Ana Menü

Ali Ece: "Beşiktaş'ı Büyütecek İsimler Gerek"

Başlatan ERHUN, Mayıs 26, 2014, 20:38:57

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ERHUN

Spor Yorumcusu Ali Ece ve NTV Spor muhabiri transfer politikası hakkında konuştu Beşiktaşın bir şansı var mı var ise nasıl olmalı sorusuna Ali Ece şu cevapları verdi Ali Ece kesinlikle transferler teknik direktör ve yardımcılara bırakılmalı dedi...

Neden Hep Büyük İsimler ?
Çoğu kişi büyük isimler ile yapılan görüşmelerin stadı doldurmak amaçlı olduğunu düşünüyor mesela Eto`o  ben ise Beşiktaş`a daha çok verim verebilecek isimlerin daha faydalı olacağını düşünüyorum...

Dany Transferi Bir Hataydı
Fenerbahçe ligi iyi bir puan ile önde tamamlamısa rağmen Beşiktaş`ı iki maçta`da yenemedi bu tamamen takımın verimi ile alakalı öte yandan Galatasaray ile oynana ilk maçta Dany ve Beşiktaş kendi kendini yendi 2.maçta Galatasaray gerçekten öne geçti.

Bize Tolga Zengin Gibi Oyuncular Lazım
Bize Tolga Zengin gibi her zaman verim verebilecek oyuncular lazım.

Gökhan Törenin Bonservisi Alınmalı mı ?
Gökhan Töre`nin Bonservisi kesinlikle alınmalı evet sağa dışında kötü olaylar yaşandı fakat oradaki tek oyuncu o değildi ve orada sadece Beşiktaş`lı oyuncular bulunmuyordu bundan sonra kim olursa olsun aynı hatayı zannetmiyorum tekrar etsin...

Bundan Sonra Ne Yapılması Gerekiyor ?
Yöneticilerin her şeyden önce bütçeye dikkat etmesi gerek bütçe ne ise bütçeye uygun transfer yapmaları gerekiyor bireysel yeteneklerini toplamalı daha iyi bir takım kurması gerekiyor...

ilhan mansız_melis

Katılmadığım bir nokta yok.

Bir ailem, bir Beşiktaş, bir de Sıla.

28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.