Ana Menü

Minik müdür : Güvenlik yok !

Başlatan BetülJK, Nisan 06, 2007, 16:07:42

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

BetülJK

İlköğretim öğrencisi Ayşe Sena Güney, dün Emniyet Müdürü Celalettin Cerrah'tan koltuğu 'kaptı' ve İstanbul'un güvenlik sorununa el attı. Cerrah, minik emniyet müdürünün soruları karşısında koltuğu devrettiğine pişman oldu!
Esenler İBB Akşemsettin İköğretim Okulu öğrencileri Buse Duran, Sinem Seleme Övünç, Kaan Tüter, Egemen Tekin, Kevser Engin, Yusuf Çizgici ve Ayşe Sena Güney, sorumlu idareci Mahir Sancar ve öğretmen Meltem Tekin, Türk Polis Teşkilatı'nın 162. yıldönümü kutlama etkinlikleri çerçevesinde dün İstanbul Emniyet Müdürü Cerrah'ı ziyaret etti.

'İstanbul güvenli değil'
Küçük emniyet müdürü, İstanbul Valisi Muammer Güler'in 'İstanbul'da güvenlik sorunu yoktur' sözlerinin hatırlatılması üzerine "Bence var. Çünkü İstanbul'da hep kapkaççılık, hırsızlık gibi birçok olaylar oluyor. Ben de bu yüzden İstanbul'un pek güvenli olmadığını düşünüyorum" yanıtını verdi.
Daha sonra Cerrah ile küçük öğrenci arasında şu diyalog geçti:
Cerrah: Okula rahat gelip gidebiliyor musun?
Ayşe Sena: Kuşku duyuyorum. Mesela annemle gezerken o hep çantasını kontrol eder.
Cerrah: Peki annenin çantası hiç bugüne kadar çalındı mı?
Ayşe Sena: Çalınmadı.
Cerrah: O zaman İstanbul huzurlu bir kent.
Güney: Ama çoğu kişinin çantası çalınıyor. Benim anneme denk gelmedi.
'Evlerine hırsız girip girmediği' sorusuna Güney'den "Hayır" yanıtını alan Cerrah, İstanbul'un asayiş konusunda güvenli bir kent olduğunu söyledi:
"İstanbul, diğer büyük şehirlere göre güvenli bir kenttir. Ancak şunu bilmemiz lazım. İstanbul 'un her ilçesi bir büyük vilayettir. Anadolu'daki bir vilayetle İstanbul'un her ilçesini kıyasladığımızda görülecektir ki İstanbulumuz huzurlu bir kenttir ve bunun için her şeyi yapıyoruz."

RADİKAL

burdan küçük kızı tebrik etmek istiyorum   8)
Askerin kraLı
KasımpaşaLı ! Rıza GüLdü Oleey ..

unicorn

Cerrah her yeri görmüyo demek ki. İstanbul güvenliymiş :)
Ne Olmuş Yani Büyük Adam Olamadıysak,

Hayallerimizi Satmadık Ya !

gözzde_bjk

ıstanbulda 12mılyon ınsan yasıyor  bunlardan bırının cantası calınmamıs ve SAYIN cerrah bunu onemlı bır ıstatıslık olarak goruyor. yazık turkıyemıze cok yazık boyle adamlar tarafından korunuyoruz umarım hep o SANSLI AZINLIK cerrahın karsısına cıkmaz.
Kendi yüreğimden başka sığınacak yerim yok,yurdum yok!
Tüm hayallerin sonsuzluğa
Ve sona erebildiği yerdeyim!
Esir değil kul hiç değil
Kendimde yaşıyorum!

2 dia 2 muerto

İstanbula sabahtan akşama kadar rahmet akşamdan sabaha kadar lanet yağarmışş...

CooLDumaN

Cerrah:İstanbul ozaman huzurlu bir kent.

Bir adam kendine bu kadar mı ucuz bır yalan soyler yaa

Yazık...
Dizlerini çökerek yaşayacağına..

ayaklarının üstünde öl!

yigit_izmitli

Alıntı yapılan: BetülJK - Nisan 06, 2007, 16:07:42
.
Cerrah: O zaman İstanbul huzurlu bir kent.

biz bile biliyoruz neyin ne olduğunu insanları kandırmayın artık !

keskinli

türkiye genelinde asayis cok bozuk maalesef
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin