Ana Menü

ANÇ'den açıklamalar

Başlatan CR7, Temmuz 29, 2013, 15:45:10

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

CR7

İBRAHİM TORAMAN KAPTANLIK PAZUBANDINI BIRAKTIYSA BUNU BEŞİKTAŞ İÇİN YAPMIŞTIR

Çebi, "Futbol takımının başında hocası ve onunu üzerinde de futbol direktörü vardır. Onların kararlarıyla ilgili yorum yapmayı doğru bulmuyorum. İbrahim Toraman konusu bu şekilde ele almak gerekir. Beşiktaş'a çok hizmet etmiş, iyi bir futbolcudur. Kaptanlık pazubandını bırakmayı düşünmüşse bunu Beşiktaş için yapmıştır. İbrahim'in Beşiktaş'a aşkı bir pazubanttan ibaret değildir.  Bu tür olayları çarpıtarak Beşiktaş'a zarar veriyorlar. Bunları yapanları kınıyorum. Kimler olduğunu biliyorum ve artık sussunlar ve yazmayı çizmeyi bıraksınlar. İnsanlar, kurumlar kendilerine zarar verenlerle ilişkilerini gözden geçirirler. Beşiktaş'ı yıpratmaya çalışan kişi ve haberlere karşı sıcak davranmayacağımızı söylemek istiyorum" ifadelerini kullandı. 

SPONSORLARIYLA OLAN PROBLEM AŞILIRSA RONALDINHO'YU TRANSFER EDEBİLİRİZ
Ahmet Nur Çebi, Ronaldinho transferi için ise ''Ronaldinho kolay bir transfer değil. Niyetimizi ortaya koyduk, arzumuzu ortaya koyduk. Onlar da 'neden olmasın' dediler ve bu cümlelerden yürüyen, sponsorlukların kurumların da görüşleri önemli; bu konuda pürüzler var. Aşılırsa gelir, aşılamazsa başka alternatifler gündeme gelir. Biz Ronaldinho'yu biz bu dönem için düşünüyoruz. Onlar da Ocak ayına kaydırmak istiyorlar. Sanırım Ocak ayında kadar maçlarını tamamlamak istiyor. Bir yerde nasıl buluşuruz bilemiyorum; ama çalışıyoruz'' dedi.

KASIMPAŞA'YLA ÖZEL BİR PROTOKOL VAR MI?
2. Başkanı Çebi, "Kasımpaşa'yla stadlarının kullanımı için yaptığımız protokolde taraftarımızın hükümet aleyhine tezahüratı durumunda anlaşmanın otomatik olarak fesih edileceği yönünde bir madde bulunduğu iddiası spekülasyondan ibaret.  Küfür şeklinde yorumlamaları tamamen spekülasyondur. Çirkin tezahürat ya da küfür bir takımın ceza alması için yeterli nedenlerdir.  Konu tamamen sportif dışı faaliyetlerin oluşmasını durumunda fesih söz konusu olur; ama bu yazmasanız da zaten var olan bir kural. Ayrıca hiç kimseye küfür edilemez, hükümete de edilemez, hakeme de futbolcuya da küfür edilemez.  Biz zaten bunların karşısındayız. Ama bunun oraya yansıtılması hükümetle, Kasımpaşa ve Beşiktaş'la ilgili değil; tamamen genel bir ifadedir" dedi.

RUBEN FERREIRE?
Çebi, Maritimo'da oynayan sol bek Ruben Ferreire'yle ilgili olara ise "Transferler çok özeldir. Ben isim telaffuz etmem. İlk defa duyuyorum bu ismi; belki futbol direktörümüzün, teknik direktörümüzün gündeminde olabilir. Ön görüşme yapıyor olabilirler. Bir mana ifade ettiği taktirde yönetim kurulumuzun önüne gelir.  O noktaya gelmeden de bizin bu tür gelişmelerden haberimiz olmaz; çünkü önce teknik arkadaşlarımız görüşmeleri yaparlar. Sonra biz devreye girer. Kararı veririz" ifadelerini kullandı.

BILIC, ENERAMO'YU ÇOK İSTEDİ
Beşiktaş 2. Başkanı Ahmet Nur Çebi, ''Eneramo konusunda son noktaya geldik; Slaven Bilic alınmasını istedi. Özellikle fakat sağlık anlamında alınan raporlardaki ince detaylar inceleniyor. Çok ciddi sorunu yok; ama kalp ritimleriyle ilgili 3 ayda bir kontrol yapılması gerekiyor. Fakat hem benim hem de pek çok kişinin şahsi görüşümüz son incelemenin de olumlu çıkacağı yönünde. Dizinden bir ameliyat oldu. Bu süre içerisinde çok fazla antrenman yapamayacaktı zaten. Ama bir kaç gün içerisinde kendini toparlayacak'' dedi.

Radyospor
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

CR7

Maç bitti, 2. Başkan Ahmet Nur Çebi bombayı patlattı: "Kulübü A.Mineiro, Ronaldinho'yu Ocak'tan önce bırakmıyor. Biz bekliyoruz. Fikirlerinde herhangi bir değişiklik olursa onu alacağız"

ÇEBİ, sol bek transferinde önemli mesafe kat ettiklerini de ifade ederken Olimpiyat Stadı'ya ilgili "Taraftarımız burayı iyi doldurdu. G.Antep ve G.Saray maçlarını da burada oynayacağız. Ondan sonra Yönetim Kurulu oturur karar verir. Ama görünen Kasımpaşa Stadı'na döneceğimiz yönünde" dedi.
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)