Ana Menü

Taksim Gezi Parkı YIKIMA DİRENİYOR

Başlatan NoPasaran, Mayıs 31, 2013, 01:14:07

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

NoPasaran

Taksim de bence cami olmalı

Istanbul un göbeğinde kilise varsa Cami elbette olmalı

Günah heryer de var keşke her günah içki kadar masum olsa

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

ERHUN

Camii her yerde var, ben İstanbul'da camii ihtiyacı olduğunu -en azından merkezlerinde- düşünmüyorum. Taksim'den 5 dk mesafede bana göre konum olarak İstanbul'un en güzel camiilerinden Dolmabahçe Camii'si var. Alt taraflarında desen, yine aşağı yukarı 5 dakika mesafede Fındıklı camii var. Ben Taksim'e camii gereksiz görüyorum.

saldır beşiktaş

"Kariyerim boyunca 9000'den fazla başarısız atış yaptım, 300'den fazla oyun kaybettim, 26 kez oyun kazandıracak atışı ıskaladım. Çabaladıkça başarısız oldum, başarısız oldukça çabaladım. İşte başarımın sırrı." Michael Jordan

Simurg

Taksimde 1 tane cami var ve cok yetersiz.
Kadinlara ayrilan yeri olsun abdest alma yeri olsun bence mevcut cami yenilenebilir yenisinin yapilmadi planlaniyorsa yapilacagi yer önemli

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

ilhan mansız_melis

28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

Banucan

FEDA

Alp Erdem

Alıntı yapılan: El Maestro - Haziran 13, 2013, 15:08:43
Biri Necati Şaşmaz'ın kafasına sıksın ne olurr .. Ama ölmez  :D

Bu kadar cahilmiş demekki bu adam bunuda görmüş olduk .

sesim duyuluyor mu?
sanırım bize nazar deydi.

eRe

hangi partiye oy verdiysen ver , ırk - din - dilin ne olursa olsun.şuan yaşananları onaylıyorsan eğer senin insanlığından şüphe ederim...devlet şuan suç işliyor.medyayı alana sokmuyor tüm kameraları kapatıyor ve insanlara plastik mermi sıkıyor.yazıklar olsun..
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

IL Capitano

Yaziklar olsun , ulkede demokrasi var diyip diktatörluk yapana. Ama unutulmasin ; "Canı yanan sabretsin, canı yakanda yanacağı günü beklesin.." /Hz. Muhammed s.a.v/
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

Banucan

insanlara yapılan bu müdaheleyi ya işkenceyi hiç bir dil hiç bir din kabul etmez!
FEDA

ERHUN

İsrail, Filistin'e zulmediyor diye ortalıkta yaygara çıkaranlar, şunları gülerek seyrediyor. Samimiyetlerine gram inanmıyorum. Bunun diğer tarafı da var çakma Müslümanlar.

Kim kime ne yapıyorsa Allah fazlasıyla ona versin, iyiyse iyi kötüyse kötü kendi bileceği iş. Kimine göre dua kimine göre beddua.

El Colgado

IL Capitano

Her konusmasinda Allah'in adini agzina aliyor bide. Gurur meselesi yapti, kendi halkina guc gösterisi yapiyor.
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

ilhan mansız_melis

Esad halkına işkence yapıyor yeeeaaaa.

Onursuz,yalancı.
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

Cem Goren

31 Mayıs 1-2-ve15 Haziran

Bu 4 günü ve yaşadıklarımı unutamam herhalde. Ses bombası yanımızda patladı sağ kulağım tıkalı dünden beri.

Benim inandığım kitapta bunlar bunların yaptıkları yok. İyiden iyiye iç savaşa gidiyor memleket.

En kötüsü de yine bu adamlar seçilecek seçim olduğu zaman
altın kapılarımız kan oldu tayfun