Ana Menü

Satır Arası

Başlatan melankolizm, Mayıs 03, 2007, 23:40:00

0 Üyeler ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

melankolizm

Satır Arasında Bile Artık Göremiyoruz. Gerçekten egolar öyle yer kaplıyormuş ki bende buna kapılmışım. 1 satır bile ayırmadık. 1 cümle bile etmedik belki . Bunda ortamında payı var ama bizim vurdumduymazlığımız daha fazla. Birileri bu vatan için ŞEHİT olurken biz egoları izliyoruz. Açıkcası 19 ŞEHİT olduğunu bilmiyordum. Kendimden Utandım. Birileri ŞEhit oluyor ve bizim haberimiz yok.

Sadece nisan ayında...
19 şehidimiz var.

Sertaç Uzun, Ankaralı.
Hakan Han, Erzurumlu.
Kaşif Aslan, Samsunlu.
Muhterem Yağbasan, Adanalı.
Şeref Bulut, Şırnaklı.
Metin Kaya, Şırnaklı.
Halim Atlas, Vanlı.
Ramazan Özen, Adıyamanlı.
Miktat Sümer, Adıyamanlı.
Bülent Yollu, Ankaralı.
Ahmet Güngör, Mersinli.
Hüseyin Taşkın, Kütahyalı.
İkram Cirit, Eskişehirli.
Metehan Atmaca, Amasyalı.
Salih Bolamanlı, Ordulu.
Ramazan Avcı, Hakkarili.
Nadir İpek, Elazığlı.
Mustafa Kirazoğlu, Konyalı.
Şeyhmus Öncül, Mardinli.

Koltuk hırsı, sen-ben itiş kakışları, harala gürele arasında gözden kaçıyor maalesef... Ankara'daki koca koca "ego"lar öylesine büyük yer kaplıyor ki, tek sütun haber bile olamıyorlar... Düşüyorlar "bizim için" dağlarda bayırlarda, ruhumuz bile duymuyor.

19 kişi eksiğiz.
Belki bir minicik duayı hak ediyorlardır diye yazıyorum.

Yılmaz ÖZDİL

GençTürk Haber
03 Mayıs 2007 12:53

alıntıdır.

die-4-u

Tüm şehitlerimize Allah'tan rahmet ;yakınlarına başsağlığı diliyoruz...
Kahrolsun PKK..

ugur24

seçim konuşmaları almış başını gidiyo..pkk sorunu hepsinden daha önemli..allah şehitlerimizi rahmet eylesin.. :'( :'( :'(

keskinli

Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

Timurlenk

Bütün şehitlerimize Tanrıdan rahmet diliyorum.

bu hesap sorulacak

eRe

bu arada gercekten YILMAZ OZDIL ı de tebrık etmek lazım
adam her yazısında ayrı bır seye dıkkat edıyor
ve cok ınce msjlar verıyor.sırf onu okumak ıcın sabah gazetesını aldıgım gunler oluyor
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

unicorn

Ruhları şad olsun!
Herşeyin bir bedeli var
Ne Olmuş Yani Büyük Adam Olamadıysak,

Hayallerimizi Satmadık Ya !

2 dia 2 muerto

mertcan

Allah rahmet eylesin tüm şehitlerimize ...

yazık ya bu güzel ülkemize daha ne kadar vatan evladı ŞEHİT olacak

DUR DEME ZAMANI GELMEDİ Mİ ???

Anarchy*

ruhunuz şad olsun kahrolsun PKK! çArşı PKK'ya kArşı!

Simurg

başı saolsun hepsinin çok üzülüyorum ya

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

CaReW

ŞEHİTLERİMİZİN MEKANI CENNET OLSUN INSALLAH...
KAHROLSUN PKK
SeVmEyE eNgEl DeĞİl MeSaFeLeR

melankolizm

Şırnak'ta teröristlerin açtığı ateşte 2 er şehit oldu.

Şırnak Valiliğinden yapılan yazılı açıklamada, Bestler Dereler bölgesinde düzenlenen operasyonlarda, dün bir grup teröristin güvenlik güçlerine ateş açtığı belirtildi.

Açıklamada, teröristlerin açtığı ilk ateşte jandarma komando erler Servet Yıldırım ve Ayhan Demirci 'nin şehit olduğu bildirildi.

ŞEHİT EVİNDE HÜZÜN

Teröristlerin açtığı ateş sonucu şehit olan Jandarma Komando Er Servet Yıldırım'ın Kars'ın Kağızman ilçesindeki baba evinde hüzün yaşanıyor.

Şehit Jandarma Komando Er Servet Yıldırım'ın Kağızman ilçesine bağlı Çukurayva köyündeki baba evi, teselli için gelen vatandaşlarla doldu. Oğlunun şehit olduğunu öğrenince fenalaşan anne Pakize Yıldırım'ı komşuları sakinleştirmeye çalıştı. Baba Ferhat Yıldırım'ın ise oğlunun cenazesini almak için Iğdır'a gitti öğrenildi. Bu arada, Servet Yıldırım'ın küçük kardeşi Mehmet Yıldırım'ın da Adana'da askerlik görevini yaptığı belirtildi. Şehit er Yıldırım'ın cenazesinin yarın Kağızman Kaymakamlığı önünde düzenlenecek törenin ardından Çukurayva köy mezarlığında toprağa verileceği öğrenildi.

Ruhları Şad Olsun.

melankolizm

Haberlerde Duyduğuma Göre Birinin 10 Diğerinin ise 5 Günü kalmış Terhis İçin :( . Ruhları ŞAd Olsun .

ugur24

şehitlerimizi allah rahmet eylesin..ailelerinede allah bolca sabırlar versin..seçimlerden sonra inşallah ırak'a gireriz..