Ana Menü

Samet Aybaba'dan Fernandes'e şok suçlamalar

Başlatan NoPasaran, Aralık 17, 2013, 14:47:06

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

keskinli

iyide nerede söylemis,hangi kanala konusmus hangi gazeteye demec vermis hangi gazeteciyle görüsmüs
valla anlamadim ben bu isi
karizmatik futbolcu oldumu medyanin oyunu diyoruz,böyle durumlarda hemen daliyoruz
bu nasil habercilik yahu
adam söylemedim diyor
söyledi diyen cikar ispat eder,edemiyorsa asagilik olur
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

beckyZWICKY

Yalan olsaydı, aybaba hemen yalanlardı.. klüpte açıklama yapmazdı zaten bence..

Klüp böyle kınama mesajı yayınlamak için araştırır doğruluk payını haberin sonra kınama mesajı yayınlar kamuoyuna.. "bence"..

hergün bir yalan haber var.. tersi olsaydı hergün bir kınamalı basın açıklaması yapardı klup..

samet aybabada gelen tepkiler üzerine şimdide öyle açıklamalar yapmadım diyordur bence..

düşününce böyle bir sonuca vardım..

tabii ki bunların hepsi sadece tahminlerden ibaret.. Ne diyelim Umarım haber yalandır..
tutmam gereken bir matemim var, hislerim var.

unutmam gereken..

keskinli

iyide nerede söylemis,hangi basin kurulusuna konusmus?

valla ben iyi arastirma yapmadiklarini düsünüyorum,ciksin aciklasinlar o zaman nerede söylemis diye
söylemezlerse hoca sucsuzdur

beckyZWICKY

açıklamalar banada yalan gibi geliyor.. cunku cok ağır.. hem klubu aşağılamaya hemde futbolcuyu aşağılamaya yönelik ağır şekilde.. bu kadar ağır konuşacağını sanmıyorum.. eleştirse bile biraz hafif cümleler kullanırdı sanırım.. ama benim kafamı kurcalayan klup niye kınama mesajı yayınlıyor? araştırmadan etmeden mi yayınlıyorlar? cok saçma çok amatorce eğer böyleyse..

eğer ki haber doğruysa samet aybanın yüzünü bile görmek istemem bir daha.. yalan ise de klubun basın işlerinden sorumlu kişisinin kulağını çekmek lazım yalan düzmece haberlere bile eskiden görev yapmış birini kınama mesajı yayınladığı için..
tutmam gereken bir matemim var, hislerim var.

unutmam gereken..

keskinli

kimin eli kimin cebinde anlamiyorum ben artik
ne türlü baksan dokunuyor üzüyor
cok yogun sorun yasadigimiz bi dönemde sanki özellikle bu haberler cikiyor
gecen senede samet hoca hakkinda uyduruk haberler cikmis,yok 3 senelik parasini istiyor diye
sonra cikip acikladi yalan oldugunu

El Maestro

Video yokmu yahu ?

2 acıklamayla ilgilide ben video göremedim, açıklamayı neyle yaptı bu adam faks yoluylamı ?
Kalabalık vardı; ama ınsan cok azdı... ~

keskinli

cemaat dinlemesinemi takildilar ne arkadas :D
baska bi aciklama bulamiyorum su an

NoPasaran

DHA haberi..

Fernandeste zaten dava edecekmiş..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

keskinli

NoPasaran

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

keskinli

NoPasaran

eşiktaşlı Manuel Fernandes, kendisi hakkında ''İdmana alkollü geliyordu'' diye açıklama yapan Antalyaspor Teknik Direktörü Samet Aybaba için sert sözler söyledi. Portekizli yıldız, ''Samet Aybaba'nın karakterinde sorun var, dava açacağım'' dedi

Beşiktaş'ın Portekizli oyuncusu Manuel Fernandes, kendisi hakkında ''İdmana alkollü geliyordu'' diye açıklama yapan Samet Aybaba için sert sözler söyledi.

Antalyaspor Teknik Direktörü Samet Aybaba için karakterinde sorun olduğunu vurgulayan Fernandes, idmanlara alkollü geliyordu iddialarını yalanladı. Portekiz'de yayınlanan Record gazetesine bir bildiri gönderen Beşiktaşlı futbolcu,

idmanlara asla içkili olarak çıkmadığını söyledi.. Eski Beşiktaşlı teknik direktörü Samet Aybaba'yı yalancılıkla suçlayan Fernandes, eski hocasının gerçekleri yansıtmayarak kişilik haklarına saldırıda bulunduğunu belirtti.

Portekiz basını, Manuel Fernandes'in Samet Aybaba hakkında dava açmaya hazırlandığını yazdı.
Samet Aybaba ise basında çıkan haberlerin ardından yapılan açıklamaların kendisine ait olmadığını söylemişti.
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

keskinli

söylemedim
söyledin
söylemedim
söyledin sucu kabul et az ceza verelim :)

[KralKartal]

ilk ve son konusan olmadigi icin , demisse sasirmam, ki fernandese kini var zaten, hep sorunlari vardi,
bu nedenle düsene birde ben vurayim diyor
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

keskinli