Ana Menü

Bilic'le ilgili müthiş iddia!

Başlatan Delirdik, Aralık 04, 2013, 13:19:41

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Delirdik

Beşiktaş'ın eski yöneticisi Seyit Ateş, Bilic'in ekibiyle 60 bin euro aldığını söyleyerek, "Ancak Orman, Bilic ve ekibine 2.5 milyon Euro verdi" dedi.

Beyaz TV'ye açıklamalarda bulunan Beşiktaşlı eski yönetici başta Beşiktaş Başkanı Fikret Orman olmak üzere siyah-beyazlı yönetimi topa tuttu.

Ateş 60 bin Euroluk Bilic ve ekibine 2.5 milyon Euro verildiğini söyleyerek, "Bilic ile benim yanımda görüştüler. O dönemde Bilic Milli Takım kampındaydı. Bilic'in milli takımda 13 bin Euro aldığını öğrendik. Ona Türkiye'ye gelip gelmeyeceğiyle ilgili sorular soruldu. Seve seve gelebileceğini söyledi. Bizden 40 bin ile 60 bin euro arası aylık istediler. Şimdi ise Bilic'e verilen para yardımcılarıyla birlikte 2.5 milyon euro" dedi

STADI NEDEN DEVLETE YAPTIRMADIK
Ateş yeni statla ilgili olarak, "Bu stat bitirilirse başarının yüzde 99'u başbakana yüzde 1'i başkana aittir. Bu stadı neden devlete yaptırmadığımızı merak ediyorum. Böyle bir talebimiz olsaydı devlet bu stadı yapardı" dedi.

ORMAN YÖNETMEYİ BECEREMİYOR
Orman'ın yönetmeyi beceremediğini vurgulayan Ateş, "Orman insanların yüzüne konuştuklarını arkasından değiştirerek konuştu. Sülük dediği insanlara yalnızken ve yanında dostları varken nasıl hitap ettiğini biliyorum" dedi.

(Takvim)

Haber değeri yok ama kasten paylaşmak istedim arkadaşlar :) Adamdaki zihniyeti sizlerde görün.

Adam aylık maaş ile yıllık maaşı karşılaştırıyor :)
Statı devlet dolmabahçe harici Beşiktaş semtinin dışında yapma teklifini sunmuştu. Devlete yaptırılmamasının sebebi nettir. Bunu bile bile çamur atmak nedir? o net değil ama..
Bi de lafa bakın %99 başbakan %1 bizim başkanınmış :) o %1i yıllardır neden kimse yapamadı o zaman?

Böyle kıskançlık, fesatlık, çekememezlik görmedim yeminle
Haberi okuyunca sinirlerim zıpladı, O stat hepimizin be bıdı bıdı konuşacağınıza yardımcı olun be!
| җ  ģǿĸнªп  җ | Beşiktaş'ım oLey

* Şampiyon BEŞİKTAŞ.!

El Maestro

Çamur at izi kalsın hesabı ..

Yönetimden uzaklaştırıldığı için zoruna gitmiş galiba, ulan nedir bu çekememezlik Beşiktaş çıkarları için değilmi herşey ? Yani sölediği şeyler o kadar saçmaki suraya insanın cevap niteliğinde birşey yazası gelmiyor .
Kalabalık vardı; ama ınsan cok azdı... ~

ilhan mansız_melis

Fikret Orman'a bravo, bu adamı uzaklaştırdığı için.
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

CR7

artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)