Ana Menü

Kalecisiz Kaldık

Başlatan die-4-u, Nisan 17, 2007, 17:19:24

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

keskinli

genc kaleciler cok iyi olabilir fakat,inönüde maca cikan 17 lik bi kalecinin heyecandan bacaklari tutmaz
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

TurkishTank

pancu kaleyee.... :)

ya arkadaslar bosverin bu kaleci oyunlarini...takim mecburen daha hucum oynuyjak...arti zaten pozisyon vermiyoduk... alijaz sampiyonlugu...:) kaptan ibo gelsiiin...

genc arkadasimiz motive olsun, yeter...bak gorun bu hafta sonu hepiniz onu konusujaksiniz...:)
imza dedigin boyle olur...

Saygilar, @hmEt

2 dia 2 muerto

RUNJE'NİN tedbirli olarak ceza kuruluna sevkedilmesi üzerine Antalya maçında kaleyi, 2. kaleci Murat Şahin'in de sakat olması nedeniyle kaleyi PAF takımı Korcan Çelikay koruyacaktı. Ancak genç kaleci de dün akşamki idmanda sağ dizinden sakatlandı ve çekilen MR'ında ön çapraz bağlarında yırtık tespit edildi. Korcan maç gününe kadar iyileşemezse Beşiktaş, Antalya karşısına süper genç takım kalecisi Erdem Köse'yle çıkacak. 1990 doğumlu Erdem, Eyüp Otakçılar Lisesi 3. sınıf öğrencisi. 1.83 boyundaki genç kaleci aynı zamanda U 17 milli takım formasını giyiyor. Bu arada siyah-beyazlıların tecrübeli kalecisi Murat, sahalara dönmesine 2 hafta kaldığını ancak fedakarlık yapıp kaleye geçmek istediğini söyledi.
ALINTIDIR

Kimse Runje'yi suçlu bulmuyor.
Pascalı bu takımdan niye gönderdik hatırlatıyorum size.
Runje o hareketten sonra ceza alacagını anlayamayacak kadar amatör mü??
Sasa İliç Erciyes macında Kırmızı Kart gördü diye hain ilan edildi.Bence Runje'nin yaptıgı bundan cok daha kötü.Sonucta İlicin yerine baskası oynar ama Runjenin yerine kimi koycaz bilmiyorum.
Genç kalecilere güveniniz olsun.Belki sahaya ilk çıktıklarında heycanlanıcaklar ama ben 32 metreden kafa golü yemeyeceklerini biliyorum.1-2 top geldiği zaman kaleciye o da macın havasına alısır.Sıkmayın canınızı

@LAYINA GİDER

Çarþý Ulan !

90 doğumlu kaleci...yok artık ya

@LAYINA GİDER

ben geleyim isterlerse ben 89 luyum mükemmel kaleciyim maltepe altyapısından yetiştim

[KralKartal]

Besiktas taraftari herzaman GENCLERE guvenmistir
bu kaleye kim gecerse gecsin elinden gelenin fazlasini yapacagina eminim
ve benim icin rahat...
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

2 dia 2 muerto

Ya arkadaslar herkes kaleye 90 dogumlu birinin gecmesinden sikayetci bence biraz bizi bu duruma sokan runjeden sikayetci olmaliyiz...profesyonel bir oyuncunun o hareketi yapmamasi gerekirdi.

eRe

Beşiktaş Şahin'i bekliyor
Antalyaspor maçı öncesi Vedran Runje'nin tedbirli olarak PFDK'ya sevk edilmesiyle kaleci sıkıntısı yaşayan Beşiktaş'ta umutlar Murat Şahin'in sağlık durumuyla ilgili gelecek iyi habere bağlandı.

Beşiktaş teknik heyeti, Vedran Runje'nin tedbirli olarak Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu'na sevk edilmesinden sonra, cumartesi günü oynayacağı Antalyaspor maçı için sakatlığı süren Murat Şahin'i kaleye geçirmeyi düşünüyor. Tecrübeli file bekcisi 8 Nisan'da Nevzat Demir Tesisleri'nde yapılan antrenman sırasında sağ diz ön çapraz bağlarında yırtık meydana gelmişti. Bu sezon Süper Lig maçlarında hiç forma giymeyen Murat Şahin, 8 Nisan'dan bu yana antrenmanlara da çıkmıyordu.

Kulüp doktoru Ayhan Optur, Murat'ın tedavisinin sürdüğünü belirtterek, "Murat'ın iyileşmesi için yoğun bir tedavi uyguluyoruz. Bugün itibariyle oyuncumuz Antalyaspor maçında forma giyer diyemiyorum. Konu ile ilgili kapsamlı bir rapor çıkartıp bir açıklama yapacağız. Ancak durum belirsizliğini koruyor" dedi.

Siyah Beyazlı ekip ayrıca PAF takımında oynayan 17 yaşındaki Ertuğrul Furkan ve Erdem Köse'yi bu sabah sağlık kontrolünden geçirdi. Bu iki oyuncuyu da profesyonel yapmak için girişimlere başlanırken, Ertuğrul ve Erdem'den şimdiden karşılaşmada oynayacaklarmış gibi hazır olmaları istendi.

Tüm bu gelişmeler yaşanırken Beşiktaş teknik direktörü Jean Tigana, antrenörlük hayatında böyle bir durumla ilk kez karşılaştığını söyledi. Fransız teknik adam konu ile ilgili olarak yakın çevresine dert yanarak, "Önümüzde şampiyon olabilmek için 6 hafta ve almak istediğimiz bir Türkiye Kupası var. Bir çok sorunla uğraşırken böyle bir şansızlık yaşamamız beni çok üzdü. Bir hafta golcümüz sakatlanıyor, sonra kaptanımız. Tam defans oyuncularımızın durumu düzeldi derken kalecisiz kalıyoruz. Umarım önümüzdeki iki hafta içinde yapacağımız karşılaşmalarda kaleci sorunu yüzünden kötü sonuçlar almayız. Herşeyin ters gittiği bir ortmda başarılı olmak çok zor" dediği öğrenildi.

Kaynak : DHA

www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

eRe

Ceyhan'dan İnönü'ye
Üçüncü Futbol Ligi 1. Grup takımlarından Ceyhanspor'da oynarken geçen sezon Beşiktaş PAF takımına transfer olan ve Runje'nin tedbirli olarak disiplin kuruluna sevk edilmesi, Murat Şahin'in de sakatlığının ardından A takımla antrenmanlara çıkan İrfan Sezgin Selçuk, sevincini babasıyla paylaştı.

18 yaşındaki İrfan Sezgin Selçuk, A takım kadrosuna çağrıldığını öğrenmesinin ardından Adana'nın Ceyhan ilçesindeki, kendisi gibi Ceyhanspor'un eski kalecilerinden olan babası Halit Selçuk'u telefonla arayarak müjdeyi verdi.
Baba Selçuk, ''Haberi kendisinden aldığımda önce baba olarak, sonra da Ceyhan adına büyük gurur yaşadım. Oğlumun, görev verilmesi halinde Beşiktaş kalesinde başarılı olacağına inanıyorum'' dedi.

AA muhabirinin görüştüğü kaleci İrfan Sezgin Selçuk da Kırgızistan Süper Ligi lideri Dordoi Dynamo ile önceki gün İstanbul'da yaptıkları özel karşılaşmada, PAF takımının kalesini 90 dakika koruduğunu anımsatarak, ''A takım kadrosunda kaleci sorunumuz olduğu biliniyor. Yöneticilerimiz maç sonrasında beni A takım kadrosuna dahil ettiklerini bildirdiler. Bu duruma çok sevindim'' diye konuştu.

Bir yıldır PAF takımında kalecilik yaptığını anlatan Selçuk, şunları kaydetti:
''Beşiktaş gibi büyük bir takımın A kadrosunda 66 numaralı forma ile oynayacağımı duyduğumda çok mutlu oldum. Bu hafta sonu karşılaşacağımız Antalyaspor maçında görev verilmesi halinde elimden geleni yapacağımdan kimsenin şüphesi olmasın.''

Kaynak : AA
www.erdemeksi.com

ugur24

irfan adına enteresan bir durum..nasıl heyecanlıdır şimdi..inşallah hatalı bir hareket yaparsa statta uğultular başlamaz..

nbacem

arkadaşlar runjeye fazla yüklenmeyin çünkü sakatlanan tu je diil diğer tüm kaleciler ya..runje PFDK ya gitti ama fener maçına ceza gelirse işte şimdi o zaman ayvayı yedik...
Beşiktaş'ın basketbol kalbi..
www.bjkbasket.org
www.bjkbasket.com

Timurlenk

yok daha neler 17 yaşındaki bir kaleci Beşikaş kalesini koruyamaz

eRe

Erdem ve İrfan
Beşiktaş'ta kaleci krizinin ardından tüm gözler bugünkü antremana çevrildi. Vedran Runje'nin tedbirli olarak Profesyonel Disiplin Kurulu'na sevkedilmesi ve Murat Şahin'in sakatlığıyla gözler PAF takımlarının kalecilerine çevrildi. Lig TV'nin haberine göre, Beşiktaş'ta bugün yapılan antremana Runje ile PAF takımdan Erdem ve İrfan katıldı.

Durumu belirsizliğini koruyan Murat Şahin'in fizyoterapistler eşliğinde çalışmaya başladığı ve takımla birlikte düz koşulara başlayacağı öğrenildi. Bu arada Beşiktaş'ın Runje'nin cezasının kaldırılması için yetkili kurallara müracaat ettiği belirtildi.

www.erdemeksi.com

osi_bjk

bakalım ne olacak.Cok kotu oldu bu yha
Şampiyon Ol Beşiktaş'ım Mesut Et Bizi