Ana Menü

Satır Arası

Başlatan melankolizm, Mayıs 03, 2007, 23:40:00

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Timurlenk

Bingöl'ün Genç ilçesi ile Hakkari'nin Çukurca ilçesindeki sınır birliklerine Irak topraklarından teröristlerce taciz ateşi açıldı.

Genelkurmay Başkanlığı'nın internet sitesinde yer alan açıklamada, Bingöl'ün Genç ilçesi Yeniyazı Jandarma Karakol Komutanlığının yakın emniyet unsurlarına dün saat 17.00 sıralarında bir grup terör örgütü mensubunca uzun namlulu silahlarla taciz ateşi açıldığı, açılan ateş sonucu bir güvenlik görevlisinin hafif şekilde yaralandığı bildirildi.

Hakkari'nin Çukurca ilçesi Çığlı Köyü sınır bölgesinde devriye görevi icra eden sınır birliklerine ise dün saat 01.45'te Irak topraklarından bir grup terör örgütü mensubu tarafından taciz ateşi açıldığı, olayda herhangi bir can ve mal kaybının meydana gelmediği belirtildi.

AA

Timurlenk

Sakarya'da Ahmet Kaya'nın fotoğrafının basılı olduğu tişörtle dolaştığı iddia edilen 3 kişi, vatandaşlar tarafından linç edilmek istendi. Polis, linç edilmek istenen 2 kişiyi vatandaşların elinden güçlükle kurtarırken diğer kişi ise kaçarak kayıplara karıştı. Linçten kurtarılan iki kişi sorgulanmak üzere Sakarya Emniyet Müdürlüğü'ne götürüldü. Yaklaşık 500 kişilik grup olayın ardından "Kahrolsun PKK" diye slogan attı.

iyi yapmışlar helal olsun herkes haddini bilsin burası Türkiye

[KralKartal]

simdi Ahmet Kaya tshorti giymekte mi suc?? yapmayin arkadaslar.. neresi helal olsun,
millet birbirini yiyecek , ne bu tahrikler ne bu sacmalik???
70li yillara geri mi donecegiz???

yazik be bu dusunceleri savunanlari gordukce uzuluyorum... Bu ahmet kaya olsun ister baskasi..
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

ugur24

ahmet kaya'dan ve yandaşlarından nefret ediyorum..bencede helal olsun..eğer bu geri kafalılıksa ben geri kafalıyım..

akbaba71

linç edilmek istenmesinin tek nedeni ahmet kaya tişörtü giymeleri değil pkk nın yayın organı olan özgür gündem gazetesini de okumaları  bencede ii yapmışlar keşke polis engellemeseydi
http://schwarzadler.blogspot.com/

2008-2009 TSL Şampiyonu Beşiktaş

keskinli

Allah sonumuzu hayir etsin
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

carlito1903

birileri zorla bizi kutuplaşmaya zorluyo lütfen bu oyunlara alet olmayalım ülkemizi 80 öncesinin çatışma ortamına dönmesine izin vermeyelim

[KralKartal]

Alıntı yapılan: ugur24 - Haziran 06, 2007, 17:41:05
ahmet kaya'dan ve yandaşlarından nefret ediyorum..bencede helal olsun..eğer bu geri kafalılıksa ben geri kafalıyım..

bende ahmet kaya'nin sanatciligini seviyorum...yani sesini...
asla politikayida sevmem...yapmayida sevmem..
ben her sanatciyi dinlerim yeterki sesi guzel olsun..

Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

NoPasaran

Alıntı yapılan: ugur24 - Haziran 06, 2007, 17:41:05

Uğurcum ifadelere dikkat edelim..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

CHEm !

pkk düşüncesi hariç ben de yandaşıyım...
Allah kitap Beşiktaş

melankolizm

Sanatçı Topluma Kişiliğiyle de Örnek Olabilmeli .

BUnun Gibi Kişiliksizler , Bu Ülkenin Sanatçısı değil

özle sen apoyu , onuda göndereceğiz yanına !

bu ülkeden ekmek ye , aşını topla . sonra gel terörist başını özle .geliyor yanına bekle.

helal olsun iyi yapmışlar...

NoPasaran

Konuyu uzatmayalım...
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

CHEm !

Allah kitap Beşiktaş

melankolizm

tamam abi kusura bakma ben [kufur otomatik editlenmistir-uyarildiniz]aya lafına dayannamıyorum

konumuz ŞEhitlerimiz Özür Dileriz

CHEm !

topic şehitler için açıldıysa onlar konuşulacak
2-3 lafın gazına gelip topic dışına çıkmayın bilip bilmeden de konuşmayın lütfen
Allah kitap Beşiktaş