Ana Menü

serdar sağ kanata geçiyor

Başlatan akbaba71, Mart 31, 2007, 13:08:34

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

akbaba71

Beşiktaş Teknik Direktörü Jean Tigana, genç oyuncu Serdar'ı gerçek yeri olan sağ beke çekecek. Tigana'nın, şimdiye kadar sadece sezon başı kampında sağ bekte görev verdiği genç yıldızı 'mecburiyetten' bu bölgede sahaya süreceği öğrenildi.

Sakatlığı nedeniyle uzun bir süre yeşil sahalardan uzak kalacak olan İbrahim Üzülmez'in yerine ise Baki Mercimek'i defansın soluna monte edecek olan Fransız çalıştırıcı, sol kanatta ise yine Brezilyalı yıldız Ricardinho'ya forma verecek. Orta sahada ise Fahri-Koray Avcı ikilisi görev yapacak

kaynak:vatan
http://schwarzadler.blogspot.com/

2008-2009 TSL Şampiyonu Beşiktaş

eRe

serdar her mevkıde en ıyısını yapmaya hazır gozukuyor.cunku cok calısıyor.gecen sene oynadıgı bolgede mecburıyettende olsa cok ıyı oynayacagına emınım
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

TurkishTank

bence gusel fikir...rico pasa zaten kanatta cok cakilli kalmaz ;)
imza dedigin boyle olur...

Saygilar, @hmEt

unicorn

Ne Olmuş Yani Büyük Adam Olamadıysak,

Hayallerimizi Satmadık Ya !

keskinli

kanatlarda oynayan futbolcular hizli olmali diye düsünüyorum.
her seye ragmen serdara inaniyorum
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

carsi52

Bende serdara inanıyorum görevini her yerde yapıyor.

Ama sol kanat boş gibi bişe defansın solunda baki oynuyomuş BAKİ sol kanatta katkı yapamaz orta sahanın solunda RİCARDİNHO oda solda katkı yapamaz sol kanat olmuş Föstt...
Bölünür senin için uykular!

Dewi1TenGri

RAMPALARIN USTASIYIM GÖZLERİNİN HASTASIYIM.61

NoPasaran

Serdar ilk geldiğinde sağ tarafta oynarken ortaları ile beğeniyordum ama ahmet abinin dediği gibi kanat oyuncusunda hız bencede olmazsa olmazlardan..

Ben nedense o bölgede serdarın çok başarılı olacağını düşünmüyorum
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

CHEm !

zaten esas yeri sağ bek
görücez bakalım
Allah kitap Beşiktaş

2 dia 2 muerto

Ya serdar sag tarafa geçicekte Baki sol bekte oynayabilicek mi orasını görücezz

unicorn

Baki gene içerde oynamalı bence sol bek oynarsa olası bi Trabzon faciası gerçekleşir

alper_1903

Besiktasim senin icin herseyimden vazgecerim...

Dem@

Baki Mercimek'i defansın soluna monte edecek uzun zamandır bakinin oyununu beğenmiyorum ana ankaragücü maçında ii oynadı her neden se ben bakiyi o kadar yeterli bulmuyorum umarım iii bir karar vermiştir tigana serdar için görcez

unicorn

Mehmet Sedef'i oynatacak bence Tigana defansın solunda...

Dem@

belli olmaz rıza görcez delgado da zamanında çicgide oynayamıyorum diyodu defans da yapamıyo o kadar iii stoper değil bence umarım taktid doğru olurda yanılmaz diyim