Ana Menü

Beşiktaş Zorlu Bir Deplasmanmı ?

Başlatan mdc, Mayıs 06, 2007, 14:36:46

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

mdc

Arkadaşlar konuyu kavrayamadık sanırım hala...
Neden hakem ve rakip oyuncu üzerine baskı yapmıyoruz ?
Bir deplasman maçı böylemi olur ?
Ne kışkırtma var,ne baskı var.

Dünki maçta fenerbahçe kendi evinde bile bu kadar rahat oynamıyor...
HAYATTA BEŞİKTAŞ

unicorn

Herşeyi yapıyoruz da kışkırtma,fişekleme yapmıyoruz, yapamıyoruz değil YAPMIYORUZ.

Biz de ezikler gibi yanlış verilen bir taçtan sonra "Ulusoy İstifa" diye bağırsak hakemler bizim de safımıza geçerler.
Bakın; adamlar penaltı verilmiyo verilmiyo dedi iki hafta üst üste penaltı aldılar. Açıkçası bu işi taraftar değilde yönetimin yapması gerekir bence.Önceden şeklini koyacaksın bazı konularda. He onu da yapmıyorsan itiraz edeceksin alınan kararlara. Ezikler bi itiraz etti maç İzmir'e alındı ama biz Ankaragücü,Erciyes maçlarını seyircisiz oynadık.

Yönetim de onların yaptığı gibi maçtan önce hakem,rakip takım (oyuncular,teknik heyet,yönetim),federasyon hakkında psikolojik oynasa bu tür şeyler olmaz.
Ne Olmuş Yani Büyük Adam Olamadıysak,

Hayallerimizi Satmadık Ya !

CHEm !

adamlar kadıköyde futbolcu nası etki altına alınır biliyolar
dün tvde bizimkilerin sağlam olarak tezahüratı bi musalla taşı oldu başka beste doğru düzgün olmadı
kartal gol gol 2 dk bile sürmedi
nerde eski coşkumuz
yenilsek bile destek 10 numara sürüyodu örn;Tottenham maçı
fenerlilerde biraz akıl olsa bundan yararlanıp 90 dk susmayabilirlerdi ama onlarda beceremedi
Allah kitap Beşiktaş

2 dia 2 muerto

Alıntı yapılan: unicorn - Mayıs 06, 2007, 18:49:07
Herşeyi yapıyoruz da kışkırtma,fişekleme yapmıyoruz, yapamıyoruz değil YAPMIYORUZ.

Biz de ezikler gibi yanlış verilen bir taçtan sonra "Ulusoy İstifa" diye bağırsak hakemler bizim de safımıza geçerler.
Bakın; adamlar penaltı verilmiyo verilmiyo dedi iki hafta üst üste penaltı aldılar. Açıkçası bu işi taraftar değilde yönetimin yapması gerekir bence.Önceden şeklini koyacaksın bazı konularda. He onu da yapmıyorsan itiraz edeceksin alınan kararlara. Ezikler bi itiraz etti maç İzmir'e alındı ama biz Ankaragücü,Erciyes maçlarını seyircisiz oynadık.
Ama bu durum bizi çok kötü etkiliyor Rıza Abi
En azından yöneticilerin konusup hakemleri baskı altına alması gerekiyor.

mdc

2. yarının başında saldırsana kartal'ı söyledik.
o sırada iyi oynamaya başladılar.Kornerler, sağlı sollu ataklar vs.

Başkada aklımda kalan,etkili bir şey olmadı :)
HAYATTA BEŞİKTAŞ

unicorn

Alıntı yapılan: Palermo! - Mayıs 06, 2007, 18:53:19
Alıntı yapılan: unicorn - Mayıs 06, 2007, 18:49:07

Ama bu durum bizi çok kötü etkiliyor Rıza Abi
En azından yöneticilerin konusup hakemleri baskı altına alması gerekiyor.
Etkilediğini bende biliyorum ama tribünde böyle işte geri adım atılmıyo.
Alınan kararlar var istenmeyen şeyler var.
Ne Olmuş Yani Büyük Adam Olamadıysak,

Hayallerimizi Satmadık Ya !

2 dia 2 muerto

Bir kez daha gözden geçirilmesi lazım alınan kararların.
Eskiden böylemiydik ama bence şımardık
Her yerde Çarşıyla ilgili birşeye rastlaya rastlaya resmen sımardık baska bısı gelmıyo aklıma

carsi52

Gole kadar süperdi taraftarlar açıkça söLim golden sonra resmen sustu herkes kapalıdan az bişe ses geliyordu o kadar.Çok fenerbahçe tezahüratı bile duydum :(
Bölünür senin için uykular!

RCA

arkadaşlar tv den izlenince gerçekten hiç ses gelmiyodu tamam kapalının hakkını yemeyelim ama şunu kabul edelim bağırmıyolar eski bjk tribünlerinde 1 dk susmak yoktu gırtlaklar patlayana kadar bağırınıyodu ama şimdi dediğiniz gibi tvlerde manşet olunca susmyaa başladık sonu hayırlı olsun ne diim...
İnşaat mühendisliğini bitirip sinema oyuncusu olmak isteyen bir abzürd adam profili.

That's me.

mertcan

valla ne yalan söliyim ben maçtan sonra sahaya bozuk para attım
ama hedefine ulaşamadı
MAALESEF !!!

mertcan

Alıntı yapılan: carsi52 - Mayıs 06, 2007, 19:32:00
Gole kadar süperdi taraftarlar açıkça söLim golden sonra resmen sustu herkes kapalıdan az bişe ses geliyordu o kadar.Çok fenerbahçe tezahüratı bile duydum :(
ben bunu söleyince kimse inanmıyor
konuşun ulan !!!

Simurg

her maç aynı şeyi yapıyolar ofsayt hilesi yapıyolar her maç aynı şey
pirim olayı hakemede vardı galiba yazık ya bi gol bulamadık ama onlarada attırmamalıydık

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

mdc

Alıntı yapılan: delgadoO92 - Mayıs 06, 2007, 19:37:45
arkadaşlar tv den izlenince gerçekten hiç ses gelmiyodu tamam kapalının hakkını yemeyelim ama şunu kabul edelim bağırmıyolar eski bjk tribünlerinde 1 dk susmak yoktu gırtlaklar patlayana kadar bağırınıyodu ama şimdi dediğiniz gibi tvlerde manşet olunca susmyaa başladık sonu hayırlı olsun ne diim...

Maçtan sonra bi dükkanda özeti izledim.
Sesin az olması taraftarın  bağırmamasından değil lig tv'nin mikrofonları açmamasından kaynaklanıyor.

2. yarının hemen başında çok iyi oynamaya başladık ve bütün stad saldırsana kartal diye tempo tuttuk.
Ki orda maç boyunca en yüksek sesi çıkartabildik.
Bu bile tv den çok az duıyuldu.
Lig tv nin polikitasından başka aklıma bir şey gelmiyor
HAYATTA BEŞİKTAŞ

nbacem

Alıntı yapılan: duru_1903 - Mayıs 06, 2007, 20:48:42
Alıntı yapılan: delgadoO92 - Mayıs 06, 2007, 19:37:45

Maçtan sonra bi dükkanda özeti izledim.
Sesin az olması taraftarın  bağırmamasından değil lig tv'nin mikrofonları açmamasından kaynaklanıyor.

2. yarının hemen başında çok iyi oynamaya başladık ve bütün stad saldırsana kartal diye tempo tuttuk.
Ki orda maç boyunca en yüksek sesi çıkartabildik.
Bu bile tv den çok az duıyuldu.
Lig tv nin polikitasından başka aklıma bir şey gelmiyor

lig tv nin onu yapmasını nedenide maç anlatan spikerin seninin taraftar sesinde kaybolmasıdır..yeni teknoloji 2 sene önce geldi özellikle küfürlü ve yüksek seslerde fondaki ayrı sesleri kısılıyor.. :ok
Beşiktaş'ın basketbol kalbi..
www.bjkbasket.org
www.bjkbasket.com

Delirdik

ikinci yarı çok iyidik
her atakta saLdır kartal dedik ki zaten ilk 20dk. tek kaleydi nerdeyse

fenerin sesi bize geLmedi, tvye gitmişsede sebebi ligtv dir
| җ  ģǿĸнªп  җ | Beşiktaş'ım oLey

* Şampiyon BEŞİKTAŞ.!