Ana Menü

Besiktas hoca arayisinda...(fanatik)

Başlatan kralcarsi, Mayıs 07, 2007, 11:17:33

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

[KralKartal]

Sezon sonunda Tigana ile yollarını ayıracak olan Beşikaş'ta Başkan Demirören yerli hocaya sıcak bakmıyor. En büyük aday, 100. yılda Kartal'ı şampiyon yapan 'profesör' lakaplı Lucescu...

Denizli'ye ret
Jean Tigana'nın, "Kimse beni parayla satın alamaz. Türkiye'den sezon sonunda ayrılıyorum" sözleri üzerine Beşiktaş Yönetimi hoca arayışlarına başladı. Siyah-Beyazlı kulübün genel sekreteri Kenan Öner ile Futbol Şube Sorumlusu Abdi Celalettin Kolot, Mustafa Denizli'yi desteklerken, Asbaşkan Levent Erdoğan ve yönetici Bülent Deriş ise Samet Aybaba ile Sinan Engin'in isimlerini ortaya attı. Ancak Başkan Yıldırım Demirören'in bir sözü tartışması noktaladı: Artık yerli bir hocayla çalışmak istemiyorum. Bu hatayı bir kez yaptım...

'Ayrılıyorum'
Başkanın bu tavrı üzerine gözler Beşiktaş'ı 100. yılında şampiyonluğa taşıyan Mircea Lucescu'ya çevrildi. Ukrayna'nın Shakthar Donetsk'i çalıştıran kurt hoca, geçtiğimiz hafta Rumen basınına takımından ayrılacağını açıklamıştı. Demirören'in yakın arkadaşı olan tecrübeli çalıştırıcının Beşiktaş'a geri dönmeye sıcak baktığı bildirildi. Siyah-Beyazlı ekibi iki sezon çalıştıran Luce, 66 maçta 44 galibiyet, 15 beraberlik ve 9 mağlubiyet aldı. Bu arada Lucescu'nun dışında Greame Souness'ın da ismi kulislerde konuşuluyor.

Kaynak: Fanatik

Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

Dem@

yolunu açık etsin tigana emeğinden dolayı sağol deriz bizde pek bi çaban olmasa da beşiktaşa "Kimse beni parayla satın alamaz.dedin neden yüklü tazminat istedin de gitmedin  diyecem ama fanatikde haber haberin birinde mustafa denizli diyor şimdide başkanızmız türk antrenör istemiyorum diyor bence bekleyelim bakalım kim olursa olsun ama mustafa denizlinin olmasını bir yabancıdan çok isterim

ugur24

bence beşiktaş'ı yakından tanıyan türk bir teknik direktör olsun..ama gereken sabrı gösterebilirlermi süpheli ?

Çarþý Ulan !

Luce veya Ertuğrul Sağlamı istiyorum
ikisinin de iyi işler yapacagına inanıyorum

Spy radamantis

güle güle tigana gitmesine üzülmedim bile bizi 100.yılda şampiyon yapan lucescuyu yakın görüyorum zaten sene sonunda külübündende ayrılacakmış...
BaBalaR CorTLaMaZ

eyup1903

unicorn

Bugün bazı basın organlarında, Kulübümüz'ün Sayın Mustafa Denizli, Sayın Mircea Lucescu ile anlaştığı, Sayın Magath'ın da teknik direktör adaylarımız arasında yer aldığı şeklinde asılsız haberler yer almıştır.
Teknik Direktörümüz Sayın Jean Tigana'nın sezon sonuna kadar Takımımız'ın başında olacağını, 2008 sezonu için ise ligin bitimiyle beraber karşılıklı değerlendirmelerde bulunarak karar verileceğini açıklamıştık.

Buna rağmen, Fortis Türkiye Kupası final maçımız öncesinde bugün basında yer alan bu haberleri maksatlı bulduğumuzu bildiririz.

Kamuoyunun bilgilerine saygılarımızla sunarız,

BEŞİKTAŞ JK
Ne Olmuş Yani Büyük Adam Olamadıysak,

Hayallerimizi Satmadık Ya !

Dem@

yani bu durumda bu haberlerin hepsi fason açıklama gelmiş tigana sezon sonuna kadar olcak bu da iyi bi gelişme sezon başında gidecek

Kartalizmatik

mustafa denizlinin olmasını çok isterim..hem gerçek hayatta beşiktaşlı hemde iyi bir hoca, ve takım ona oda takıma çabuk alışır diye düşünüyorum
{a,b,c,ç,d,e,f,g,ğ,h,ı,i,j,k,l,m,n,o,ö,p,r,s,ş,t,u,ü,v,y,z}

TÜRKÇE KONUŞ!

Çirkin kadın yoktur,boş tribün vardır!

mertcan

yine balon haberrrrrr !!!!
yine balom heberrrrr !!!

ama ertuğul sağlam veya lucescu gelse fena olmaz hani

pAscAliAnUmut

Yerli gelecekse benim kaanatim YIlmaz Vurall
Efsane yazdın tarihe Beşiktaş
Aşık oldum renklerine Beşiktaş
Ölüm olsa dönmeyiz bu yoldan
Canım feda olsun sana Beşiktaş

BjKli_10-ur

Türk hoca gelsin, çünkü takımın büyük çoğunluğu Türk.Gerçekten yabancı gelince çok zor oluyo ve tercümanlar tam çeviri yapamadığı için büyük hatalar ortaya çıkıyor misal:gs

Önerim ise Mustafa Denizli,Yılmaz Vural veya Rıza Çalımbay. Ertuğrul Sağlam da olabilir ama Luce de ilaç gibi gelir.
Sensiz geçen günlerin ...

carsi52

Bölünür senin için uykular!

carlito1903

Alıntı yapılan: Çarşı Ulan ! - Mayıs 07, 2007, 11:28:23
Luce veya Ertuğrul Sağlamı istiyorum
ikisinin de iyi işler yapacagına inanıyorum

aynen katılıyorum süper olur

unicorn

Ne Olmuş Yani Büyük Adam Olamadıysak,

Hayallerimizi Satmadık Ya !