Ana Menü

Rodi Mood iflas etti

Başlatan Delirdik, Aralık 19, 2013, 19:36:26

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Delirdik

Tekstil sektörünün önde gelen markalarından 'Rodi Mood' iflas etti. 130 mağazası bulunan Rodi Mood için mahkeme iflas kararı verdi.

Bünyesinde 1800 kadar kişinin çalıştığı Rodi Mood'un sahibi Rodi Giyim Sanayi ve Ticaret A.Ş. ile RDS Tekstil Konfeksiyon Sanayi ve Dış Ticaret şirketlerinin bugün yapılan duruşmasında iflas kararı çıktı. Davanın görüldüğü Bakırköy 3. Asliye Ticaret Mahkemesi iki şirketin iflasına karar verirken, şirket yönetimleri oluşturulacak iflas idaresine geçecek.

Şirketi Avukatı tarafından yapılan açıklamada bazı alacaklıların da şirkete iflas erteleme verilmesi yönünde talepte bulunduklarını ve şirketin faaliyetlerine devam edeceğini söyledi. Şirket hakkında verilen iflas kararı Yargıtay'a taşınacak.

7 ay kadar rodide çalıştım ben ;D öğrencilikten dolayı part olarak çalıştım tabi ama duyunca üzülmedimde değil.
Kot tshirt katlamayı burada öğrendimdi  ;D... hey gidi günler batmışlar şimdi  :-\
| җ  ģǿĸнªп  җ | Beşiktaş'ım oLey

* Şampiyon BEŞİKTAŞ.!

RCA

Bu konu hakkinda eve gidince detayli bilgi verecegim. sahipleri aile dostumuzdurm
İnşaat mühendisliğini bitirip sinema oyuncusu olmak isteyen bir abzürd adam profili.

That's me.

[KralKartal]

Rodinin guzel jeansleri vardi...ama geri planda kaldilar gibi son yillarda
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

RCA

Abi bu adamlar zamanında tekstilin piriydi. İçpiyasaya hükmederdi.

Daha sonra hayırsız kardeş'ten sebep, yiyen içen har vurup harman savuran zihniyet ile birlikte bu noktaya geldiler.

4 kardeşten en büyüğüne bütün faturayı yıkıp, kendileri 'yards' diye bir firma kurup gittiler.

Ve sonuç ortada. Ayrıca tekstil böyle yani, şirket kurmak büyümek ya da çok para kazanmak değil mesele. Orada tutunmqak tüm mesele.
İnşaat mühendisliğini bitirip sinema oyuncusu olmak isteyen bir abzürd adam profili.

That's me.

Delirdik

Rodi Jeansken kotları muhteşemdi ama rodi mood olduktan sonra normaldi öyle ekstra bir kalitesi kalmamıştı
Uygun fiyata güzel kaliteyi sunardı rahmetli :P

Yardsla iç içeydi ama zaten.. bi eksik olduğunda yardstan gider alırdık biz yani
yardsın müdürüde sürekli bizim mağazaya gelir giderdi
hatta bölge müdürü geldiğinde bile beraber olurlardı. Öyle bir kin olsa direk emir verirlerdi bunlara herhalde o firmayla ilişki kurmayın gibisinden..

Sonuç olarak bi şekilde batmışlar. Düzeni oturtup bu kadar büyüyüp batmakta başarı :D

* Şampiyon BEŞİKTAŞ.!

Simurg

Colins iyidir :)
Mavi gereksiz pahalli
Levis ruyalarin kotcusu :D

♥ BEŞİKTAŞ♡

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

NoPasaran

Levis mi kaldı büşra :D

Piyasa kotu bence o :D
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

IL Capitano

eskiden bir kot almak bayagi yorardi ögrenci ekonomimizi. 100 dolara kot pantolon aldigimi bilirim. Simdi Zara var, Cheap monday var. 50 dolara super kotlar aliniyor, marka tabii burda bunlar, cos var ama mesela Acne var, 200 dolara.

Levis burda magazalarini filan kapatti.
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

ERHUN

Levis benim için vazgeçilmez. Alışverişi genelde YKM'den yaparım. Çoğu marka yan yana, onun kadar kalitelisi yok. Bazı pahalı kotları var ama bulunca seri sonu falan diye diğerleri kadar ucuzunu buluyorsun. Hee diğerleri kadar ucuz olmasa da değiyor verdiğin paraya. Uzun süre giy hâlâ taş gibi.

NoPasaran

Bende zara dan alıyorum artık yada mavi.. seviyorum

HTC One cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

IL Capitano

Katiliyorum adminim Zara benim cok hosuma gidiyor, klasik ama modern  :)
Biz havaalninda gelen rus turistlere guleriz hep. saclar filan 80ler, hepsinin altinda Levis 501ler. Son yirmi yila bi giremediler. Yanlis anlasilma olmasin yani zevk ve renkler tartisilmazda.  :)
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

RCA

That's me.

Delirdik

Forum markacıymış yaa ;D
En son aldığım kotu ümraniyede öyle çarşıdan almıştım şahsen :D tshirtlerimi de genelde beyoğlunda yine çarşıdan alırım hatta bi dükkan var genelde oradan alırım hep :P
Rodide çalışırken ama güzel kot geldiğinde ayırırdık 2-3 ay sonra fiyatı yarıya inerdi zaten ;D çalışan indirimide olunca baya uyguna getirirdik ;;D

* Şampiyon BEŞİKTAŞ.!

Simurg

levis mi piyasa kotçusu :D
direnlevis ;D

ltb, colins iyidir :D
mavi gereksiz pahallı hep kıvanç yüzünden
levis ta hep belirli kalıplar belirli fiyatta bence çok özel bir marka :D
Cuk oturma teriminin karşılığıdır.

zara ve mangoya girmem bütcem açısından çok sakıncalı benim. ;D
Zara giyen erkek tarzına düşkündür ama oda çok abartı pahallı bence oda ayrı bir konu birde diesel var onu hiç konuşmayalım ;D ;D

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

carsi52

Kot konusunda bende Levis'dan başkasını tanımam.
Bölünür senin için uykular!