Ana Menü

Bobo mucizesi

Başlatan eRe, Kasım 27, 2006, 12:12:43

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

eRe

Beşiktaş'ta ilk yarıyı kapattığı bildirilen Brezilyalı golcü müthiş bir hızla iyileşerek ayağa kalktı. Kulüp doktorları, sambacının, Brugge ile çarşamba günü oynanacak maçta forma giyebileceğini açıkladı

Bursaspor karşılaşmasında sol omuzu çıkan Gökhan Zan'ın ligin ilk devresini kapatmasının şokuyla sarsılan Kartal'a, golcü Bobo'dan müjdeli haber geldi. Ligde geçen hafta Sivas ile oynanan maçta ayak bileğinden ciddi şekilde sakatlanan ve ilk yarıyı kapattığı açıklanan sambacının iyileştiği bildirildi. Bobo'nun, Sivas karşılaşmasından sonra yapılan kontrollerinde sol ayak bileğindeki bağlarda yırtık tespit edilmişti. Hemen tedavi altına alınan ve fizyoterapistler eşliğinde çalıştırılan Brezilyalı forvet, herkesi şaşırtan bir hızla iyileşti. Dünkü antrenmanda takımla birlikte çalışan Bobo'nun ayak bileğinde, yoğun tedavi programı sonunda hiçbir problem kalmadığı açıklandı.

Hızır gibi yetişti Siyah - beyazlı kulübün Doktoru Ayhan Optur, genç futbolcunun, UEFA Kupası'nda Club Brugge ile çarşamba günü İnönü Stadı'nda oynanancak kritik maçta forma giyebileceğini açıkladı. Optur, "Bobo'nun sakatlığı tam olarak iyileşti. Teknik Direktör Jean Tigana kendisine görev verirse Brugge maçında takımdaki yerini alabilir" ifadesini kullandı. Bobo'nun hazır duruma gelmesi, Nobre'nin Bursaspor maçında sakatlanması nedeniyle forvette sıkıntı yaşayan Tigana'ya da rahat bir nefes aldırdı. Fransız hocanın, Nobre'nin yetişmemesi halinde Bobo'ya, Club Brugge maçında ilk 11'de görev vereceği öğrenildi.

www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

çArþý_ulan

çok iyi olmuş ya...kaynak neresi

DIABLO

İNŞALLAH doğrudur bu haber
1 Sehit  için menemeni yakan Atamı özledim.

forzaChelsea

eRe

arkadaslar haber dogru
kaynak:Milliyet
www.erdemeksi.com

çArþý_ulan

milliyetse güvenebilirim ;D

eRe

Alıntı yapılan: çArşı_ulan - Kasım 27, 2006, 13:16:07
milliyetse güvenebilirim ;D

bır cok gazetede de acıklanmıs ancak bu haber mıllıyet alıntısı
www.erdemeksi.com

carsi52

doru eft hazırmış brugge maçına.
Bölünür senin için uykular!

yuNuS1903

bobo topicini ben açmıştım kardeşş

eRe

Alıntı yapılan: RİCARDİNHO - Kasım 27, 2006, 13:44:42
bobo topicini ben açmıştım kardeşş

kardes basında bjk de goremedım de ona actıydım
www.erdemeksi.com

yuNuS1903

ok adminler görürse kaldırır ya da kaldırmazz

black-eagle

resmi sitede solendi idmana çıkmıs bugun takımla
bu sevda bitmez hasret bitmez isteyen gider hiç farketmez bu alemde cArsi  herşeye karşı allah affeder cArsi affetmez!!!

TunaSuner

helal olsun be çok sevindim.
Ne Bir Heves Ne bir Tutku BEŞİKTAŞIM Anlatılmaz Bir Sevgi Bu !!!

burak_bjk

su andada takimin en iyilerinde manisa maclarindan sonra cok iyi bi oyuncu oldugunu gosterdi
Bu sevdadan vazgecersek ALLAH belamızı versin....