Ana Menü

Taksim Gezi Parkı YIKIMA DİRENİYOR

Başlatan NoPasaran, Mayıs 31, 2013, 01:14:07

0 Üyeler ve 7 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

IL Capitano

Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

ilhan mansız_melis

Ortalık yine karıştı.

Dünyanın en yalancı hükümeti bizde sanırım.
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

El Maestro

Yok böyle birşey ya bu kadar da olmaz artık nedir bu oyunlar, bare biraz inandırıcı olsaydınız 3 tane panzerin 1 adamı es geçmesi vs ..

Ulan Ezel'de bile daha iyi kurgu vardı .
Kalabalık vardı; ama ınsan cok azdı... ~

NoPasaran

;D

Mesaj iletildi ama

sen ben inanmasan ne olur

halk inandı..

Bitti  ;D
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

El Maestro

http://www.facebook.com/photo.php?v=10151510894724862 TANIDIK GELDİMİ BU VİDEO ?  :)

Valla bu kadarıda olmaz ama direnişçiler herşeyin farkında ve bir bildiri yayınlanmış ;

Güncelleme: 14:49
Taksim Dayanışması AKP saldırısı sonrası yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı:

Gezi Parkına, Taksime sahip çıkan gençlerin, meydanları dolduran kadınların, gece gündüz nöbet tutanların, evinden kalbiyle destekleyenlerin yani halkın talepleri karşılanana kadar, toplumsal barışa yönelik adımlar atılıncaya kadar buradayız. Taleplerimiz görülünceye, somut adım atılıncaya kadar parkımıza ve meydanlarımıza tüm yurttaşlarımızla birlikte büyük bir dayanışma ile sahip çıkmaya devam ediyoruz. Saat 19.00'dan itibaren taleplere sahip çıkanları bekliyoruz. Buradayız ve hiçbir yere gitmiyoruz.

K.D

valla eğer halk bu kadar ucuz numaralara kandıysa volkan abim bizim halk zaten olayı anlayamamış demektir.

o olayı anlayamamış kesim zaten baştan beri bu eyleme karşı,eyleme destek verenlerde internetten ve halk tvden gerçekleri öğreniyor yandaşlara prim vermiyor :)
I'm on a path of my own...I'm LeGeNd! :)

El Maestro

http://www.milliyet.tv/video-izle/Caglayan-Adliyesi-nde-polis-mudahalesi-nYPunUty07q4.html

Buda tam bir rezillik buda bu sabah yaşandı ! Avukatlara yapılanlara bakın sadece eylemdelerdi halbuki ..  >:(

El Maestro

ŞUNU BİR İZLEYİN LÜTFEN !

2.30-2.48 arasına dikkat özellikle, müthiş oyunculuk çıkarmışlar gerçekten ..

http://www.facebook.com/photo.php?v=268169386656002

DIABLO

video tam bir komedi ya insan en azından çapulcu kıyafeti giydirir sıkılan suyu anlatmama gerek bile yok.

her yerde dedim yine diyeceğim halk at gözlüğü ile dolaşıyor tek bir odak noktası var ne kadar üzücü bir durum bunlarada gösterici derler ise artık susmak istiyorum.

sabah çıktı damat efendi yine tekrarladı bayrak yaktılar diye şeytanın bu adamın yanında staj yapması lazım .
1 Sehit  için menemeni yakan Atamı özledim.

forzaChelsea

ERHUN

Alıntı yapılan: ERHUN - Haziran 11, 2013, 13:42:06
Bunları daha yeni gördüm. Sabah olayları izlerken dediğim şeylerde buna benzerdi. Sivil komiser tipli adamlar molotof atıyor diyordum, araya kaçıp taşlayanlarda vardı onların tip o şekilde değildi.

El Maestro

saldır beşiktaş

Yeniden başladılar, Taksim gaz bulutu altında.
Gezi Parkı'na da gaz atılıyor.
"Kariyerim boyunca 9000'den fazla başarısız atış yaptım, 300'den fazla oyun kaybettim, 26 kez oyun kazandıracak atışı ıskaladım. Çabaladıkça başarısız oldum, başarısız oldukça çabaladım. İşte başarımın sırrı." Michael Jordan

DIABLO

1 Sehit  için menemeni yakan Atamı özledim.

forzaChelsea

Banucan

FEDA

ERHUN

"Karşılamada 25 km yolda, 40 km kuyruk oldu dediler. 180 milyon metreküplük Haliç'ten 2 milyar metreküp çamur çıktı dediler. Son olarak 2,8 milyar ağaç dikildi dediler (buna da ne söylenilen zaman yeter nede Türkiye'nin yüz ölçümü).

#direnmatematik #direncahitarf

---

Taksim'e yine sert girdiler. Bu gece oradakiler için çok zor geçecek, Allah yardımcıları olsun. Vali düşmana taarruza gidiyormuş gibi konuştu. Sonra yavrucuklarım-kuzucuklarım moduna geçti. Siyasetçilerin hiç birinde gram samimiyet görmüyorum zatende, devletin memurlarına da güvenim kalmadı, samimiyetlerine inanmıyorum.

Bir de merakımdan soruyorum, Hülya Avşar çıkmış abuk subuk konuşmuş. Yok RTE'yle görüşmek lazım, ben görüşürüm, ben halktanım falan. Havası kime?