Ana Menü

Samet Aybaba'dan Fernandes'e şok suçlamalar

Başlatan NoPasaran, Aralık 17, 2013, 14:47:06

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

NoPasaran

Aybaba, "Geçen yıl Ruslar astronomik paralar teklif ederek Portekizli futbolcuyu istediler. Yönetime hemen satalım, bir daha bu parayı bulamayız dedim. Hatta çok da ısrar ettim. Fernandes'in gitmesi halinde elimde onun yerine rahatlıkla dolduracak olan Brezilyalı bir oyuncunun hazır olduğunu bildirdim. Fakat ne yazıkki kabul ettiremedim" dedi.

Fernandes'in yetenekli, ancak kaprisli olduğu kadar, alkole olan bağımlılığı ile bir türlü takım arkadaşları ile uyum içinde olmadığını belirten Aybaba, "Genellikle çoğu antrenmana alkollu geliyordu. Ağzının kokusu yüzünden onla eşleşmek istemeyen futbolcu arkadaşlarımız oluyordu. Hepsine göğüs gerdik. Geceleri hayat kadınları ile yaptığı alemler polis kayıtlarına bile geçti. Şimdi yönetim onu gözden çıkardı. Evet ama bedava gidecek. Gitti Beşiktaş'ın paraları. Burayı da herkes atlıyor" diye konuştu.

YANLIŞ YANLIŞ ÜSTÜNE
Samet Aybaba, "Geçen sezon devre arasında Webo'yu istedim. Anlaşmıştık bile. Bu kadar parayı veremeyiz dediler. Adam benim alt katımda oturuyordu. Hüseyin Çapkın'dan bile destek istedim, o da sağolsun bu transferin gerçekleşmesi için bize destek oldu. Ama ne yazık ki almadılar. Sonra sakat  Enaromo'yu transfer ettiler. Benim baştan beri istemediğim Sezer Öztürk'e dünyanın parası verildi. Buyrun iki oyuncu da oturuyor. Hatta birisi evden dışarı çıkmıyor!.." dedi.
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Delirdik

Düşene bir tekme de ben mi vurayım demiş sayın Aybaba..
Bu olaylar yaşanırken buna göz yuman kendisi şimdi geçmiş konuşuyor. Hoş mu Allah aşkına?
Bir olay olduğunda herkes elindekini ortaya döküyor ya lanet ediyorum... Camia olmak ne demek bi haberiz yeminle
| җ  ģǿĸнªп  җ | Beşiktaş'ım oLey

* Şampiyon BEŞİKTAŞ.!

Simurg

aynı şeyleri düşünüyorum gökhan.
neden şimdi açıklıyorsun ki ne gereği var

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

carsi52

Çakallar ortaya çıkmaya başladı işte.

Bi düş Beşiktaş'ın yakasından artık.
Bölünür senin için uykular!

Simurg

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

ilhan mansız_melis

Samet Aybaba’nın basında yer alan iddialarına ilişkin yaptığı açıklama şöyle:
Eski teknik direktörümüz Samet Aybaba’nın basın yoluyla yaptığı açıklamaları üzüntüyle karşıladığımızın bilinmesini isteriz.

Eski teknik direktörümüz 2012-2013 sezonu boyunca futbolcumuz Manuel Fernades’in oyun planı içerisinde vazgeçilmezi olduğunu ifade etmiş ve 27 Süper Lig maçında kendisine forma vermiştir.

Eski teknik direktörümüz Aybaba’nın açıklamalarında iddia ettiği gibi 2012-2013 sezonu içerisinde bu futbolcumuzla yolların ayrılması gerektiğine dair herhangi bir raporu yoktur.

Kulübümüzde futbolcu transferlerinin ve transfer görüşmelerinin Futbol Komitesi tarafından gerçekleştirildiği ortadayken, Aybaba’nın açıklamalarında belirttiği transfer görüşmelerini hangi yetkiyle yapmış olduğu merak konusudur. Bir başka kulüple sözleşmesi devam eden bir futbolcuyla kulübünün bilgisi dışında yapılmış bir transfer görüşmesi iddiasının futbolun etik kuralları çerçevesinde bir yanlış anlaşılma olarak değerlendirileceğini ummaktayız.

Beşiktaş’ın ekmeğini yemiş, kaptanlık yapmış kişilerin zor günlerde puslu havaları kişisel hesaplarını ortaya dökmek için fırsat biliyor olmalarını kamuoyunun ve tüm Beşiktaşlıların takdirine bırakıyoruz.

BJK Futbol komitesi
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

keskinli

Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

ERHUN

Karakter benim için önemli şey. İşte bu yüzden geçen seneye göre daha az puanda toplasa, 3-5 sıra alttada bitirse Samet Aybaba değil Slaven Bilic. Kaldı ki bu sene 2 maçta alenen doğrandık.

NoPasaran

Alıntı yapılan: keskinli - Aralık 17, 2013, 17:47:49
nerede demis bunu samet aybaba?
kaynak?

AMK da haber olmuş...

Kulubümüzünde açıklaması üzerine haber doğru..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

keskinli

haber dogruys[kufur otomatik degistirilmistir]i dogruya benziyor cok ayip etmis

Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

CR7

işte bahsettiğimiz "karakter"...

asla Beşiktaş'ın hocası olamazsın.
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

[KralKartal]

Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

El Maestro

Böyle birşey yaşadın diyelim ki delikanlı olsaydın bunu yaşadıgın zaman içerisinde dile getirirdin, ben hocası olarak rahatsızım gönderilmesini istiyorum derdin.. Ulan madem alkollü antremana geliyordu sen bunu kovamıyorsun ve hala daha oynattıysan 27 maç oynatmış yanlıs hatırlamıyorsam asıl şerefsizlik yapan sensin .

Gerçek Beşiktaşlıyım diye geçinip şu an zaten tonla sorunla ugrasırken bunu yapan kişi değil Beşiktaşlı düşman bile olamaz, düşmanın bile şu tarz durumlarda böyle şeyler yapmaz.
Kalabalık vardı; ama ınsan cok azdı... ~

NoPasaran

Beşiktaş Kulübü Futbol Komitesi, Samet Aybaba'nın basında yer alan haberlerini ilişkin açıklamada bulundu. Aybaba ise eski takımı Beşiktaş ile ilgili herhangi bir beyanat vermediğini açıkladı.

Beşiktaş Kulübü Futbol Komitesi, Medical Park Antalyaspor Teknik Direktörü Samet Aybaba'nın basında yer alan haberlerini ilişkin açıklamada bulundu.

Beşiktaş'ın internet sitesindeki açıklama şöyle: ''Eski teknik direktörümüz Samet Aybaba'nın basın yoluyla yaptığı açıklamaları üzüntüyle karşıladığımızın bilinmesini isteriz. Eski teknik direktörümüz 2012-2013 sezonu boyunca futbolcumuz Manuel Fernades'in oyun planı içerisinde vazgeçilmezi olduğunu ifade etmiş ve 27 Süper Lig maçında kendisine forma vermiştir.

Eski teknik direktörümüz Aybaba'nın açıklamalarında iddia ettiği gibi 2012-2013 sezonu içerisinde bu futbolcumuzla yolların ayrılması gerektiğine dair herhangi bir raporu yoktur. Kulübümüzde futbolcu transferlerinin ve transfer görüşmelerinin Futbol Komitesi tarafından gerçekleştirildiği ortadayken, Aybaba'nın açıklamalarında belirttiği transfer görüşmelerini hangi yetkiyle yapmış olduğu merak konusudur.

Bir başka kulüple sözleşmesi devam eden bir futbolcuyla kulübünün bilgisi dışında yapılmış bir transfer görüşmesi iddiasının futbolun etik kuralları çerçevesinde bir yanlış anlaşılma olarak değerlendirileceğini ummaktayız. Beşiktaş'ın ekmeğini yemiş, kaptanlık yapmış kişilerin zor günlerde puslu havaları kişisel hesaplarını ortaya dökmek için fırsat biliyor olmalarını kamuoyunun ve tüm Beşiktaşlıların takdirine bırakıyoruz.''

AYBABA'DAN YALANLAMA

Medical Park Antalyaspor Teknik Direktörü Samet  Aybaba, eski takımı Beşiktaş ile ilgili herhangi bir beyanat vermediğini  açıkladı.

Geçen sezon siyah-beyazlı takımı çalıştıran Aybaba, Beşiktaş ve  Fernandes ile ilgili herhangi bir açıklama yapmadığını belirterek, ''Bugün medyada  çıkan Beşiktaş konularıyla ilgili hiçbir açıklamam olmamıştır. Bunlar Beşiktaş'ın  iç sorunlarıdır. Ben Medical Park Antalyaspor'un teknik direktörü olarak farklı  bir görevdeyim'' ifadelerini kullandı.

HTC One cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

NoPasaran

Şimdide boyle bisey demedim diyor.. adama boşuna mi saydirdik

HTC One cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Aşk bu Aşk !

volkanca.net