Ana Menü

Kalecisiz Kaldık

Başlatan die-4-u, Nisan 17, 2007, 17:19:24

0 Üyeler ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

dogukan

neden herkes umutsuzluga kapılıyoki abilerim biz fb yi kendi sahasında kalecisiz yendik her türlü bu macıda alacagımıza inanıyorum

CHEm !

burak ramazanı kiralık ank.spora verdik
Allah kitap Beşiktaş

melankolizm

Ne çabuk görmüşler hayret gözlemcilere bak çalışıyorlar  çakal bunlar ya , cangeleyi gördüler mi bence kaçırmışlardır .

PAftan çıksın yine yeneceğiz ,Engellenemeyiz Artık Uçuyoruz!

carsi52

Paftaki çocuklar korucak kalemizi :(

Bellide oLmaz iyi çıkarsa kaleci kazanmış oLuruz.
Bölünür senin için uykular!

die-4-u

ceza gelmesi bizim için büyük kayıp olacak  ancak herşey bitmiş değil..
eğer ki olaya başka bi pencereden bakarsak real madrid'in 17 yaşında casillas'a nasıl görev verdiğini görürüz-diyebilirsiniz ki iker casillas özel bi' yetenek..o zaman da engin'in sakatlağından dolayı kaleye geçen rüştü'yü örnek veririm o kaleyi engin'e tekrar göstermediğini hepimiz biliyoruz..bunlar tarihte gördüğümüz olaylar...bu dakikadan sonra kim oynarsa oynasın tek yürek olmalıyız isimlerin önemi yok

husoeagle

belkide çok iyi bir kaleci kazanacağız
ayrıca 1 yersek 2 atarız problem değil

robinho

Gözlemci nerede Runje nerede??? Ama gözlemci Runje'nin küfür ettiğini yazmış.. Artık nerden gördüyse:D

emir_carsi

Alıntı yapılan: carlito1903 - Nisan 17, 2007, 18:55:16
cangele çok uğraştı runjeyi çıldırtmak için başarılı da oldu....cangelenin neden bizim maçta bu kadar hırslı olduğu kafama takılıyo.....
cangele de runje ye tükürdü onun cezası ne olcak merakla bekliyom...

nbacem

Alıntı yapılan: jay-z - Nisan 17, 2007, 18:21:19
ark. lar herkesin bi sabır tası wardır ee runje ninkide tasdı zmn la görcez pascala yapılanlar yapılcakmı yoksa baskan sahip mi cıkcak

başkan sahip çıkıyor ancak çok fazla belli değil eğer belli etmesse runje ye veya başka birine runje yine elden gidecek ayrıca runje gene az yaptı en olsam o tuttuğu şeyi cangelenin..........................neve boşverin..nese abi herkesin bi sabrı vr bnde evde izlerken kameralar gösterince cangelenin runjeye tükürdüğünü kendimden geçtim...
Beşiktaş'ın basketbol kalbi..
www.bjkbasket.org
www.bjkbasket.com

nbacem

runje gene iyi dayandı. ben dayanamadım evden sahada olsam kim bilir neler yapardım...
Beşiktaş'ın basketbol kalbi..
www.bjkbasket.org
www.bjkbasket.com

emir_carsi

ben olsam hele neler yapardım
helal olsun runje ye yine duruşunu sergiledi kim ne derse desin
ama ceza alması saçmalık...

carlito1903

inş kaleyi koruyacak olan genç kardeşimiz ii bi performans sergilerde bizde ii bi kaleci kazanmış oluruz böylece......

kalecisiz de şampiyon oluruz UL@N

NoPasaran

Ya arkadaşlar hayal  kurmayın yetenekler çıkar yada kalecisizde şampiyonuz gibisinden..

Çok kötü oldu çok :(
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

die-4-u

kötü olduğu tartışmasız fakat ''ümidimizi'' yitirirsek nasıl sahadaki futbolcuya destek vereceğiz?
kendini güvende hissederse iyi performans sergileyebilir ancak genç oyuncu..

çarşı_cihan

runje olmadan çok zor arkdaşlar işimiz çok zor olucak......