Ana Menü

Üyelikleri Düşürüldü

Başlatan ERHUN, Ocak 24, 2014, 15:47:06

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ERHUN

BEŞİKTAŞ Kulübü üyesi ve aynı zamanda Kasımpaşa Kulübü Başkanı olan Zafer Yıldırım ve yöneticiler İhsan Kalkavan, Mübariz Mansimov ve Tugay Ciner'in üyelikleri askıya alınmak suretiyle düşürüldü.

Beşiktaş tüzüğünün üyelikler ile ilgili 9. maddesine göre haklarında işlem yapılan bu 4 üye, Kasımpaşa kulübü ile ilişiğini kesinceye kadar Beşiktaş'taki haklarından faydalanamayacaklar. Kasımpaşa Kulübü'ndeki faal görevleri süresince Beşiktaş'ın kongre ve divanlarına katılamayacak olan bu dört üye aynı zamanda seçme ve seçilme haklarını da kaybetmiş oldular.

Söz konusu 9. maddenin ek bölümü şu şekilde: ''Ayrıca, Türkiye profesyonel spor liglerindeki takımlara üye olan, bu takımlar ve/veya iştirakleri ile ortaklıkları bulunan mevcut üyeler üyelik haklarından faydalanamazlar.''

Beşiktaş yönetimi, tüzükte yer alan 9. maddeyi işleme koyarak Kasımpaşalı dört kongre üyesinin üyeliklerini askıya alarak düşürmüş oldu. Turgay Ciner, İhsan Kalkavan, Mübariz Mansimov ve Zafer Yıldırım, Kasımpaşa'daki faal görevlerinin bitmesinin ardından Beşiktaş yönetimine tekrar başvuruda bulunup üyelik haklarını yeniden kazanabilecekler.

Delirdik

Kasımpaşa'daki faal görevlerinin bitmesinin ardından Beşiktaş yönetimine tekrar başvuruda bulunup üyelik haklarını yeniden kazanabilecekler.

Yani üyelikleri düşürüldü demek koca bir yalandan ibaret...
Zaten hem kasımpaşa hemde Beşiktaşta yönetimde olacak halleri yoktu:)
Kulüpten temelli ihraç edilmeleri gerekliydi beğenmedim alınan kararı.
| җ  ģǿĸнªп  җ | Beşiktaş'ım oLey

* Şampiyon BEŞİKTAŞ.!

CR7

yahu oradan ayrılırlarsa parasını verip yeniden üye olabilirler kulübe.
bundan doğal bir şey yok.
şu an üye filan değiller. ne seçme ne seçilme hakları var. üyelik de başka bir şey demek değil ki.
bunları yapamamaları gerekirdi yapamıyorlar artık.
kongrelerde yer alamayacaklar. gereken yapılmış.
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

Delirdik

Bunun nesi doğal ;D
Düşün ki bu adamlar fenerin yönetim kurulundaydı sonra geldi Beşiktaşta yönetimde oldular o zamanda doğal mı görürdün?
Ha fener ha kasımpaşa... Şu açıdan, sonuçta ikiside aynı ligteki rakiplerimizdir.
Dolayısıyla bu insanlar bizim karşı safımıza geçmişlerdir. Sonradan içimize geri dönmemeleri gerekir.
Yöneticiliğe sporcu mantığıyla mı bakalım profesyoneller mi diyelim :D

Ben bunu çok saçma buluyorum şahsen
Diğer arkadaşlar nasıl düşünüyorlar acaba :)

* Şampiyon BEŞİKTAŞ.!

K.D

valla ben Gökhan abiye katılıyorum açıkcası
I'm on a path of my own...I'm LeGeNd! :)

CR7

Tüzük yazan yapıldı.  Üyelikleri düşürüldü, üyelikten atıldılar yani ihraç edildiler. 
Seçme seçilme hakları orada oldukça ve tekrar üye olduktan belli bir süre sonrasına kadar yok. Napalım öldürelim mi

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

IL Capitano

Aklima Serdar Ortacin dansöz sarkisi geldi birden -) bizim buralarda daha agir bi tabir var ama yazilacak yeri burasi degil.

Un cavaliere non lascia mai una Signora !
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

NoPasaran

Düşürülüp düşürülmemesi çok gerekli değil bence..

Kasımopaşa ile Feener yada Gs yi  aynı tutamayız..

Şartlar oluşursa bu adamlar bir gün Beşiktaş yönetiminde olur..

Bu kadar ön yargıya gerek görmüyorum..

Bursadan sonra yeni düşman yaratmanın anlamı yok
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

IL Capitano

Ilginc valla. Kötu gunde gelmeyen adam iyi gunde hic gelmesin. Besiktastan kasimpasaya sonra yine Besiktas , arada bide konya filan yapsalar tam olur.

Geciniz lutfen

Un cavaliere non lascia mai una Signora !
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

beckyZWICKY

bu kadar profesyonellik. sadece iş vs olarak görmek bize ters.. daha doğrusu böyle gören yöneticiler bize ters.

madem beşiktaşlılar, beşiktaşa ş.refsizlik yapılmasına neden izin verdiler?

değil beşiktaşa yönetici olmalarını, beşiktaş semtinden geçmelerini istemem..
tutmam gereken bir matemim var, hislerim var.

unutmam gereken..

NoPasaran

Beşiktaşlılar ama Kasımpaşanın yöneticisi..

Ne yapması bekleniyor ki
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

keskinli

böyle bi karara gerek yoktu,tamamen isgüzarlik
kasimpasa yönetimindeyken gelipte besiktasa aday olacak halleri yok
futbolcularin para icin baska takimlara gitmesi ne kadar normalse yönetcilerin gitmesi o kadar anormal.
birakin kulüp yöneticiligini besiktas forumundan gidip baska forumda gòrev yapani bile kinarim
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

carsi52

Bende Gökhan'a katılıyorum ihraç edilsinler bana kalsa Beşiktaş semtine bile adım atmasınlar.
Bölünür senin için uykular!

Delirdik

Alıntı yapılan: CR7 - Ocak 24, 2014, 20:57:43
Tüzük yazan yapıldı.  Üyelikleri düşürüldü, üyelikten atıldılar yani ihraç edildiler. 
Seçme seçilme hakları orada oldukça ve tekrar üye olduktan belli bir süre sonrasına kadar yok. Napalım öldürelim mi

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bir madde koyarsın. Üyeliği düşürülen kişiler tekrar kulübe üye olamazlar dersin olur biter
Öldürmeye çok gerek yok :)

Bide Beşiktaşlıysan başka takımın yönetiminde neden bulunursun ki adminim sence mantıklı açıklaması nedir bunun ;D
Hükümet yalakalığı mı? bir tek bu geliyor bana şahsen:))

Fikret Ormana kesinlikle çok sıcak bakan biriyim ama bu olay olmamış göz boyamışlar resmen. Hiç hoşuma gitmedi.

* Şampiyon BEŞİKTAŞ.!

NoPasaran

Ya başka takımla alakalsı yokki olayın

Bende kasımpaşayı abartıyorsunuz..

Bugün ne bileyim Samsunsporun yönetiilerinin hepsi koyu samsunlumu..

Amcam isteseydi bugün yöneticiydi Samsunsporda ama olmadı. Çok koyu Beşiktaşlıdır mesela..

Ben kasımpaşa sporun bu hükümet sonrası olacağını bilke düşünmyorum..

Muhtemelen kara para aklamanın bir methodu bu spor işi..

O yüzden çok umursamıyorum..

Hatta kavga yerine ilişkileri iyi tutmanın bize zararı değil karı olur
Aşk bu Aşk !

volkanca.net