Ana Menü

kayıp ilanı ????

Başlatan ismailcem, Kasım 25, 2006, 15:00:00

0 Üyeler ve 4 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

TunaSuner

antremana katılmakla olmaz maça geleceksn ne para ne araba nede manita :)
Ne Bir Heves Ne bir Tutku BEŞİKTAŞIM Anlatılmaz Bir Sevgi Bu !!!

xxdoggyxx

abi alen abinin babasi ölmüsse öncelikle allah rahmet eglesin diyorum ailesine de sabir diliyorum basin sagolsun alen abi diyelim öncelikle ve baskana ayip diyelim ayip alen abinin babasi ölüyo macta sen ingilterelerde yada hernerdeysen ayip yani simdi cikar derdiki bilmiyodum suda buda yazik yazik hemde cok yazik
18.03.2007

@LAYINA GİDER

siyahbeyaz1903

Alıntı yapılan: hAyro - Kasım 28, 2006, 10:48:49
vallaha görenler söylesin ocakda kongre var ona gelsin

muhamuahamuahamuha koptum ya cevap bu kadar güzel olurmu :D:D:D:D:D:D
BEN SANA OLAN AŞKIMA AŞIĞIM BEŞİKTAŞIM!!!

burak_bjk

çok iyi yaa :D
Bu sevdadan vazgecersek ALLAH belamızı versin....

Efebjk

Alıntı yapılan: ismailcem - Kasım 25, 2006, 15:00:00
fenerbahçe maçında gitmeyen yıldırım demirören bursa maçındada yoktu yerini 2.başkan murat aksu temsil etti bizim başkan neden maçlara gelmiyor nedenini bilen varmı? ben bilmiyorum ve de merak ediyorum nerdesin başkan besiktastan daha önemli ne işin var bizler iş yerimizden çıkıp maçlara koşuyoruz izmitten ankaradan izmirden tüm türkiyeden maça gelen insanlar varken sen neden gelmiyorsun?? alen nin babası vefat ettigi ertesi günü maça geldi bu nasıl bir iştir taraftar maçta sen nerdesin başkan??
Ben bı tv kanalında duymustum derbı maclarında cok heycanlandığı için gıtmıyormus bursa macına nıe gıtmedını ben de bılmıom :D

ismailcem

büyük başkan artık hiç bir maçlara gelmiyor neden??? şecimede tek giriyor rakipte yok gelme başkan gelme biz yagmur çamur demeden geliyoruz sen gelmesende olur

IL Capitano

Alıntı yapılan: ismailcem - Aralık 18, 2006, 13:48:29
büyük başkan artık hiç bir maçlara gelmiyor neden??? şecimede tek giriyor rakipte yok gelme başkan gelme biz yagmur çamur demeden geliyoruz sen gelmesende olur

SEBA buyuk baskandi  :) :)
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

eRe

baskan yurt dısında oluyor hafta sonları.ole bılıyorum
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

rico_ pasa

ya yenilseydik gelecek olan tepkiden tırsıyordur baskanın taraftardan baska kimseden korkusu yokmus beyler tenhada ksıtırırız vallaa yamuk yaparsa gerci yaptı yapacagını ama
Adaletin Bittigi Yerde TÜRK'ÜN Kudreti Başlar.

srdr

sizce o gelince ne olacak ki. ortamı yoksa golmü. bence takımı gerebilir gelmemesi iyi. o koltuk bile fazla sanırım ..
beşiktAŞK - since 1903

Ebubekir

Baskan, ingilteredeymis duyduguma göre , hanimi hamileymis sanirim öyle bir dedikodu var :)
bizler inandik . Lig ve Kupa sampiyonu Besiktas.

canmert

güzel espri kardeş
bravo cem yılmazı geçtin