Ana Menü

Beşiktaş'ta Stam sürprizi

Başlatan CHEm !, Mart 23, 2007, 13:58:48

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

CHEm !

Önümüzdeki sezon için şimdiden kolları sıvayan Beşiktaş'ın, transfer konusunda somut adımlar atmaya başladığı ve Hollandalı ünlü defans oyuncusu Jaap Stam'a teklif götürdüğü öğrenildi.
Yönetimin, özellikle savunmayı toparlamak için 35 yaşındaki futbolcuyu listenin başına aldığı, ilk temaslarda da olumlu gelişmeler sağladığı bildirildi.
Stam'ın, geçen sezon Milan'dan, ailesinin 5 sene geçirdiği İtalya'dan soğuması nedeniyle Ajax'a döndüğünü belirttiği ve "Bu nedenle aileminin kararı çok önemli. Zaten iki yıl daha oynamak ve jübile yapmak istiyorum. Ama işin gerçeği, son transferim olacağı için parada anlaşırsak, ailemi ikna edebilirim" dediği ifade edildi.
Stam'ın menajerler kanalıyla yolladığı bu mesaj üzerine Beşiktaş yönetiminin, Hollandalı futbolcuya parasal öneriye hazırlandığı da vurgulandı.
Hollandalı futbolcu 1992-93'te Zwolle'de kariyerine başlamış, 5 yıl ülkesinde kaldıktan sonra 4 yıl Manchester United, 3 yıl Lazio, 2 yıl da Milan da forma giymişti. 67 kez milli olan Stam, Avrupa'nın en iyi defans oyuncularından biri olarak gösteriliyor.

Milliyet
Allah kitap Beşiktaş

mertcan

hiç sanmıyorum
bomba haber bence...

CHEm !

yönetim song u istedi tigana yaşlı dedi
buna ne diyo acaba :) dede falan
Allah kitap Beşiktaş

mertcan

bencede ondan dolayı dedim zaten balon diye

[KralKartal]

PSVden LAMEY varmis gundemde..oyle biliyorum ben..

LAMEY defans oyuncusu , bu sezon kontrati PSVde bitiyor ve kendine yeni takim
ariyor...
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

NoPasaran

Lamey mi ?

Nijeryalı hızlı ve top tekniği iyi..

Sağ ayağını kullanır sol ayğıda mevcut ..

Ancak defansın sağında ve solunda oynayabiliyor..Biz DC ararken gerek varmı bilmem..

Daha önce alkmaarda oynuyordu sanırım..

1,85 felan boyu var
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

[KralKartal]

listede bir cok isim oluyor ama gidip yine KAZMA adamlari aliyorlar..

bu arada stam 34 yasinda ama piyasa degeri 4 milyon euro!

dogum tarihi 17.07.1972 ve 2008 yilina kadar anlasmasi var..
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

mdc

Bu adam yaşı ilerlemesine rağmen çok iyi oynuyor.
Bomba haber değilse bomba bir transfer olur :)
HAYATTA BEŞİKTAŞ

eRe

bence bu adam bızım defansı toparlayabılecek bı adam degıl.bu adam cok agır bı futbolcu bence.ve artık yasıda bayaa ılerledı.onun yerınde baska bırılerı dusunulebılır bence
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

carsi52

Bu kadar yaşlı bi adam alacaklarına daha genç birisini alsınlar.
Bölünür senin için uykular!

noumAyberk

Bence harika olur defansa tecrübeli adam lazım top geçirmicek

Timurlenk

coloccini'yi elimizden kaçırdık daha ötesi var mı.stam gelmiş 35 yaşına ajax'a faydası yok bize mi olacak

CooLDumaN

Bızım defansı toparlıcak tecrubelı bır ısımıe ıhtıyac var

Cunku her taraf genc oyuncu kaynıyor zaten(Bakı mesela.mahalle takımında bıle oynamayı haketmeyen bır oyuncu)

Buda stam olursa cok ıyıı olur
Dizlerini çökerek yaşayacağına..

ayaklarının üstünde öl!

freedom forever

yhaa ne gerek var 35 yaşına gelmiş adamı almaya b,r sene top oynayıp gidecekmi ahı gitmiş vahı kalmış yhaa alınacaksa şu takıma uzun süre yarar sağlıcak bir insan lazım
Paris'te 72 gün boyunca fabrikalar çalıştı, atölyeler üretti, fırınlar yiğit Parislilere ekmek yetiştirdi. Paris'te 72 gün boyunca ücretin, sermayenin, karın, paranın olmadığı bir dünya kuruldu.