Ana Menü

Beşiktaş'a 4, Bilic'e 3 maç ceza

Başlatan Simurg, Eylül 26, 2013, 20:14:15

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Simurg

Beşiktaş-G.Saray derbisinin raporlarında, siyahbeyazlı kulüp, ev sahibi takım olarak yeterli güvenlik önlemi almamakla suçlanıyor. Bu nedenle Beşiktaş'a en az 4 maç seyircisiz oynamanın yanı sıra para cezası verilmesi bekleniyor. Derbide direkt kırmızı kart gören ve ardından tribünlere forma gösteren Melo'ya da 2 maçlık kırmızı kart cezasının dışında 1 maç ceza verileceği belirtiliyor. Motta'nın boğazına sarılan Selçuk İnan'ın hareketi ise hakemin görüş alanında olmadığı için raporlara yansımamış. Bu nedenle Selçuk'a ceza verilmeyecek. Ancak daha önce hakemin görüş alanı içinde olmayan pozisyonlarda Emre Belözoğlu TV görüntüleriyle ceza almış, Meireles ve Melo'nun tükürük olaylarında da yine görüntüler esas alınmıştı

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

El Maestro

Yanlış yazılmış başlık galiba .

Meloya 2 maç, Bilic'e 3 maç ceza verildi ..
Kalabalık vardı; ama ınsan cok azdı... ~

ilhan mansız_melis

Her türlü pisliği yapan Melo 2 maç alırken Bilic nasıl 3 maç ceza alır aklım almıyor.
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

keskinli

melonun taraftari tahrik ettigine hic deginilmemis
faulden haric bi ceza vermemisler dolayisiyla
hocanin hakeme hakaretinden hic bahsedilmemisti nereden cikti anlamadim
saha olaylari nedeniyle alinan ceza baska örneklere bakarak "cok" degil
belkide tahkimde 3  maca  düser ceza
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

Simurg

Degistirdim başlığı yanlış olmus

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

BEŞİKTAŞK

keskinli

bide ceza erteleme davasi cikmisti
uygulama devam ediyormu aceba?

NoPasaran

Beklediğim cezalar olmuş...

Sadeec Biliç için fazla gelmiş.

Meloya ne diye ceza vereceğiz ben anlamadım. Taraftar her formasını gösterene sahaya inerse yandık ki ne yandık..

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

keskinli

Simurg

Beşiktaştan gözü korktu her türlü yıpratma çabaları.. sahaya inene beşiktaşlı diye gösterilen adamın elindeki gsli atkı çok saçma..
Beşiktaşa daha ağır ceza gelir diyorlardı bilice yüklediler sanırım.

BEŞİKTAŞK

carsi52

Bize az ceza gelmiş ben 7-8 maç olarak bekliyordum.
Bizimle beraber Melo'ya da az ceza gelmiş en az 4 maç onada gelmeliydi.

Birde Motta ile Selçukta ceza almalıydı ve Bilice de 3 maç fazla.
Bölünür senin için uykular!

wincih

Benim anlamadığım biliç neden ceza aldı diğerlerini bilmem de biliç niye aldı yahu?!

NoPasaran

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

carsi52

Alıntı yapılan: wincih - Eylül 29, 2013, 01:52:34
Benim anlamadığım biliç neden ceza aldı diğerlerini bilmem de biliç niye aldı yahu?!

"Maçtan sonra kendisiyle konuştum. 4. hakeme bir hakareti asla olmadığını söyledi. Hakemin verdiği bir karara karşılık olarak 4. hakeme bu kararın ayıp olduğunu söylüyor ve 4. hakem bu cümleyi birkaç kez tekrar ettiriyor. Bu olaydan sonra sahadan gönderiliyor. Hocamızın ceza almasını doğru bulmadık.

"İngiltere'de uzun yıllar futbol oynadı Bilic. İngilizcesi kusursuz bu nedenle biz de yanında İngilizce tercümanı bulunduruyoruz. Raporda hakaret ettıiği yazıyor ama tam olarak ne söylediği belirtilmemiş. Kişiliğiyle herkesi kendine hayran bırakan Bilic'in kötü bir söz söylediğine inanmıyoruz."

Önder Özen'in bu konu hakkında söyledikleri.Küfür etmiş deniliyor ama öyle bir şeyin olmadığını söyledi.
Bölünür senin için uykular!

wincih

@No Pasaran

Küfür ettiği görüntüleri en az 100 kere izledim ağzından f*ck lafı bile çıkmıyor az çok ingilizce bilen biri ingilizce de sunturlu küfürün temelinin söylediğim kelime olduğunu bilir.

@çarşı52

Şimdi anlaşıldı zır cahil adamı hakem yaparsan sonra da "fifa de neden hakemimiz yok" diye ağlarsın....

keskinli

cezamiz onandimi?
hic bi haberde denk gelmedi bu konu bana