Ana Menü

2020 - 2021 Sezonu / 32. HAFTA:Kasımpaşa - BEŞİKTAŞ / 4 Nisan 2021 Pazar 19:00

Başlatan KeePSaKe, Nisan 01, 2021, 12:44:59

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

KeePSaKe

Zor bir maç bizi bekliyor.

Kazanabilecek güçteyiz ama Aboubakar, Ghezzal, Cenk, Hasic, Gökhan Töre olmaması can sıkıyor, çok önemli eksikler. Abou olmadığı zaman en azından Cenk'i koyardık ama adam geldiği günden beri doğru düzgün oynayamadı. Kasımpaşa'da kümede kalma mücadelesi veriyor.

Forvet Larin, orta saha Mensah ya da Oğuzhan, kanatlar da Ljaic ile N'koudou oynar diye düşünüyorum.
Since 1903

IL Capitano

eskiden bu kasimpasa takimi hep ters gelirdi bize ama mayis 2019dan beri 4 macta her mac 3 atmis. yine cok gollu bir mac ve tabiiki galibiyet bekliyorum.
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

Ersin Develi

Önemli eksikler Gökhan Töre'nin dışında. Normal şartlarda puan kaybetmeyeceğimiz bir maç ama enteresan şeyler oluyor. Önceden bu tür şeyleri gizli yapardılar ama artık milletin gözüne baka baka yapıyorlar.
Aynı hakemin iki hafta üst üste atanması, kaç ayın üzerine gs maçına atanan Fırat Aydınus un testinin pozitif çıkması, Hatay'ın forvetinin testinin pozitif çıkması üstelik gs nin defans hattının tamamen eksik olduğu haftada. İşin içinde gs olunca hiç birşeyi masum karşılayamıyorum.
Normal şartlarda gs nin puan kaybedeceği, bizim kaybetmeyeceğimiz bir hafta ama saha dışında olanlar böyle göstermiyor. Bakalım saha içinde ne olacak

IL Capitano

bu gese takimi ulusoy/m.yilmaz/agar ucgeniile mahvettiler bizi. hayatimin en buyuk hayal kirikligi/bir sey yapamamamin travmasini hala yasiyoruz.
ama su an lidersin, hersey elinde bu sezon bence öyle cok asiri seyler olmadi. Sergen durusu ve sahip oldugu iliskiler ile karsi cikiyor herseye. Baska biri olsa 4. filandik su an.

yalniz twitterda bir kac tane saglam takipcisi olan BJK hesabi kaos icin hic durumadan hakemlerin, tffnin medyanin Besiktasin hakkini yedigini yaziyor. Okudukca paranoid oluyor insan.
tac yanlis verilince , VARa niye gidilmiyor diyen yazan var,. saka gibi yani.

Bizimde önemli yerlerde olan insanlarimiz var. Kendimizi bu kadar ezikmis gibi lanse etmenin bi anlami yok. Ama bu aglamayana mama yok taktigi ise onu bilemem tabii :)

Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

KeePSaKe

Maçı kaybetmemiz Sergen'e yazar. Evet futbolcular da çok kötüydü. Necip önündeki adama pas veremiyor, Ljajic sorumluluk almıyor, N'koudou ne yapıyor belli değil ama sen ne diye Rosier'in yerini bozup adamı kanat oynatıp sağ beke Necip'i koyarsın ki? Ve 60 dk ya kadar bekledi. Ljajic'in yerine Oğuzhan ile başlayıp kanatta Töre'yi oynatabilirdi. Hiç değilse bu adamlar koşuyor.

Abou ile Ghezzal'ın olmayışı takımı baya etkiliyor. Ghezzal geri dönsede forvette yine Larin kalacak ve gol atma problemimiz devam edecek gibi. Umarım Ghezzal bu takımın kurtarıcısı olur ve rakiplerimizde puan kaybeder yoksa zor günler bizi bekliyor.

Bu milli aralar bize hep ters geliyor.
Since 1903

eRe

Şu takım ne zaman savunma amaçlı çıksa puan kaybetti. Ben hatırlamıyorum ilk düşünce savunma olup maç kazandığımızı. Yine aynı olay. Yahu yeterince zaten eksik var bir de Rosier eksik oldu. Koy Rosier önüne nkoudu veya Gökhan , diğer kanat gerekirse Rıdvan skala olsun ama en azından bir kanat işlesin pas olsun atak olsun. Yazık oldu.
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi