Ana Menü

Savunmaya Neler Oluyor (!)

Başlatan El Maestro, Mart 10, 2014, 14:15:14

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

El Maestro

Başlıktan olumsuz durum gibi görebilirsiniz ancak bilerek yazdım, neredeyse berbat diyebileceğimiz savunma kurgumuz şu an ne hale geldi onun şaşkınlığındayım bende..

Abartısız 5 haftadır pozisyon vermiyoruz, Kasımpaşa maçından beri. Bunun sebebi veye sebepleri sizce neler? Pedro Franco'nun stopere monte edilmesi mi ? Yoksa takım olarak savunma anlamında bazı şeyleri aştığımız mı ? vs vs.. Bu olumlu gelişmenin asıl etmenlerini neler olarak görüyorsunuz merak ediyorum.

Alışkın değiliz böyle pozisyonsuz maç bitirmelere kimyamız bozulduuuu.  ;D
Kalabalık vardı; ama ınsan cok azdı... ~

ilhan mansız_melis

Pedro'nun stopere monte edilmesinden çok mutluyum.

Escude'yi uzun zamandır beğenmiyordum, sezon sonunda gider.

Ersan'ın yüklesen performansı bizim için çok önemli. Sakatlıktan önceki hallerine dönüyor belli ki.

Sivok daha ne kadar sakat bilmiyorum ama dönünce yedek kalma ihtimali çok yüksek. Ben hep beğeniyordum Sivok'u ama sezonunda gidebilir diyorum.

Dany-Toraman ikilisini saymıyorum bile, bizden uzak olsunlar.

Tüm bunların yanında Veli'nin performansı da takdire şayan.

Maşallah diyelim.

Bir ailem, bir Beşiktaş, bir de Sıla.

28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

eRe

bu sene tolgadan başlıyor savunmamız.ve kale güven verdiği zaman defans sistemide ona göre kuruluyor.belki de ilk güvencemiz bu yüzden.
tabi ki pedro ersan ikiliside çok iyi ama bence öncelikle oyun sistemizle alakalı herşey.
fazla saldırıyoruz kanatlardan ve bu da karşı takımın hücümdan önce savunma yapmasına neden oluyor. eğer seneye serdar yerine mottanın sağ bek versiyonunu alırsak işte o zaman ilk yarıda saçma sapan yediğimiz gollerde seneye olmaz.
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

El Colgado

sivok olmadığında savunmamız gerçek kimliğine büründü. dany oynadığında bile sivok'tan daha faydalı bence.

galaxy note 2 - tapatalk

RCA

Tolganin verdiği özveri gayret ve istek etkili. Tolganin mac onceleri konusmalari kaptanlik ozelligi ve liderlik vasfi en başta defans oyuncularina daha sonra forvete kadar uzanan her mevkiye guven ve sorumluluk aşılıyor.
İnşaat mühendisliğini bitirip sinema oyuncusu olmak isteyen bir abzürd adam profili.

That's me.

keskinli

oyuncularimizin formda olmasi bi etken
daha büyük etken ise fernandesin oynamamasi
fernandes ve oguzhanin ayni anda oynadigi maclarda orta sahanin defansa yardimi sifira yakindi
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin