Ana Menü

Beşiktaş’ın eski kalecisi Fevzi tahliye oldu

Başlatan keskinli, Kasım 17, 2013, 16:31:56

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

keskinli

Boşandığı eşine olan 150 bin TL nafaka borcunu ödemediği için dün tutuklanarak cezaevine konulan Beşiktaş'ın eski kalecisi Fevzi Tuncay, eski takım arkadaşlarının parayı ödemesi üzerine tahliye oldu. Fevzi Tuncay, basın mensuplarına görünmeden cezaevinden ayrıldı.

Fevzi Tuncay'ın maddi durumu iyi olmadığı için tutuklandığını öğrenen eski futbolcu arkadaşları seferber oldu. Pascal Nouma'nın çağrısıyla başlatılan kampanyaya aralarında Rıdvan Dilmen, Samet Aybaba, Tayfur Havutçu, Mustafa Denizli, Ertuğrul Sağlam, Rüştü Reçber gibi isimler katkı yaparak gerekli olan 51 bin 270 TL toplandı. Paranın icra dairesi yatırılmasının ardından savcılık tahliye işlemlerini başlattı. Tahliye kararının Buca Kapalı Ceza İnfaz Kurumu'na ulaşmasının ardından Fevzi Tuncay, akşam saat 17.00 sıralarında serbest kaldı. Fevzi Tuncay, sivil plakalı renkli camlı bir otomobilin içinde basın mensuplarına görünmeden cezaevinden ayrıldı.
Bu haberi izledigimde cok üzüldüm
nereden nereye
bosa dememisler ne oldum degil ne olacagim diyeceksin
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

El Maestro

Öncelikle başta Nouma olmak üzere çıkmasına yardım eden herkese helal olsun..

Fikret Orman'la p.tesi görüşecekmiş Fatih Terim'de bir teklifte bulunacakmış galiba, yani bunlar güzel şeyler ancak illa birşeymi gelmesi lazımdı başına diye sormadan da edemiyor insan .
Kalabalık vardı; ama ınsan cok azdı... ~

keskinli

Beşiktaş'ın eski kalecisi Fevzi Tuncay, kulüp başkanı Fikret Orman ile görüştü.

Boşandığı Eylem Çukuryurt'a 150 bin liralık nafaka ve boşanma tazminatı taksitini ödeyemediğinden hakkında verilen 3 ay hapis cezası nedeniyle tutuklanan ancak tazminatın bir bölümünün ödenmesiyle cezaevinden çıkan Fevzi Tuncay, Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman ile bir araya geldi.

Akaretler'deki kulüp binasında gerçekleştirilen görüşmenin ardından basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Tuncay, sadece Orman ile görüştüğünü söyledi. Fikret Orman'ın, kendisine kulübün kapılarının her zaman açık olduğunu bildirdiğini aktaran Fevzi Tuncay, "Önder beyle görüşmeleri olacak. Ne yapmam gerektiği konusu belli olduktan sonra çalışma hazırlanacak. Bundan sonra nasıl bir şey yapacağımıza bakacağız" dedi.

Her şeyin olumlu geliştiğini kaydeden siyah-beyazlı takımın eski kalecisi, "Sezon başında da görüşmüştüm. Önder Özen ile değil Emrah Bayraktar ile görüşmüştüm. Bu sıkıntılardan dolayı çalışmam mümkün olmamıştı. Şimdi farklı bir durum oluştu" diye konuştu.

Türkiye Futbol Federasyonu ile görüşme yapıp yapmadığı konusundaki soruyu Tuncay, "Federasyondan görüştüğüm kimse olmadı. O konuda da beklemedeyim" şeklinde yanıt verdi.

Fevzi Tuncay, Beşiktaş Kulübü'ne 10 yıl aradan sonra geldiğini ve bundan dolayı çok mutlu olduğunu sözlerine ekledi.
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin