Ana Menü

Runje Ulan ! Sahipsiz mi Sandınız !!

Başlatan CHEm !, Nisan 08, 2007, 15:00:35

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

CHEm !

@ palermo!

hiçbir beşiktaş futbolcusuna hele ki şu zamanlarda inadı geliyoruz dediğimiz zamanlarda defolsun gitsin diyemeyiz
üzerlerinde çok büyük bi yük var ve bunun bilincindeler

2.olarak
kırk fırın ekmek yemesi lazım demişsin runje için
adam sanki 20 yaşında çok tecrübesiz dandik bir takımdan gelmiş gibi konuşuyosun

bu durumda bu şartlarda yanındayız runje !
Allah kitap Beşiktaş

nbacem

aynen öyle runje tamam hatalı goller yedi ancak son çıkardığı maçlarda eminim sende helal olsun be runje diyorsundur...belliki uyum sorunu çekti beşiktaş taraftarına ama artık uyum içerisinde..daha yiye gideceğine inanıyorum
Beşiktaş'ın basketbol kalbi..
www.bjkbasket.org
www.bjkbasket.com

emir_carsi

hele bir de tribüne gelse oley çektirse daha ne diyelim...

2 dia 2 muerto

Alıntı yapılan: Livorno ! - Nisan 19, 2007, 14:20:43
@ palermo!

hiçbir beşiktaş futbolcusuna hele ki şu zamanlarda inadı geliyoruz dediğimiz zamanlarda defolsun gitsin diyemeyiz
üzerlerinde çok büyük bi yük var ve bunun bilincindeler

2.olarak
kırk fırın ekmek yemesi lazım demişsin runje için
adam sanki 20 yaşında çok tecrübesiz dandik bir takımdan gelmiş gibi konuşuyosun

bu durumda bu şartlarda yanındayız runje !
İlk olarak inadına gelıyoruz dedıgımız zamanlarda sacma sapan bır hareket yuzunden takımın sampıyonluguna etkı edıcekse bu hareket defolsun gıtsın dedım Runje ıcın...
2. olarak ıse ben 40 fırın ekmek lafını kaleye gecıcek olan genc arkadasımız ıcın kullandım.Ona guvenımız tam ama bıraz daha buyumesı lazım dıye.Dıkkatlı okursan anlarsın.
Ama Runje 1 mac ceza yedı bu sevındırıcı.Umarım cumartesı gume gıtmeyız kı ben gıtmeyecegımıze kaleye gecıcek olan her kımse ona guvenerek ınanıyorum

şekil

arkadaşlar suçu kimseye atmayın runje ye top geldiğinde dalga geçenler bizim taraftarımızdı bu dalgayı birtek çarşı yapmadı şimdi adamı tüm türkiye ye makara yaptınız

CHEm !

Allah kitap Beşiktaş