimlerimi buradan" diye bağırdı.

Allah kitap Beşiktaş

ugur24

bekliyodum böyle bir ceza zaten..ama saha kapamaya döner..onun resimlerini hala orada tutanlar varsa yazıklar olsun..

CHEm !

maçın sonuna doğru küfürler arttıkça adam da yazmıştır tabi
resimlere gelince sen bu takıma emek verdin seni adam sandık da o resimleri koydular
kaldırılmalı artık
Allah kitap Beşiktaş

Dem@

belliydi -ceza ama hakettiler bu kez küfürler yerinde oldu

burak_bjk

bize bu maçtan eğer ceza gelirse Allah belasını versin böyle federasyonun eziklerin seyircisiz oynacakları maçı izmire alanlar eziklerin ekmeğine yağ sürüyo bizim saha kapanırsa asıl biz çekilelim ligden
Bu sevdadan vazgecersek ALLAH belamızı versin....

Çarþý Ulan !

kapanırsa şaşırmam
hakettik çünkü

unicorn

Ne Olmuş Yani Büyük Adam Olamadıysak,

Hayallerimizi Satmadık Ya !

ist.hatirasi/3-4

Cezaa kesin yiecegiz...ama kapanmasın para olsa iiiyi...

ya bırakın tumeri o kadar serefsiz bir insan hatırlayın gecen sene 6 mayıs kapalının onune gelip fenerbahceye küfür ettiren bir kişi biz değil fenerliler düşünsün!!! küfürü yiyen biz deiliz!!! bizene!
TÜMER ZATEN 10 YIL SORA NE İNONUDE HATIRLANIR...NE DE KADINKOYDE KALSA NE FARKEDER SOKULSE NE FARKEDER...AADAM OLURSAN HATIRLANIRSIN....

YÖNETİM İSTİFA !!!

Dem@

Alıntı yapılan: unicorn - Mayıs 07, 2007, 13:47:30
Verirlerse ekime kadar...

güldürdün beni rıza ya verirlerse ikimize vermezlersede hepimize ;D

mertcan

bence de garanti verirler

böyle olay fenerin başına gelse garanti emzik verirlerdi ;D

ama fenerliler de küfürü hak etti

o aptal hakemde !!!

unicorn

Deli ediyorlar insanı harbiden yaa vereceklerse versinler

cmcpgc

Bu vatan askiyla büyüdük biz anam
Sahip olamaz ki topragima düsman !
Binlercemiz öldük, yine de ölürüz
Yildiramaz kimse iste son sözümüz !

Dem@

mertcan hakemlik bi olay yoktu hakem bence doğru karar verdi hatta bizim oyuncu vardı fenerlinin direk bileğine basıyodu bak onu şansa bıraktı sarı kart gene çıkarırdı kaç sarı kart çıktı bilmiyom 10 olmuşmudur? 1tanede kırmızı gördük hakemin kararı doğruydu yanlış karar vermedi.

unicorn

Hakemin Kezamnı atmaması tek yanlıştı maç boyunca bence

Timurlenk

ne kapanması ya ezikler kupa maçında selçuk dereliye 15 dk küfür ettiler saha kapatma oldu.

yönetim uyumasın hakkımızı arasın