Ana Menü

Türk Polisi Reuters'de

Başlatan ERHUN, Mayıs 29, 2013, 10:58:52

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ERHUN

NoPasaran

Müthiş bir resim karesi

Diyecek söz yok

bu memlekette 10 kişi bu resme bakıp

O zili niye kırmızı giymiş hak ediyor diyecek 5 kişiyle dolu

Yazıklar olsun

Samsung Galaxy Note cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

ilhan mansız_melis

Son zamanlarda iyice azdı polis. Yakında dur denileceğine inanıyorum.
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

IL Capitano

Maalesef , her gün yasanan Devlet Terörü .
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

RCA

Afedersiniz yavşak sanki çimleri suluyo elindeki hortumla.
İnşaat mühendisliğini bitirip sinema oyuncusu olmak isteyen bir abzürd adam profili.

That's me.

NoPasaran

Başı açık kadın gördümmü düşman sanıyorlar :D
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

DIABLO

1 Sehit  için menemeni yakan Atamı özledim.

forzaChelsea

keskinli

Biraz yavas gel!!!2 kere düsün 1 kere yaz
bunu yazdinda ne oldu?
alkismi aldin?kahramanmi oldun?
illa bi sey elestirecegim diye hadsizlik yapma hakkin yok!
burada herkesin yakindan veya uzaktan polis olan akrabasi vardir
ayip degilmi böyle bi cümle yazmak?
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

DIABLO

Alkış almadım abi kalbimden geçenleri yazdım hatta herkez nefret etsin umrumdada olmaz

Ha bütün polisler için söyleyemem % 80 ni kapsayalım gitsin 1 yıl içinde 50 polisle muhattap olduysam birkaçı hariç adam yerine koymaz düğünde konvoy kazasında annemin yanında azarlar suçum bilgi almak aynı tepkiyi doğuda verinde görelim diyince fazla kahramanlık iyi olmaz delikanlı alırım merkeze sözlerini duymak ne kadar güzel dimi ahmet abi sıkıyorsa aynı olayı doğuda yapsınlar kafalarına sıkarlar.

1 mayısta kafasına kapsül isabet eden ölende var yaralananda Hüseyin Avni Mutlu onlar örgüt üyesidir araştırdık kayıtları mevcut diyor.
Baktı durum vahim yapıştır örgüt üyesi sözünü Ha pardon onlarınki can degildi patlıcandı. Diyeceksin onlarda molotof atıyor bana ölümüne biber gazi jopla müdahele ederse bende sallarım taşıda sopayıda. Ben ne sağcıyım nede solcu ben haktan yanayım .

Halka karşı ne düşmanlık anlamadım acaba oradaki bayanlar türbanlı olsa biber gazı sıkarmı merak konusu belkide gül suyu sıkılırdı.

Benimde arkadaşım akrabam var hepsi benden kaçar biliyorlar lafları tek tek sokacağımı

Kayseri serhat dershanelerinde yetkili Allahın izni ile 4500 kardeşimizi yerleştirdik diyor polisliğe bu nasıl bir zihniyettir gülen cemaati müslümanda diğer kesimlermi ermeni yahudi anlam veremiyorum tamam yaptın bir torpil Allahın adını niye anıyorsun şerefsiz. Nedir bu yapılan ümmetçilik dinden imandan çıkıyorum kafaları yiyorum adamı orada öldürmek geçiyor içimden.

Şuan olsa yazarmıydım yazmazdım beddua ederdim Allahta sizin çocuklarınıza aynısını yaşamasını nasip etsin gibisinden.

Çarşıda, trafiktede gördüğüm polislere geberin aynasızlar demem  :)

Bana ister faşist deyin ister hadsiz ben beni bildikten sonra gerisi beni alakadar etmez.

Diyeceklerim bu kadar .

Çift işlevli polis hem gazlı hem tekmeli.

Anlı şanlı Türk polisi muhabbetleri

forzaChelsea

keskinli

Ben senin kadar uzun yazmayacagim
sadece iyi niyetimi sunacagim
insaallah öldürmek istediklerine bir gün ihtiyacin olmaz

Simurg

iyi polis kötü polis ayrımını yapamıyorsunuz sonra polislerden provakatörlerlerle normal insanları ayırmalarını bekliyorsunuz ;D

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

ERHUN

O kız neden kırmızı giyiyor? Kesin anarşik! Sık gazı, vur copu, bas tekmeyi.

Allah'ın adaleti var. Gün gelecek devran dönecek.

keskinli

Resim montaj gibi geldi bana
kesinde öyledir zaten

ERHUN

Videosuda vardı sabah gördüm ama şuan bulamadım. Malum facebook ana sayfa hızlı akıyor, bir gördüğünü bir daha görmek zor.
Ne boş şeylerle uğraşıyor bu akp. İstanbul'un her yeri alış veriş merkezi oldu hâlâ parkı alış veriş merkezi yapmak istiyorlar. Betona doymadılar. Nefes alacak yer yok şehirde.

DIABLO

forzaChelsea