Ana Menü

Küstah ensonhaber.com !

Başlatan NoPasaran, Aralık 11, 2013, 23:49:57

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

NoPasaran

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

NoPasaran

Bugün ENSONHABER.com'da yayınlanan “Galatasaray'ın muhtemel rakipleri belli oldu” başlıklı haberde "Fener neyse de Beşiktaş'ın rüyasında göremeyeceği takımlar" ibaresi kullanıldı. Yapılan bu hata sonrası sayısız şikayet telefonu aldık ve hatayı fark edip duruma müdahale ettik.

Zaman zaman yaptığımız haberlerden dolayı taraftar gruplarından tepki aldık; ancak yaptığımız haberin arkasında durmayı da ihmal etmedik. Ortada yapılmış bir hata varsa özür dilemesini de bildik. Çünkü özür dilemenin erdem olduğunu bilenlerdeniz. Beşiktaş'ın; Fenerbahçe, Galatasaray ve Trabzonspor gibi, ülkemizin gururu olduğu herkesçe bilinen bir gerçektir. Galatasaray galibiyetinin heyecanına kapılıp haddini aşan sözler sarfeden spor editörümüzü uyardık.
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Banucan

uyarmışlar mı?
zahmet etmişler işten çıkarsınlar! saygısız hadsiz
aklıma geldikçe sinirlerim tepeme çıkıyor
FEDA

carsi52

Ağır konuşmak istiyorum adi herifler.
Bölünür senin için uykular!

NoPasaran

Bu sitenin yayın politikası cidden acaip..

Her konuda böyleler.

Dün konuştuğumuz konuya geliyor olay..

Malzemeyi biz verdik
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Banucan

öyle saçma şeymi olur abi malzeme verdik neymiş
gidemedik gidip elenmişte olabiledik ama herkes haddini bilicek o kim ki?
uyarmışlar felan yalancılar valla ben spamı bastım bir daha yapsın aynısını yaparım kapanırsada umrumda olmaz adam gibi yapsın herkes işini saygısız küstah
FEDA

NoPasaran

E küçülüyorsun işte

Büyüyeceksinki susacak karaktersizler
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Banucan

yok abim yok işlerine saygıları yok Galatasaray hırsızın önde gideni yazabilir mi?
madem bizim küçüldüğümüzü görüyorlar gerçekleri neden göremiyorlar geçiniz hepsi aynı
FEDA

ilhan mansız_melis

Bunların daha önce de benzer hareketleri olmuştu bize karşı.

Karaktersizler.
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

[KralKartal]

Nedir bu kuculme? Heryerde her yorumda (forum disinda) bir kuculme kelimesi furyasi var,

Besiktas nasil kuculur, nasil kuculdu? Besiktas BESIKTASTIR, ekonomik bazi sorunlar olunca kuculmus mu olunuyor,

taraftar kendi kendine takimini kucultuyor, malzeme verende bu tip 'taraftarlar'. Kuculduk ha kuculduk.

2 yildiz alinca buyuyormuyuz birden? STADIMIZ yapiliyor, ceza sonucu avrupaya gidemedik, ligde normal durumdayiz,
ki her sene sampiyon olan takimda degiliz, ne kuculdu?

Maddi sorunlar olunca kuculmus mu oluyor takim? Herhalde Genclerbirligi takimi gayet iyi maddi olanaklara sahip takimlardan biri
suan EN BUYUKLERDEN mi sayiliyor?

Basliga gelince, editorun kafasi ROK gibi
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

CR7

harcamalar küçülüyor,bütçe küçülüyor. anlatılmak istenen bu aslında.
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

[KralKartal]

Bende onu anlatiyorum aslinda, harcama kuculebilir, ama bu takimi kucultmez, BESIKTAS BESIKTASTIR.
Harcama kuculurken stadimizda yapiliyor ornegin. Stad yerinde dursaydi 1-2 yildiz alip, sov yapip aha buyuduk diye yutturmak mi daha iyi, senelerdir Y.D uyuttu taraftari bu sekilde.

Ki zaten takimi ekononim dar bogaza sokanda Y.D dir, F.O degil, ama iste kabak ona patliyor.
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

carsi52

Bölünür senin için uykular!

Delirdik

Alıntı yapılan: carsi52 - Aralık 12, 2013, 01:22:42
http://kralspor.ensonhaber.com/turkiyenin-gururu-besiktas-2013-12-11.html

Bu haberin çıktısını alıp, kıvırıp münasip kişide değerlendirsinler.

Şu haber, en masum tabirler yavşaklıktır afedersiniz. Tıklamayacaksın kendi çalsın kendi oynasın işte
| җ  ģǿĸнªп  җ | Beşiktaş'ım oLey

* Şampiyon BEŞİKTAŞ.!

keskinli

her seyde oldugu gibi spordada tarafsiz basin mensubu cok az
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin